EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Srce, problem!  (Read 4988 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Kajzla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
  • Kad dam znak glavom ti udri.
Odg: Srce, problem!
« Reply #10 on: March 22, 2012, 07:13:43 AM »
Pravac lekar i ekg. Ako treba, radi i ultrazvuk srca. Proveri sve sto te zanima i ako je ok, nastavi sa vezbanjem. Mozda te boli grudna kost, siri ti se grudni kos ...
May the force be with you !

Offline pocetnik83

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 31
Odg: Srce, problem!
« Reply #11 on: March 22, 2012, 01:05:15 PM »
Kardio treninzi služe da ojačaju srce. Kada imaš jako srce vežbe su ti lakše i ne umaraš se tako brzo.

Ako sam dobro razumeo tebe boli samo kada legneš na leđa (radiš benč). Moguće je da si previše isforsitao grudi. Probaj da radiš sa 50-60-70 kg pa vidi da li ti se ti bolovi isto javljaju. Imaš 16 godina i 73 kg. Puno je da radiš sa 90 kg benč po nekom mom mišljenju. Jedini ako želiš da ideš na kadetska ili juniorska (zaboravio sam kako idu ograničenja po godinama) bilderska takmičenja.

Takođe pravac kod doktora. Mlad si nemoj da se povrediš zbog neke gluposti. Bolje sprečiti nego lečiti.

Offline cwarak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
  • Gender: Male
Odg: Srce, problem!
« Reply #12 on: March 22, 2012, 01:11:09 PM »
Danas sam bio, radio sam EKG i u ponedeljak cekam da mi doktorka kaze dal je sve ok, treba i sutra da vadim krv... Sto se tice disanja sve je ok. Inace doktorka mi je rekla da je najverovatnije zbog naglog porasta grudi, kaze da mi se grudni kos nije prilagodio prejakom grudnom misicu, i rekla mi je da obavezno radim kardio

Offline Kajzla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
  • Kad dam znak glavom ti udri.
Odg: Srce, problem!
« Reply #13 on: March 22, 2012, 02:38:26 PM »
Kardio uvek ! Imas ti i fanatike koji nece ni peske jednu stanicu da prepesace da im ne bi "opadao misic"  :crazy:
May the force be with you !

Offline Destroyer

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Srce, problem!
« Reply #14 on: March 26, 2012, 07:09:07 PM »
Ajde javi sta su ti rekli, imao sam nekih slicnih problema...

Offline cwarak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
  • Gender: Male
Odg: Srce, problem!
« Reply #15 on: March 26, 2012, 07:43:11 PM »
Danas mi gledala doktorka rezultate, svi rezultati su dobri, izgleda da je zbog naglog rasta grudnog misica koji pritiska grudni kos i onda imam taj osecaj....

Offline Kajzla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
  • Kad dam znak glavom ti udri.
Odg: Srce, problem!
« Reply #16 on: March 26, 2012, 07:53:54 PM »
Baci sisu da se igramoooooo, igramoooooo, igramoooo ooo ooo  :clap:

 :lol:
May the force be with you !

Offline Destroyer

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Srce, problem!
« Reply #17 on: March 26, 2012, 08:00:29 PM »
Huh, dobro je, hvala ti :D Za koliko bi trebalo da prodje, planiram pauzirati sa treningom jedno 2 sedmice zbog toga.

Offline cwarak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 50
  • Gender: Male
Odg: Srce, problem!
« Reply #18 on: March 26, 2012, 08:12:38 PM »
E pa ja nisam uopste pauzirao, samo sam ubacio kardio i izbacio program za trbusnjake (posto sam primetio da mi posle njega nekako mnogo teze da disem) pa cu da vidim kako ide, evo cetvrti dan tako radim i malo mi bolje...

Offline Destroyer

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 14
  • Gender: Male
Odg: Srce, problem!
« Reply #19 on: March 26, 2012, 09:39:10 PM »
Danas sam radio kardio...Ja cu ipak pauzirati nekih 10-15 dana, posto osjecam stezanje u prsima i otezano disanje, pa cu viditi kako dalje.