EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Tegovi  (Read 1843 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fedor Emelianenko

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 15
  • Gender: Male
Tegovi
« on: November 30, 2010, 02:20:34 PM »
Prvo zeleo bih da pozdravim sve na forumu  :yes: Imam 16 godina radim sklekove svaki drugi dan i idem 4 puta nedeljno u teretanu (ne stizem vise) Planiram da kupim tegove a stalno slusam kako teretana usporava, tj zaustavlja rast kao i sami tegovi. Da li je to tacno, mnogi su mi rekli da nije ako se svaka vezba izvodi pravilno i ako je ishrana odgovarajuca. Pa bih zeleo da cujem vase misljenje.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Tegovi
« Reply #1 on: November 30, 2010, 02:21:01 PM »
Ne, to je standardna glupost...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Tegovi
« Reply #2 on: November 30, 2010, 02:32:02 PM »
Bila tema jedno 20 puta do sada
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380