EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Pomoc oko plana treninga  (Read 5083 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline grof88

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Pomoc oko plana treninga
« on: March 20, 2009, 06:01:56 PM »
Hteo bih da pocnem sa teretanom, pa mi treba neki program rada.
Imam 21 godinu, visok sam oko 175, tezak oko 70 kg.
U principu sam zadovoljan svojim izgledom, samo bih hteo malo da ojacam i da se razvijem.
Kontao sam u teretanu ici tri puta nedeljno, i jednom ili dva puta na trcanje. U teretani bih radio samo gornji deo, posto kontam da je za noge trcanje dosta, a i noge su mi dosta jake.
Dakle, treba mi program rada za teretanu od tri dana, samo gornji deo. Hvala na pomoci. :)

Offline rajkapone

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 90
  • Gender: Male
  • The Last Emperor
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Reply #1 on: March 21, 2009, 02:03:14 PM »
posto kontam da je za noge trcanje dosta, a i noge su mi dosta jake.

ko ti je rekao da je za dobre noge dovoljno samo trcanje?

za pocetak prve dve nedelje radi kruzni trening u kom ces raditi po jednu osnovnu vezbu za sve grupe misica (ravni bendz, veslanje u pretklonu, rameni potisak, biceps pregib, triceps potisak sa cela, trbusnjake... i naravno cucanj). to ti je za pocetak. i ono sto je najbitnije!!! dobro sredi ishranu (procitaj deo foruma koji se odnosi na ishranu).

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Reply #2 on: March 21, 2009, 03:20:26 PM »
To za noge...no comment, noge niko ne zeli da radi... ;) ;) ;) :wallbash1: :wallbash1:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Fred Perry

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 885
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Reply #3 on: March 21, 2009, 03:26:09 PM »
To bas i nije zdravo sto zelis,a nece ni estetski lepo da izgleda,koliko god da ti "trcis uzbrdo".

Telo tezi ka tome da se ravnomerno razvija,a trenirajuci kvadricepse i biceps ce ti brze rasti.


Offline rajkapone

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 90
  • Gender: Male
  • The Last Emperor
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Reply #4 on: March 21, 2009, 05:19:04 PM »
Telo tezi ka tome da se ravnomerno razvija,a trenirajuci kvadricepse i biceps ce ti brze rasti.

upravo tako... znaci nema bezanja od cucnjeva!  ;)

Offline KOLE93

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 58
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Reply #5 on: March 21, 2009, 08:59:39 PM »
..da..noge su pola tela  :yes:

Offline Amsterdamer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Reply #6 on: March 22, 2009, 05:00:11 PM »
pa svi mi dobro znamo kakvih ljudi ima koji su toliko zapenjeni gornjim izgledom pa se rasiru ko ormari a nogice ko dva stapica, bas lijepo to izgleda:)
a sto se tice tebe care ako vec zelis da pocnes da ides u teretanu tu mozes i noge da radis neznam sto bi ih samo trcanjem radio, a ako zelish gornji dio da radish ja ti preporucujem samo bendz - sipku i tegove

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Reply #7 on: March 22, 2009, 05:06:04 PM »
ne kapiram sad. govoris mu da ne izostavlja noge (sto je skroz ok), a sa druge strane mu savetujes da radi samo grudi?? koja ti je to logika? lol


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline Amsterdamer

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 125
  • Gender: Male
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Reply #8 on: March 22, 2009, 05:12:52 PM »
ne kapiram sad. govoris mu da ne izostavlja noge (sto je skroz ok), a sa druge strane mu savetujes da radi samo grudi?? koja ti je to logika? lol
gdje to pishe i ko ga to savjetuje ?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Pomoc oko plana treninga
« Reply #9 on: March 22, 2009, 05:22:23 PM »
pa svi mi dobro znamo kakvih ljudi ima koji su toliko zapenjeni gornjim izgledom pa se rasiru ko ormari a nogice ko dva stapica, bas lijepo to izgleda:)
a sto se tice tebe care ako vec zelis da pocnes da ides u teretanu tu mozes i noge da radis neznam sto bi ih samo trcanjem radio, a ako zelish gornji dio da radish ja ti preporucujem samo bendz - sipku i tegove
jel ja ne citam nesto dobro?  :dunno:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads