EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vezbanje kod kuce?  (Read 2211 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline S.Z.

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 100
  • Gender: Male
Vezbanje kod kuce?
« on: November 11, 2009, 11:56:03 PM »
Evo ovako.. zanima me da li sam na pravom putu ;)... Vezbam kod kuce mesec ipo,koji dan vise, za to vreme sam nabacio 2.5kg i cini mi se da napredujem, u teretanu nikad nisam isao, ustvari jesam nesto pre leta mesec dana ali je to bilo onako bzvz..Mogu da postavim slike ako je potrebno...da ne gnjavim vise, zanima me da li treniram kako treba, i da li ce to vezbanje kod kuce imati efekta i kolko dugo...nazive cu pisati na engleskom, verujem da cete znati koje su vezbe..

1.dan GRUDI - 1.  dumbbell flys,2. dumbbell press,3. incline dumbbell press,4. incline dumbbell flys,5. sklekovi /(3x)
2.dan LEDJA - 1. 6x barbell rows,2. 6x dumbbell rows .. Problem mi je sto ne znam koje druge vezbe za ledja da radim s obzirom da nemam sipku za zgibove...
3.dan BICEPS - 1. dumbbell curls,2. barbell curl,3. reverse barbell curl
        TRICEPS - 4. triceps french press, 5. over head triceps dumbbell press, 6. kick backs (svaka vezba 3x)
4.dan ODMOR
5.dan RAMENA - 1. dumbbell press,2. side raise,3. front raise,4. reverse flys,5. vertical rows (sve 3x)
6.dan grudi,7.dan ledja,8.dan odmor,9.dan biceps/triceps,10.dan ramena,11.dan grudi,12.dan odmor.......

Znaci 3 dana radim pa 1 odmor ponekad u dan odmora uradim trbusnjake sklekove il tako nesto s obzirom da van ovoga nisam aktivan..
Noge do sad nisam radio mogao bih negde da ubacim samo ne znam gde i koje vezbe :dunno:
To bi bilo to nadam se da nije mnogo dugacko :)...

Offline sermanden

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 358
  • Gender: Male
Odg: Vezbanje kod kuce?
« Reply #1 on: November 12, 2009, 12:18:02 PM »
znaci osnovno je da nabavis sipku za zgibove, jer to ti je osnovna vezba za ledja

isto ti je osnovno da radis noge, to ti je pola tela, znaci nemoj nista polovicno da radis, kad radis radi sve

trening menjaj, uzmi neki fullbody trening pa radi tri puta nedeljno i tako nekoliko meseci kad vidis da izostaje napredak, prebaci se na split


Offline Don-Dale

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 86
  • Gender: Male
Odg: Vezbanje kod kuce?
« Reply #2 on: November 13, 2009, 02:18:18 AM »
samo bih pitao sta je to split trening?

Offline Andrej

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 76
  • Gender: Male