EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana  (Read 16435 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Strah_banjica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #20 on: November 28, 2010, 02:29:29 PM »
Nije lose..samo razmisljaj logicki sta bi trebalo da jedes i sad najvaznije..Slusaj svoje telo!!! Ako ti se jede jedi ako si umoran odmori ili jos bolje napravi neki laganica trening..

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #21 on: November 28, 2010, 02:40:23 PM »
to sam provalio i sam hvala ti,znaci ovo sto jedem uvece posle treninga nije lose mene to brine da nije kasno?http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php?topic=13476.0 ovo je link tu sam otvorio moju temu

Offline Strah_banjica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #22 on: November 28, 2010, 02:59:12 PM »
Auu cek pa to ne valja jbt jedes u 22 h! Najkasnije treba da jedes u 20:30! Izmedju poslednjeg obroka u danu i spavanja treba da prodje oko 2h! A ono s tunjevinom 130g i belancia u 8:15 pa onda u 8:30 ovsene to isto promeni ne moze samo 15 min izmedju tih obroka..

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #23 on: November 28, 2010, 03:45:37 PM »
8:15 tunjevina a oko 9 i 15 ovsene a ovo uvece pa nezz kako da to izvedem ja ujutru moram da ustanem vec u 7 i 20 jedino da ne jedem nista uvece ali kako cu to?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #24 on: November 28, 2010, 03:56:02 PM »
Quote
Izmedju poslednjeg obroka u danu i spavanja treba da prodje oko 2h!
Odakle ti ovo sada, kako objasnjavas zasto tako treba?

Grijesis puno i dajes pogresne savjete...posljednji obrok ja jedem minut prije nego cu leci, a to je 250 gr nemasnog sira...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #25 on: November 28, 2010, 03:59:45 PM »
tenssa znaci dobro je sto sam ja ovo gore napisao mogu da jedem te ovsene i belanca?  i da idem na spavanje za 1h?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #26 on: November 28, 2010, 04:03:01 PM »
Nije bas pametno jaja jesti prije spavanja, bolje ih je ujutru, navece ti treba "sustain release" protein, znaci da se otpusta duze vrijeme (da hrani misice tokom noci), najbolja opcija od hrane je ella sir, a imas i kazein-protein u prahu.
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Strah_banjica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #27 on: November 28, 2010, 04:04:07 PM »
Da si se ti malo konsultovo ko ja s strucnim ljudima za ishranu znao bi da ne gresim i ne bi ti delio pogresne savete!!! To sto ti radis nema pojma ti svom organizmu krljnes veceru i odes da spavas pa sta mislis sta se desi tvom organizmu onako uspavnom kad mu ti das zadatak da vari hranu pa sokira se !

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #28 on: November 28, 2010, 04:08:08 PM »
Nije bas pametno jaja jesti prije spavanja, bolje ih je ujutru, navece ti treba "sustain release" protein, znaci da se otpusta duze vrijeme (da hrani misice tokom noci), najbolja opcija od hrane je ella sir, a imas i kazein-protein u prahu.
a ovsene i jogurt sa 0,5%masti?

Offline Strah_banjica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #29 on: November 28, 2010, 04:12:56 PM »
Ovsene ti nisu neki protein one su ti dobar izvor uh bolje uzmi kreatin il jedi nesto kao sto je tunjevina..