EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening moj plan, moja tema  (Read 87640 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Kajzla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
  • Kad dam znak glavom ti udri.
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #60 on: March 11, 2012, 10:39:23 PM »
Au  :bored:
Meni je desni lakat okostao (to sam vec pominjao) i dosta je izbaceniji od levog. Ali srecom, kako raste masa ruke tako se on manje i primecuje. Mislim, cvoruga se ne uvecava ... ista je. Mozda to i nije kost ... nisam pametan.
May the force be with you !

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #61 on: March 11, 2012, 11:39:47 PM »
ma da je meni trapez uvecati i gornji deo prsa :D

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #62 on: March 18, 2012, 01:50:46 PM »
Desna sisa mi slabije napreduje u sirinu za razliku od leve.

Odradim npr razvlacenje i to mi skroz naduva grudi, ali mi desna slabo ide u sirinu !

Offline enf0rcer17

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 408
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #63 on: March 18, 2012, 08:16:32 PM »
Uz vrhunsku ishranu, vrhunske suplemente, vrhunski trening mozes.. Kod kuce tesko..
-Your Mind Is a Battleground-

Offline Zimče

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #64 on: March 18, 2012, 08:30:51 PM »
@enf0rcer17

Juce si dosao na forum i trazio pomoc danas delis "vrhunske savete".

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #65 on: March 18, 2012, 10:52:05 PM »
peka begaj iz moje teme, vidis kako sam krstio temu!

Otvori sebi temu  ili neka admini prebace ovo tvoje u novu temu, a ne brljas moju temu :D !
a sada cekam odgovor na svoje pitanje!

Offline Kajzla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 240
  • Gender: Male
  • Kad dam znak glavom ti udri.
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #66 on: March 19, 2012, 07:17:25 AM »
Nike ... pazi ovako. Ja imam isto problem sto se tice komplet grudi, a narocito desne strane. Em mi slabije napreduju u odnosu na ostatak tela, em mi unutrasnji deo desne sise ima kao neki zarez u odnosu na levi.
A pri tom mi je i malo veci razmak u sredini. Lazic je lepo rekao, a ja se isto slazem sa njegovom konstatacijom da je genetika takva i da cu samo mukotrpnim radom na duze staze uspeti da ispeglam stanje.
Moj zakljucak zasto mi se taj zarez napravio jeste upravo problem u desnom laktu koji sam imao. Kada sam radio cak i sklekove uvek sam pri zamoru osecao bol u laktu (a zbog lakta mi je i desni triceps dosta manji i slabiji od levog) i onda se nepravilno gura u gornji polozaj i vise mi je opterecenja u tim situacijama podnosilo desno rame. Isti slucaj i sa benchom. Prvih mesec dana sam imao dosta muka na benchu jer mi zakuje desni lakat i ne mogu da izguram tezinu dok leva ruka sama ide gore. Zbog toga se javljaju takve nepravilnosti u definiciji misica. I u benchu mi je takodje u nedostatku snage zbog lakta rame guralo i pomagalo desnoj strani, umesto da sam izolovao samo grudi.
Terapija mi je dosta pomogla, imam dosta vise snage u celoj desnoj ruci, a i triceps mi se polako vraca. Tako da cu sada pravilnije raditi bench i mislim da ce se sve vremenom regulisati.
Odgledao sam Sarcev secret of the pros i covek je lepo objasnio kako treba pravilno izvoditi vezbe i ne juriti velike tezine ukoliko ce to ukljuciti i ostale partije misica pri izvodjenju.
Fokusiraj se na ravnopravnost opterecenja izmedju leve i desne strane i budi uporan, kao sto i ja moram da budem. Ljudi godinama grade misice i koriguju nedostatke. Glupo je misliti da za godinu dana moze da se postigne sve sto zelimo.
May the force be with you !

Offline enf0rcer17

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 408
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #67 on: March 19, 2012, 08:52:04 AM »
@enf0rcer17

Juce si dosao na forum i trazio pomoc danas delis "vrhunske savete".
Ja mislim da je bitnije znanje i iskustvo koje imas od broja postova na forumu. :)
-Your Mind Is a Battleground-

Offline enf0rcer17

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 408
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #68 on: March 19, 2012, 09:03:45 AM »


115KG                                                          103KG
-Your Mind Is a Battleground-

Offline Zimče

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #69 on: March 19, 2012, 11:30:53 AM »
Ja mislim da je bitnije znanje i iskustvo koje imas od broja postova na forumu. :)

Još si ispao iskusan.