EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ruke ne napreduju uopste!!!  (Read 5783 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Ruke ne napreduju uopste!!!
« Reply #10 on: August 11, 2008, 01:07:11 AM »
Eee super, hvala ti Hammer sto si mi nasao to, hvala ti Lazicu za plan i savete!

Sad ce ruke da rastu, a drug me je danas oraspolozio rekao je "Os ti je**m mamu perfekcionisticku pogledaj ti rucerde jbt ti imas 17 godina tek sta bi ti vise?!"  :lol: :lol:

 :weight_li :weight_li :weight_li
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline ultrarapida

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 70
  • Gender: Male
Odg: Ruke ne napreduju uopste!!!
« Reply #11 on: August 12, 2008, 12:10:03 AM »
Eee super, hvala ti Hammer sto si mi nasao to, hvala ti Lazicu za plan i savete!

Sad ce ruke da rastu, a drug me je danas oraspolozio rekao je "Os ti je**m mamu perfekcionisticku pogledaj ti rucerde jbt ti imas 17 godina tek sta bi ti vise?!"  :lol: :lol:

 :weight_li :weight_li :weight_li

da,drug je verovatno upravu jer prosto,ti i ne primetish da rastes gledajuci se i pozirajuci svakodnevno ispred ogledala..
najbolji sud donese "oni"koji te nisu videli par dana,meseci itd..
i ja imam veliki problem sa rukama tjst bicepsom,koji jako slabo raste(bar u odnosu na druge delove tela)i malo je ne srazmeran ,sve me vise opterecuje i pokusavam svake nedelje da promenim bar 2 od 3,4 vezbe za njega...
triceps,sta vise toliko ok da nemoram ni da ga radim,dovoljno je sto ga pogodim uz grudi ali odradim ga opet...
i def.dosta kaska biceps za tricepsom,verovatno i zbog hiljada i hiljada sklekova koje radim ceo zivot,onako usput kad pravim povremene pauze u gym-u...
i ono sto me najvise nervira u celoj toj prici je sto pocinjem da forsiram bic da bi ga uskladio sa ostatkom tela a znam da sve vise ga chekicam u nazad...:(