EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: plan treninga.  (Read 3132 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zirafa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 104
  • Gender: Male
  • ja
plan treninga.
« on: June 10, 2010, 11:45:50 PM »
kada se na jednom treningu rade grudi da li je bolje posle raditi triceps ili biceps?

ili kada se rade ledja da li je bolje raditi biceps ili triceps?

-na dosta planova treninga sam video da ljudi rade grudi u ponedeljak, pa ledja u utorak pa u sredu ramena pa posle neke pauze i sta ja znam.. i opet u sledeci ponedeljak rade grudi... znaci izmedju 2 treninga za grudi je 7 dana kako onda moze da se napreduje?

- da li bih ja mogao da radim u ponedeljak grudi u utorak ledja u sredu trcanje i trbusnjake , u cetvrtak opet grudi i tako u kruk... znaci: grudi-ledja-trcanje-grudi-ledja-trcanje-grudi-ledja-trcanje  .... ramena mozda uradim po malo ponekad uz ovo "trcanje" jer necu ramena da forsiram zbog neke povrede...

-pre mozda 2-3 godine imao sam dobre trbusnjake... pa kada sam naglo porastao nesto su se razvukli i uzi su , i ne izgledaju bas pravo nego su nesto iskrivljeni... da li je to tako i nema mu spasa ili mogu da ga vezbanjem popravim...
razumem ja kad se neko ugoji pa mu se ne vide ali ja nemam grama masti na stomaku- sve se ocrtava ali jednostavno je los oblik i struktura!  -pomoc-






Offline snake85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 275
  • Gender: Male
Odg: plan treninga.
« Reply #1 on: June 11, 2010, 02:51:16 AM »
NE SEKIRAJ SE GRUDI CE NAPREDOVATI AKO IH RADIS JEDNOM U SEDAM DANA AKO ISPOSTUJES TRENING ODMOR I PREHRANU. AKO IH RADIS CESCE MOZE DA SE DESIS DA NAPRAVIS KONTRA EFEKAT BUDUCI DA SAM UBEDJEN DA SE NE HRANIS KAKO TRENA NI TI NI JA NI POLA FORUMA...
NAJBOLJE JE SVAKI MISIC POSEBNO,EVO LINKA SA JEDNIM PROGRAMOM KOJI JE LAZIC SASTAVIO ZA NEKOGA KO VEZBA PAR MESECI,ZNACI NIJE ZA TOTALNOG POCETNIKA...

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=12103.0

IMAS SVE LEPO OBJASNJENO PA CAK I SLIKE SA IZVODJENJEM VEZBI
kakve su ti misli takav ti je zivot!!!

Offline snake85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 275
  • Gender: Male
Odg: plan treninga.
« Reply #2 on: June 11, 2010, 02:52:54 AM »
a oblik trbusnjaka.... genetika i roni koleman ima ruzne trbusnjake :lol: :lol:
kakve su ti misli takav ti je zivot!!!

Offline FicaFicolino

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: plan treninga.
« Reply #3 on: June 11, 2010, 02:01:09 PM »
Snake za pobedu :D
If you don't know where you are going. How can you expect to get there?

Offline Zirafa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 104
  • Gender: Male
  • ja
Odg: plan treninga.
« Reply #4 on: June 12, 2010, 11:18:31 AM »
ma nisu meni trbusnjaci to tako ceo zivot...od skoro je to tako.. evo slike od pre pola godine..
http://img10.imageshack.us/i/dsc01395pj.jpg/

 sve je ok.. ali stvarno nisam nikad radio vezbe za trbusnjake.. al dobro to je tako prirodno, ali sad se razvuklo nesto kao da sam porastao 20 cm preko noci... da li to moze da se sredi vezbanjem??

Offline Zirafa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 104
  • Gender: Male
  • ja
Odg: plan treninga.
« Reply #5 on: June 12, 2010, 11:20:37 AM »
a oblik trbusnjaka.... genetika i roni koleman ima ruzne trbusnjake :lol: :lol:

roni ima 4 pack  :)