EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Aerobni (kardio) trening  (Read 121793 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline stephane

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Male
Odg: Aerobni (kardio) trening
« Reply #20 on: October 09, 2007, 01:56:49 PM »
Nepijem dovoljno vode, nisam naviko kolko bi trebalo da pijem vode u toku treninga ?a imam utisak da nejedem dovoljno jer kao ocu brzo da skinem kile POCEO sam trenig pre dve nedelje tek a imam da oslabim 20 KILA  sto nije tesko kad pravilno vezbas.
Oslabio sam vec 4 KILE  STO sam veoma zadovoljan  moram priznati  da sam bio lenj zadnjih godina sad moram da oslabim zbog zdravnja  tesko se krecem pa moram sve polako sad se bolje osecam  kao da vec lakse disem ,a pusac sam i to moram da batalim trebace mi motivacija
neznam kako da idem na sport pravilno da se hranim i plus  da ostavim cigare moracu da budem hrabar  drago mi je da vidim i da drugi imaju  problema niskim pritiskom  a dugo treniraju  pa vidim da cu zahvaljuci vama brzo resiti problem  poceo sam da volim fitnes u vodi kolko moze da ima
rezultata snjim nekako kad vezbam u vodi osecam se dobro a predpostavnjam da je cardio efikasniji za skidanje sala  hvala  vam mnogo na savetima

Offline Nina_88

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 8
  • Gender: Female
Odg: Aerobni (kardio) trening
« Reply #21 on: July 21, 2008, 02:26:36 AM »
4kg ti je previse za 2nedelje.trebalo bi da trosis od 0.5kg pa do 1kg nedeljno,da ne bi doslo do jo-jo efekta.
:)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Aerobni (kardio) trening
« Reply #22 on: July 21, 2008, 02:40:48 AM »
4kg ti je previse za 2nedelje.trebalo bi da trosis od 0.5kg pa do 1kg nedeljno,da ne bi doslo do jo-jo efekta.

Ako uzmes u obzirda ima da skine 20 kg i da je kod sebe uveo "radikalne" promene,nije puno ...pogotovo jer je vecina toga voda :)
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline majkena

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 179
  • Gender: Female
  • Sreća se dogodi kad je najmanje očekuješ!
Odg: Aerobni (kardio) trening
« Reply #23 on: July 30, 2008, 05:51:36 PM »
Na početku se uvjek brzo omrša zato što se organizam oslobodi viška vode, a onda tek slijedi skidanje sala što ide puuuno sporije

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Aerobni (kardio) trening
« Reply #24 on: July 31, 2008, 04:01:05 PM »
4kg ti je previse za 2nedelje.trebalo bi da trosis od 0.5kg pa do 1kg nedeljno,da ne bi doslo do jo-jo efekta.
zavisi sta izgubis..ako ode voda, ona se najlakse i vraca,ako se sagori salo,to je vec malo teze vratiti ,osim u slucaju da se totalno prestane sa vezbanjem i ishrana dovede do propasti.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline BadB

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 79
  • Gender: Male
Odg: Aerobni (kardio) trening
« Reply #25 on: February 16, 2009, 07:16:08 PM »
Imam jedan problem...Kad radim kardio nemam dovoljno snage,brzo se umorim.Postoji li neki preparat koji bi mi dao energiju i odlozio umor?
NIKAD ne odustaj!!!

Offline nenadns

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 868
  • Gender: Male
Odg: Aerobni (kardio) trening
« Reply #26 on: February 16, 2009, 07:23:59 PM »
brzo se umaras posto nemas kondicije samo vozi i bice bolje...sto se tice preparate tu je uvek cofein etc...
Out of the night that covers me,
Black as the pit from pole to pole,
I thank whatever gods may be
For my unconquerable soul.

In the fell clutch of circumstance
I have not winced nor cried aloud.
Under the bludgeonings of chance
My head is bloody, but unbowed.

Beyond this place of wrath and tears
Looms but the Horror of the shade,
And yet the menace of the years
Finds and shall find me unafraid

It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.

Offline Milos_Miletic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 675
  • Gender: Male
  • "Im big because im strong" Levrone
Odg: Aerobni (kardio) trening
« Reply #27 on: February 20, 2009, 12:27:22 PM »
Pokusavam da nabijem masu,da li bih,i koliko puta nedeljno trebao da trcim?Ja sam razmisljao da trcim 2 x nedeljno ,a kada budem krenuo na definiciju da trcim 4 x nedeljno.jel ok tako?
"Unleash the beast within
I walk around with the strength of 100 men
You better run before I count to ten"

Offline lakrima

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 40
  • Gender: Female
Odg: Aerobni (kardio) trening
« Reply #28 on: May 14, 2009, 12:49:20 PM »
 :) Pozdrav svima.  E pa ovako :blush: ja bas nikako da ukapiram ove kardio treninge :blush: :blush: :blush:procitah mnogo toga allll nista.Pitam instruktora u teretani a on mi objasni da za skidanje kilograma treba konstantno da se krecem u dozvoljenoj zoni pulsa za moje godine sto bi bilo od 125 do 140 i tako ja na traci paaa to je malo brzi hod, i sada se ja pitam ima li svrhe? Sta vi mislite o tome?
I vozila bih meni omrazeni bicikl ali nikako da shvatim koliko i sta,mislim da je igi81 lepo napisao ali u mom slucaju neeee vredi :wallbash1:ne razumem. Pa ako biste napisali i slovima i najprostije(mozda bi i "ono" shvatilo). Pozdrav jos jednom :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Aerobni (kardio) trening
« Reply #29 on: May 14, 2009, 01:58:53 PM »
Na keto dijeti lagano kardio 45-60 min, a za ostalo HIIT...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.