EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Uff posle duzeg vremena vracam se na trening(problem ) :)  (Read 3284 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Paunovic

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 39
  • Gender: Male
Uff posle duzeg vremena vracam se na trening(problem ) :)
« on: January 31, 2014, 02:12:34 AM »
Ovako ljudi pre svega pozdrav svima,veoma sam aktivan bio pre na ovom forumu pa je sreca sto sam zapamtio lozinku :)

Inace nebitno to,krenuo sam u teretanu opet(danas),planiram znaci sve da vratim ishranu,sve,sve sta treba jer imam neko znanje sa foruma,citao dosta sta i kako...Imam 20god teg nisam digo godinu dana,niti bilo koji predmet tezi od 15 kg ja msm....Pre god dana sam imao 85 kg,184cm i bio sam ono malo debeo(malo stomak i facA) oduvek sam zeleo da to izgubim i verovali ili ne ispunila mi se zelja time sto sam lencario i nista nisam radio..Mada tu je u pitanju i cura bila neko nerviranje,depresija  i pao sam na trenutnih 73kg.Svi su mi rekli da sam se osusio,keva mi kaze na coveka ne licim :D

Na neki nacin mi je veoma drago sto sam se " osusio " jer to sam na neki nacin i zeleo,ali nisam zeleo ovoliko a sto je najgore uz to poceo sam mnogo malo da jedem,secam se pre jeo sam bre 4/5/6 puta dnevno a sad 1,2 i to je to.
I problem je taj sto sam otisoa u teretanu danas i nisam mogo da verujem da se mucim 50kg na bencu(nije samo benc u pitanju to je primer samo) da izbacim 10 puta... Znaci mucenje ko da je ne znam koja tezina u pitanju..Secam se kad sam prvi put u teretanu krenuo to je bilo pre 4 god vise sam bio u stanju da izbacim nego sada...Mene je sramota sad da udjem u teretanu i da gledam neke klince kako vise izbacuju od mene a ja se mucim,a krupniji od njih i sve to...

Trazim od vas neki savet sta da radim ? Da li cu vremenom da vratim snagu ako samo nastavim da treniram ? Da li treba da se forsiram da dizem sto vise tezine ili da radim sa lakim (dok se misici naviknu) ili sta vec ? Hitno mi je potreban savet,unapred zahvalan.Pozdrav
FACEBOOK Stefan Paunovic Pepi
KARIKE xDarkneSSx
YOUTUBE ACCOUNT zxcDarkneSSzxc

Offline EaZeeY

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • You mirin' brah?
Odg: Uff posle duzeg vremena vracam se na trening(problem ) :)
« Reply #1 on: February 01, 2014, 04:15:28 AM »
Mislim da i sam znas odgovor na ovo pitanje.. a za ovo drugo ja sam uvek za forsiranje, pa posle koliko boli neka boli, izdrzacu.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Uff posle duzeg vremena vracam se na trening(problem ) :)
« Reply #2 on: February 01, 2014, 05:48:00 AM »
Pomislio bi covek da ste obojica naucili nesto  posle toliko vremena na forumu.
Forsiranje pa nek boli, izdrzacu? A sta ces ako pukne nesto tipa misic/tetiva, rotator i sl? Koristite mozak.Uvek je postepeno bolje.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Uff posle duzeg vremena vracam se na trening(problem ) :)
« Reply #3 on: February 01, 2014, 07:10:16 AM »
Sto te je sramota da radis sa manjim tezinama? Kapiram da vecina ljudi tamo gleda sebe, tako da opusti se vremenom ces imati vise snage.

Offline eXeL0L

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 133
  • Gender: Male
Odg: Uff posle duzeg vremena vracam se na trening(problem ) :)
« Reply #4 on: February 01, 2014, 07:49:08 AM »
Mene je sramota sad da udjem u teretanu i da gledam neke klince kako vise izbacuju od mene a ja se mucim,a krupniji od njih i sve to...

ovoga ce uvek biti... oni koji stvarno "izbacuju dosta" te nece ni primetiti
pola uspeha u gymu je da prihvatis gde si trenutno i da ides polako ka gore...

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Uff posle duzeg vremena vracam se na trening(problem ) :)
« Reply #5 on: February 01, 2014, 08:36:13 AM »
Radite za sebe, a ne za druge. Mene ne impresionira sto tamo neko tegli kako ne treba, ali jako volim da vidim kada neko daje 100% od svojih mogucnosti i trudi se.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline EaZeeY

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 111
  • You mirin' brah?
Odg: Uff posle duzeg vremena vracam se na trening(problem ) :)
« Reply #6 on: February 01, 2014, 01:28:31 PM »
iskreno ja sam najmanje naucio na ovom forumu, ako ista. Najvise na bodybuilding.com. NO HATE  ;)

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Uff posle duzeg vremena vracam se na trening(problem ) :)
« Reply #7 on: February 01, 2014, 08:50:04 PM »
To je kompliment.

Sent from my PAP4500TDUO using Tapatalk

Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline filip85

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 963
  • Gender: Male
Odg: Uff posle duzeg vremena vracam se na trening(problem ) :)
« Reply #8 on: February 01, 2014, 10:00:58 PM »
hahahaha  :lol:
nisi ti druže ništa naučio, što je najžalosnije... :)


samo stavljanje bicepsa na avatar ili profilnu sliku dovoljno govori... :)

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Uff posle duzeg vremena vracam se na trening(problem ) :)
« Reply #9 on: February 01, 2014, 10:28:50 PM »
Sta vi imate protiv slikanja bicepsa?  :evillaugh: