EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Trening moj plan, moja tema  (Read 86708 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #130 on: April 13, 2012, 01:26:53 AM »
De mi recite ovo koliko utice ovo na napredak:
ne mogu nikako da se usredem-sreidm u poslednje vrijeme da legnem pre 23h, uvek ok 00:00h evo veceras sam prvi put zaglavio do pola 2 , obicno legnem oko 12h pola 1. A meni je cilj da legnem u pola 11.

KOliko utice lijeganje kasnije i tako to ?

Offline enf0rcer17

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 408
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #131 on: April 13, 2012, 10:54:49 AM »
Nemoj toliko da se brines oko toga, nisi profi.. Ja obicno lezem oko 12 a ustajem u 8.30 i imam super napredak :)
-Your Mind Is a Battleground-

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #132 on: April 13, 2012, 06:09:15 PM »

enforcer de mi reci da li mzoda koristis suplemente, ja sam kontao da uzmem nesto, mada mi moji nedaju :D, pa nzm kako cu !,

Ubedjujem ih sada na faozn neka pitaju neke doktore i tako to , pa onda kada se uvere onda da uzmem :) !

Offline enf0rcer17

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 408
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #133 on: April 13, 2012, 06:37:50 PM »
uzimam :P
-Your Mind Is a Battleground-

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #134 on: April 13, 2012, 08:00:27 PM »
uzimam :P

zato brzo i kvasas :D, zezam se, mnogi kazu lako je tebi ti uzimas suplemente, a nije sve u tome, da bi ti njih uzimao i ako hoces napredak moras i ishranu imati sredjenu a ti to imas sigurno!


Sta uzimas ?

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #135 on: April 14, 2012, 08:58:10 AM »
Danas radim grudi i ledja.

Za grudi si mi dao dobre vezbe a nemam ja kosu klupu vec obicnu klupu i to nije klupa vec se samo zove klupom :D ! Tacnije to su sanke :D haahahahah

I sta mogu raditi razvlacenje i potiska i pulover :) , moram negdje napraviti da radim propadanja!

Za ledja sto si naveo mogu sve raditi !


De mi reci sa kojom vezbom da menjam i koliko vezbi da radim.

Standardno radim povlacenje na latu iza glave i radim zgibove i radim veslanje, sta da mi bude stalna vezba i sta da menjam,. PO meni stalna vezba zgibovi :) !

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #136 on: April 14, 2012, 10:21:07 AM »
Quote
Standardno radim povlacenje na latu iza glave i radim zgibove i radim veslanje, sta da mi bude stalna vezba i sta da menjam,. PO meni stalna vezba zgibovi
Izbaci LAT iza glave i ubaci ispred, ili obrnuti hvat, uglavnom nemoj iza glave, pošto dovodiš vrat i ramena u nezgodan položaj i rizikuješ par vrsta povreda.

Ako možeš zgibove - neka budu standard, razni hvatovi, veslanja menjaj... Jednoručno, dvoručno šipkom, donji kotur, t-šipka. :)

Offline Nike92

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 229
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #137 on: April 14, 2012, 12:37:38 PM »
uglavnom nemoj iza glave, pošto dovodiš vrat i ramena u nezgodan položaj i rizikuješ par vrsta povreda.


reci mi da li moze od te vezbe koje sam radio iza glave da vrat ide napred, i ramena pocnu se povijati, kao da sam to primetio po sebi, necu vise raditi tu vezbu ;) !

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #138 on: April 14, 2012, 02:22:26 PM »
Quote
reci mi da li moze od te vezbe koje sam radio iza glave da vrat ide napred, i ramena pocnu se povijati, kao da sam to primetio po sebi, necu vise raditi tu vezbu
Mislio sam na to da možeš povrediti ramena i/ili vrat i/ili trapezne mišiće, skoro celi taj pojas. Takođe je loše za priklještenje živaca ako imaš problema sa skoliozom. A sad koliko se vrat ''gura'' napred i ramena takođe od izvođenja te vežbe - ne znam, nisam je dugo radio. Povijanje vrata i ramena je moguće, ali možda je tu neki drugi problem. :) Uglavnom, izbaci je, ima mnogo boljih rešenja od te vežbe.

Offline Pajseras

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 129
Odg: Trening moj plan, moja tema
« Reply #139 on: April 14, 2012, 02:35:02 PM »
Ma nece nista da mu fali , neka slobodno radi , niko se jos nije od toga povredio  :yes: