EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: prijedlog teretane  (Read 8107 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline flamey

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
prijedlog teretane
« on: November 21, 2008, 07:23:30 PM »
Mozda je vec bilo otvorenih diskusija na ovu temu, ali s obzirom na velicinu formua, mislim da je ovako lakse.
odnedavno sam doselio u Beograd, imam visak kilograma, i hocu da krenem u teretanu sa namjerom da skidam kile i pokusam da oblikujem misice.
U Sarajevu sam isao u teretanu gdje su me "strucnjaci" koji rade u teretani savjetovali sta i kako treba da radim kako bih to i postigao, medjutim za 3 mjeseca redovnog rada samo sam nabio kondiciju, ali ni kile nisam smrsao. sada mi u Beogradu treba prijedlog teretane koja ima kvalitetne sprave, ali i kvalitetno osoblje koje ce me posavjetovati na pravi nacin sta da radim kako bih skinuo te kile.
Naravno nisam spreman da puknem silnu lovu na to, tako da ako ima neka koja ipak ima razumnu cijenu bilo bi fantasticno...  :lol:
Eh da... zivim na Bezaniji, ali ako neku teretanu bas savjetujete da je the best preci cu i koji most...  :lol:
hvala unaprijed.... :help:

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: prijedlog teretane
« Reply #1 on: November 21, 2008, 07:42:17 PM »
ja licno mogu da ti preporucim ethnogym na novom beogradu u 62. bloku, pored teretane imas i razne kardio programe

Offline Mackolina007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1046
  • Gender: Female
Odg: prijedlog teretane
« Reply #2 on: November 22, 2008, 08:05:03 AM »
jel Bezanija ili Bezanijska kosa?

ako si na BK preporucujem teretanu "teretana" kod Novog Merkatora...kod nas na BK staje 74,pa ides pravo do tamo....  :yes:

Offline GreenDwarf

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: prijedlog teretane
« Reply #3 on: November 27, 2008, 03:07:44 PM »
cuo sam da teretana "teretana" ima super sprave, i kao najbolja je ali da je osoblje kriza... pa sada ne znam koliko je to tacno. a za ethnogym, vidjecu da odem da vidim kako je. na slikama djeluje cool  :lol:
a kakve su im cijene, s obzirom da na stranici nigdje ne pise?

Offline saxoman

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 338
  • Gender: Male
Odg: prijedlog teretane
« Reply #4 on: November 27, 2008, 03:46:14 PM »
U ethnogymu se placa za tri meseca unapred, cena je 7.500, s tim sto ti je u cenu ukljucena teretana i ti kardio programi body pump itd. mozes valjda da dodjes i na probni trening koji ti je besplatan, da na slici je samo deo gde su sprave i bicikli.

Offline mladenevergreen

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: prijedlog teretane
« Reply #5 on: December 01, 2008, 07:58:53 PM »
 :)

Offline hajro7

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 36
  • Gender: Male
Odg: prijedlog teretane
« Reply #6 on: December 01, 2008, 08:38:56 PM »
ejj ljudi mozeli mi neko pomoci u vezi skoka..treba mi nesto sto ce mi povecat skok za 10-20 cm...

Offline murija

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 166
  • Gender: Male
Odg: prijedlog teretane
« Reply #7 on: December 08, 2008, 05:56:29 PM »
Ne postoji takva osoba koja ce imati toliko strpljenja oko tebe, koliko ces imati ti sam.
Mislim dobijaces ti savete ali verujem, ni priblizno onome sto bi mogao dobiti bas tu, na ovom forumu.
Nadji ti dobru teretanu a osoblja se mani. Dok sam isao u teretanu, tako je kod mene bilo.
Tu ces nauciti o ishrani, pravilnoj formi tokom vezbi, veoma bitnim stvarima za koje verujem da "trener" iz teretane nebi imao vremena da ti objasnjava. Jednostavno je previse korisnika za njega samog. Morao bi da pise skripte i drzi predavanja... Ili ima tako nesto ali kosta.
Gubite, odrzavajte, nabacite... Sve na jednom mestu! Klikni Ovde!