EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Cardio i skidanje sala vijacom i trbusnjacima  (Read 5356 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zeljkojax

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Cardio i skidanje sala vijacom i trbusnjacima
« on: December 27, 2013, 04:52:43 AM »
Zdravo svima....
Nov sam na ovom forumu i mnogo mi se svidja,moze covek svasta da nauci. :)  :thumbup1: Ali moje pitanje je (ako neko moze malo detaljnije da mi objasni), da li mogu skinuti visak sala sa stomaka uz cardio trnening vijacom i vezbama trbusnjaka i sklekova (KOLIKO I STA)? Imam 26 godina visok 186cm i tezak 107kg...E sad, iskreno nisam tip koji zeli da ima plocice na stomaku i da previse provodim vremena po teretanama,da pijem kojekakve hemikalije, nego cisto na prirodan nacin i uz vezbanje da skinem nekih 10-12 kg...Zanima me kako da isplaniram vreme vezbanja,kada i koliko? Sta uglavnom jesti, takodje kada i koliko da bih omrsao na nekih 95 (ili 2-3 kg ispod toga)...Krupan sam tip,i sa ovih 107 kg ne izgledam kao snesko belic :) imam siroka ramena,jake ruke, tako da se stomak i ne primecuje...ali kad sednem na stolicu,ne zna gde ce pre da ispadne :wallbash1: Tako da bih voleo da mi neko malo detaljnije objasni kako i sta?

Mozda sam smorio sa ovolikim tekstom,ali bio bih veoma zahvalan na savetima ako bi imali da mi date :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Cardio i skidanje sala vijacom i trbusnjacima
« Reply #1 on: December 27, 2013, 09:45:06 AM »
mozda nadjes neki savet u ovom :link:  podforumu
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Zeljkojax

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Cardio i skidanje sala vijacom i trbusnjacima
« Reply #2 on: December 27, 2013, 03:46:01 PM »
Hvala puno! :)
ima sjajnih saveta i stvari za koje sam mislio da ne treba tako raditi...hvala puno :D  :thumbup1: