EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana  (Read 16445 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #30 on: November 28, 2010, 04:48:20 PM »
a ovsene i jogurt sa 0,5%masti?
Ne trebaju ti uopste ovsene pred spavanje, jedino mozda zbog glikogena ne bi bilo lose unjeti UH, ne znam jer ne treniram tako kasno.

Jogurt ima dosta laktoze (oko 4-5 procenata ako se ne varam), kazem opet bolji izbor je ella sir.

Banjica kako to mislis da uzme kreatin ili tunjevinu?? :boxed:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline c0a007

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 290
  • Gender: Male
  • picke se drogiraju,frajeri treniraju :)
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #31 on: November 28, 2010, 04:53:20 PM »
dok ne nadjem ella sir uzimacu 100g ovsenih i 3belanca

Offline Strah_banjica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
Odg: Zanima me trening za definiciju i pravilna ishrana
« Reply #32 on: November 28, 2010, 05:47:56 PM »
Lepo nek uzme kreatin pre vecere popije vode (valjda ne moram da objasnjavam zasto da pije dosta vode ako uzima kreatin) a posle toga jede proteinsku hranu kao sto je tunjevina, ela sir je extra za veceru tu si upravu ima 0.5g masti,uh..a 12g proteina na 100g al ne treba mu samo sir...