EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Teretana  (Read 2697 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Cofi

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Male
Teretana
« on: December 25, 2008, 11:12:26 AM »
 ..poz ljudi :)...mene zanima da li je moj rad u teretani ispravan... :help:...ja u teretani radim 5 puta nedeljno..odprilike 3x ledja triceps i po 1x grudi biceps...i 1x radim ramena....na svakom treningu malo osetim noge i odradim po koju seriju trbusnjaka....posto sam masivan...a cilj mi je da se malo zategnem i ostanem u formi do pocetka priprema u klubu...ne radim sa velikim tezinama! :blush:zanima me da li ispravno imam organizovan plan treninga i da li ja povecavanjem tezina gubim na brzini...nadam se da ste rzumeli moje pitanje...unapred hvla :)

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: Teretana
« Reply #1 on: December 26, 2008, 01:23:16 AM »
..poz ljudi :)...mene zanima da li je moj rad u teretani ispravan... :help:...ja u teretani radim 5 puta nedeljno..odprilike 3x ledja triceps i po 1x grudi biceps...i 1x radim ramena....na svakom treningu malo osetim noge i odradim po koju seriju trbusnjaka....posto sam masivan...a cilj mi je da se malo zategnem i ostanem u formi do pocetka priprema u klubu...ne radim sa velikim tezinama! :blush:zanima me da li ispravno imam organizovan plan treninga i da li ja povecavanjem tezina gubim na brzini...nadam se da ste rzumeli moje pitanje...unapred hvla :)

Ne gubis na brzini, samo radi explozivno nemoj ko baba da se teglis po teretani i dremas na benchu izmedju serija...mislim treninge ce vec neko mudriji objasniti, ja nisam bas kompetentan, al ovo je neko moje vidjenje..ali sam siguran da ne gubis na brzini uz odredjenu tehniku....

Jesi debeo ili masivan?
Zasto 3puta ledja? Jesi razmisljao o pretreniranosti ili tako necemu?
Zasto preskaces noge? Kako ih osetis?
Jel ima tu kardia posto bi da se zategnes?
Sta treniras inace?