EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: POTREBNO RESENJE ZA DUGU STAGNACIJU  (Read 3760 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mr.Paf

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 153
Odg: POTREBNO RESENJE ZA DUGU STAGNACIJU
« Reply #10 on: August 25, 2013, 07:33:00 PM »
Ma daj bre ja znam likove koji jedu mozda 50gr proteina dnevno pa opet nabace neki misic treningom.. ovo je izuzetno losa genetika ili izuzetno los trening.. Nije bas ono da ako ne unese 24gr proteina 26. min pre treninga od 19:04 nece dobiti masu, ne treba se toliko bas opterecivati tajmingom. Kao sto sam rekao ovde je nesto drugo u pitanju

 U 16h. mu je poslednji obrok sa proteinima pre treninga(koji je kako on navodi dosta tezak) koji pocinje u 19:30h. I ti mislis da to nije problem???

Offline Djani

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
Odg: POTREBNO RESENJE ZA DUGU STAGNACIJU
« Reply #11 on: August 25, 2013, 09:28:17 PM »
I to nije jedini obrok bez proteina.
U trecem obroku takodje nema proteina.
Zatim kao sto ste vec naveli, obrok pred trening nema proteina.
Nema obroka pred spavanje, poslednji obrok je u 21:30h, a leze u 23:30h. Treba tu ubaciti jos jedan obrok.
Zatim nema kolicine pirinca/ovsenih koje jedes. Ako ti je cilj da smrsas, tj da skines stomak izbaci i jogurt,mleko i voce i sve sto ima prostih uh.

Zasto odvajas dan za ruke, a zgurao si ramena i grudi u jedan trening?
Takodje taj split bi mogao malo bolje da se rasporedi, ali vec si rekao da znas sve o treningu.

Pozdrav svim forumasima.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: POTREBNO RESENJE ZA DUGU STAGNACIJU
« Reply #12 on: August 25, 2013, 09:42:48 PM »
Jer je decko idiot i trol.Ima vec par tema sa istom sadrzinom i svuda dobija iste odgovore.Sad ce dobiti ban pa nek smara nekog drugog.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380