EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Vezbanje kuci  (Read 3122 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Skywatcher

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
Vezbanje kuci
« on: July 07, 2009, 01:08:24 AM »
prvo pozdrav svima nov sam ovde..93 godiste..visok 180..
Krenuo sam pre nekih 5 meseci vezbe za bicepse(dizanje bucica ,razne vezbe koje sam na internetu nalazio,propadanje,zgibove na sipci na vratima i to..) od skora sam odlucio i trbusnjake da sredim...krenuo sam obicne vezbe sa savijenim nogama,i radio sam prvih 9 dana svaki dan po 15 komada...i mogu reci da se dosta videlo estetski...da bi onda nasao na internetu plan:
1.obicni trbusnjaci sa savijenim nogama 50 komada.
2.trbusnjaci sa nogama podignutim do kolena na bench klupu(u mojoj verziji na stolicu hehe) 20 komada
3.trbusnjaci sa prekrstenim nogama naginjanje na levu stranu 30 komada i na desnu 30komada.

i radim vec nedelju dana,i sada...imam osecaj da su mi se smanjili po izgledu a zategnuli..tako da se skoro ni ne vide ali su zato zategnuti jako...sta da radim ? ako hocu da mi se vide? da li sam ranije samo ih estetski gradio,a sada ih gradim i po jacini i za estetiku?

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Vezbanje kuci
« Reply #1 on: July 07, 2009, 01:49:26 AM »
prvo pozdrav svima nov sam ovde..93 godiste..visok 180..
Krenuo sam pre nekih 5 meseci vezbe za bicepse(dizanje bucica ,razne vezbe koje sam na internetu nalazio,propadanje,zgibove na sipci na vratima i to..) od skora sam odlucio i trbusnjake da sredim...krenuo sam obicne vezbe sa savijenim nogama,i radio sam prvih 9 dana svaki dan po 15 komada...i mogu reci da se dosta videlo estetski...da bi onda nasao na internetu plan:
1.obicni trbusnjaci sa savijenim nogama 50 komada.
2.trbusnjaci sa nogama podignutim do kolena na bench klupu(u mojoj verziji na stolicu hehe) 20 komada
3.trbusnjaci sa prekrstenim nogama naginjanje na levu stranu 30 komada i na desnu 30komada.

i radim vec nedelju dana,i sada...imam osecaj da su mi se smanjili po izgledu a zategnuli..tako da se skoro ni ne vide ali su zato zategnuti jako...sta da radim ? ako hocu da mi se vide? da li sam ranije samo ih estetski gradio,a sada ih gradim i po jacini i za estetiku?

moze biti milion stvari ali shta god da je nije od nedelju dana treninga .. ishrana najverovatnije ..
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline Skywatcher

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 17
  • Gender: Male
Odg: Vezbanje kuci
« Reply #2 on: July 07, 2009, 01:53:18 AM »
po prirodi sam vrlo bio mrsav,i onda sam prvo nabacio bio dosta mase...ali uopste nisam na stomaku..takve sam gradje i pazim sada na hranu i proteine....tako da ishrana nije..sada sam bas gledao druge teme..i moguce je da bi tako i trebalo sad sa ovim novim treninzima ali samo ne svaki dan kao sto sam ja,jer ne dozvoljavam da se kreiraju misici? nego bi trebao svaki drugi dan?