EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: vjezbe definicije  (Read 21095 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline nino1990

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
vjezbe definicije
« on: January 24, 2008, 11:54:44 PM »
dakle moze li mi neko objasniti kakva je razlika izmedju vjezbi za masu i vjezbi za definiciju, kako se odrazavaju na misic, i postoji li razlika u ishrani.  hvala

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: vjezbe definicije
« Reply #1 on: January 24, 2008, 11:57:26 PM »
nema vezba za masu i vezba za definiciju...to se radi u kuhinji...definicija manje uh vise proteina vise kardia..masa vise uh vise proteina malo manje kardia

vezbe su iste
al se nekad dobro jelo

Offline nino1990

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: vjezbe definicije
« Reply #2 on: January 25, 2008, 12:15:35 AM »
nema vezba za masu i vezba za definiciju...to se radi u kuhinji...definicija manje uh vise proteina vise kardia..masa vise uh vise proteina malo manje kardia

vezbe su iste
ja sam dosad mislio da su vjezbe za definiciju vise ponavljanja s manje tezine a vjezbe za masu manje ponavljanja sa vise kg, al et kako covjek grijesi :blush:

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: vjezbe definicije
« Reply #3 on: January 25, 2008, 12:20:07 AM »
gresi gresi...fala bogu pa imas forum pa mozes da se nacitas iskustava koliko hoces...a i ono sto su vec i vrapci naucili a ti nisi...dakle prelistaj malo forum 90% onoga sto te zanima ces naci...ono sto nema ti pitaj :yes:
al se nekad dobro jelo

Offline nino1990

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Male
Odg: vjezbe definicije
« Reply #4 on: January 25, 2008, 12:32:11 AM »
gresi gresi...fala bogu pa imas forum pa mozes da se nacitas iskustava koliko hoces...a i ono sto su vec i vrapci naucili a ti nisi...dakle prelistaj malo forum 90% onoga sto te zanima ces naci...ono sto nema ti pitaj :yes:
pa sto bi kad ima tako pametnih ko ti pa mi odmah odgovore :P salim se malo nemoj se ljutit pretrazicu forum... ali onda mi reci za sta sluze vjezbe sa malo kiglograma a puno ponavljanja?

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: vjezbe definicije
« Reply #5 on: January 25, 2008, 12:34:50 AM »
ja sam dosad mislio da su vjezbe za definiciju vise ponavljanja s manje tezine a vjezbe za masu manje ponavljanja sa vise kg, al et kako covjek grijesi :blush:

Svi smo mi tako mislili! To je neko nekad lupio i cela Srbija a i sire je poludela! Najvise mrzim kad pocu u teretani da mi sole pamet o vezbama za definiciju i za masu! Ajojoojjojooo evo sad sam se iznervirao! Kao ako oces masu onda je bolje izbaciti 100kg iz benca 4 puta nego 80kg 10 puta! Koji su to mozgovi! Zato kad rade "masu" 99% njih se ispovredjuje, popucaju im misici, istegnu zile, ligamente itd itd...

Jedina stvar koju mozes povezati sa manjim tezinama brzim radom u seriji i vecim brojem ponavljanja je eksplozivnost misica! Ali opet postoje tacno odredjene vezbe za eksplozivnost! Imas na forumu tekstove na tu temu!!!
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: vjezbe definicije
« Reply #6 on: January 25, 2008, 12:35:38 AM »
pa sto bi kad ima tako pametnih ko ti pa mi odmah odgovore :P salim se malo nemoj se ljutit pretrazicu forum... ali onda mi reci za sta sluze vjezbe sa malo kiglograma a puno ponavljanja?

Sad sam ti ja reko'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: vjezbe definicije
« Reply #7 on: January 25, 2008, 12:57:48 AM »
pa sto bi kad ima tako pametnih ko ti pa mi odmah odgovore :P salim se malo nemoj se ljutit pretrazicu forum... ali onda mi reci za sta sluze vjezbe sa malo kiglograma a puno ponavljanja?
vezbe sa malo kilograma i puno ponavljanja...to su izmislili genijalci...procitaj na forumu koliki je optimalni broj ponavljanja da bi misic lepo rastao...tako sam isto i ja mislio pre mala kilaza mnogo ponavljanja definicija...mnogo kila malo ponavljanja masa...ali ispade skoro obrnuto
sva sreca pa imam forum pa sam tu dosta naucio
al se nekad dobro jelo

Offline Velja

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 845
  • Gender: Male
  • :)
Odg: vjezbe definicije
« Reply #8 on: January 25, 2008, 01:28:16 AM »
vezbe sa malo kilograma i puno ponavljanja...to su izmislili genijalci...procitaj na forumu koliki je optimalni broj ponavljanja da bi misic lepo rastao...tako sam isto i ja mislio pre mala kilaza mnogo ponavljanja definicija...mnogo kila malo ponavljanja masa...ali ispade skoro obrnuto
sva sreca pa imam forum pa sam tu dosta naucio


Taj fazon da nisam naleteo na www.exyu-fitness.com ziveo bih i dalje u zabludi!!! RESPECT EXYU-FITNESS
Jedini način da izbegnes greške je da steknes iskustvo.
Jedini način da steknes iskustvo ... je da činiš greške.

Zašto da ulazim u život, kad odatle niko živ nije izašao.

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: vjezbe definicije
« Reply #9 on: January 25, 2008, 01:30:00 AM »
ja sam slucajno googlovao i od onda sam ovde

[Izmenio Milan]
« Last Edit: January 25, 2008, 01:57:51 AM by Milan »