EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Par pitanja...  (Read 1914 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline djomla90

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Par pitanja...
« on: September 20, 2010, 10:37:34 PM »
Pozdrav drugari, nov sam na forumu i imam par pitanja. Treniram kik boks, za sada rekreativno, i zeleo bi da na svoju sadasnju kilazu od oko 75-77kg nabacim jos 5-7 kila misica. Visok sam 183 i nemam problema sa salom. E sad, zanima me da li je to izvodljivo uz klasicne vezbe na sipci, zgibovi, propadanja, sklekovi malo cucnjeva itd. uz malo modifikovanu "maminu" kuhinju, dakle 5 obroka dnevno, forsiramo belo meso, tunjevinu pirinac sir i tako to :) Treninge bi radio utorak cetvrtak subota sipka, pon.sre.pet. kik box...
Naravno svaki saveti, kritike, primedbe itd. su dobrodosli. Pozdrav :Peace:

Offline Mr.X

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 847
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja...
« Reply #1 on: September 21, 2010, 10:17:00 AM »
Pozdrav drugari, nov sam na forumu i imam par pitanja. Treniram kik boks, za sada rekreativno, i zeleo bi da na svoju sadasnju kilazu od oko 75-77kg nabacim jos 5-7 kila misica. Visok sam 183 i nemam problema sa salom. E sad, zanima me da li je to izvodljivo uz klasicne vezbe na sipci, zgibovi, propadanja, sklekovi malo cucnjeva itd. uz malo modifikovanu "maminu" kuhinju, dakle 5 obroka dnevno, forsiramo belo meso, tunjevinu pirinac sir i tako to :) Treninge bi radio utorak cetvrtak subota sipka, pon.sre.pet. kik box...
Naravno svaki saveti, kritike, primedbe itd. su dobrodosli. Pozdrav :Peace:

Izvodljivo je  :)
Na sve proizvode iz pansporta 10% popusta,plus dodatni extra popust na porudzbine preko 6000din

061/20-37-867

DAJTE VULETU SECERA I VODE!!!!

Offline djomla90

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja...
« Reply #2 on: September 21, 2010, 05:40:14 PM »
Jos jedno pitanjce, u slucaju da ipak krenem u teretanu, dali je ok da u jednom danu radim 3 grupe misica, recimo utorak grudi biceps ledja, cetvrtak triceps ramena noge, pon.sre.pet. kick box, vikend odmor? Hoce li mi biti dovoljna prirodna keva's kitchen ishrana lepo isplanirana u 5 obroka (cepamo tunjevinu, belo meso, rizu, ovsene pahuljice itd..) da ne dodje do katabolizma? I za koliko meseci se moze ocekivati neki vidljivi napredak?

Unapred hvala, pozz :beerbros:

Offline djomla90

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja...
« Reply #3 on: September 22, 2010, 06:15:36 PM »
slobodno moze neko da mi odgovori, ne ujedam :D
jbg ljudi, stvarno nemam vremena da detaljno prelistavam forum, ako bi neko mogao da mi barem postavi linkove na teme u vezi gore pomenutih pitanja znacilo bi mi...pozz

Offline Strah_banjica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 53
  • Gender: Male
Odg: Par pitanja...
« Reply #4 on: November 25, 2010, 02:58:25 PM »
Nemoj da radis ledja, grudi i biceps,ne valja to ako radis u teretani radi il ceo gornji deo tela(jedna vezba po misicnoj grupi) il suprotne misicne grupe (ledja, grudi- biceps, triceps..)mozes pomocu njene kuhinje al nemoj stalno istu ishranu..menja pilece grudi s tunjevinom, belancima itd. Mozes da ocekujes da dobijas 1-2 kg misica mesecno al cistih bez masti ako sve ok uklopis sve preko toga znaci da dobijas i mast uz misice..nadam se da sam pomogao..:)