EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: SKLEKOVI  (Read 70510 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Don-Dale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
Odg: SKLEKOVI
« Reply #20 on: June 22, 2009, 01:05:52 AM »
hahahhhaahahha ala sam se lepo nasmejaooo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :hitself: :hitself: slekovi su najbolji i ne treba piti proteine. sta kao proteini stetni?

Offline Rasa_Kostic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: SKLEKOVI
« Reply #21 on: June 22, 2009, 01:10:20 AM »
a mozes li nam objasniti zasto ne treba piti proteine :rolleyes01:
ZATO STO TI PROTEINI NISU ZDRAVI I NAPUMPAJU TI SE MISICI ALI TO BUDE KAO BALON, I TO SU HEMIKALIJE  :hitself: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: SKLEKOVI
« Reply #22 on: June 22, 2009, 12:20:24 PM »
ima li neko odgovor u vezi mesanja sirokih i uskih sklekova, posto siroki udaraju spoljni deo grudi,a uski triceps i unutrasnji deo grudi, da li smanjuje efekat na misice mesanje sklekova u jednom danu,treningu :pullhair:

Offline over the top

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
Odg: SKLEKOVI
« Reply #23 on: June 22, 2009, 12:32:34 PM »
ne moze nikako da smanjuje efekat pa to ti isto ko kad radis grudi u teretani radis kosi za gornji deo grudi kontra kosi za donji...

Offline Rasa_Kostic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 61
  • Gender: Male
Odg: SKLEKOVI
« Reply #24 on: June 22, 2009, 04:14:14 PM »
ima li neko odgovor u vezi mesanja sirokih i uskih sklekova, posto siroki udaraju spoljni deo grudi,a uski triceps i unutrasnji deo grudi, da li smanjuje efekat na misice mesanje sklekova u jednom danu,treningu :pullhair:
moze samo da pojaca
...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...I WISH YOU WOULD...

Offline kwon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 280
  • Gender: Male
Odg: SKLEKOVI
« Reply #25 on: June 22, 2009, 04:41:26 PM »
radi slobodno i jedne i druge...

Offline bosko

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 78
  • Gender: Male
Odg: SKLEKOVI
« Reply #26 on: June 22, 2009, 06:37:00 PM »
Ipak je bolje da odmah krenes u teretanu i ravnomerno razvijas celo telo.Sklekovi su ok ali sta ces sa ledjima i nogama?
No brain, no gain

"Without good shape and definition,muscle mass means nothing" Arnold Schwarzenegger

Offline Zeka

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 167
  • Gender: Male
Odg: SKLEKOVI
« Reply #27 on: June 22, 2009, 06:50:08 PM »
Ne mora da ide u teretanu da bi vezbao celo telo, samo sto mi se cini da je rekao da hoce da radi samo sklekove i dvorucni pregib, sto mi je bezveze, izgledace kao diler kreka sa sve povijenim ramenima unapred i losim drzanjem ako zanemari ledja.

Offline bbb

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 428
  • Gender: Male
Odg: SKLEKOVI
« Reply #28 on: June 22, 2009, 10:01:01 PM »
nisam rekao da cu bilo sta da zanemarim,ovde sam pitao samo za sklekove,a radim i bucicama ledja ramena dvorucnim,jednorucnim biceps,triceps,cucanj sa bucicama,iskorak,dobio sam ovde na forumu jedan program kucnih vezbi za onoga ko ima gladijator, samo sam malo promenio i to je to

Offline Don-Dale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
Odg: SKLEKOVI
« Reply #29 on: June 23, 2009, 01:45:16 AM »
ma manite se tih sprava gladijatora itd... tegovi su zakon ali stvarno zakon em sto moze puno raznovvrsnih vezbi da se uradi za celo telo a i bolje se dobija misicna masa time.