EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Elipticni trenazer - cardio sprava  (Read 169263 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline jadranka

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #130 on: March 29, 2010, 02:01:38 AM »
Evo mene da se pohvalim  :)
Kada sam vam se obratila za pomoc u septembru imala sam 95kg. Vredno sam radila na elipticnom i naravno vodila racuna o ishrani i evo trenutno se nalazim na 82kg. prezadovoljna sam. Promene se vide ocigledno a moja zelja je da dostignem cifru od 69kg.
Za 4 meseca -13kg :whistling

Evo me daleko kasnije ali mnogo uspesno. Nisam odustajala, naprotiv, svakoga dana sam sve vise napredovala. Danas imam 73kg i jako sam ponosna sto sam se pokazala istrajnom. Zelim i dalje da stignem do 69kg  :) Znaci skinula sam uspesno -23kg do sada
Zdravlje je covekov najveci prijatelj !!!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #131 on: March 29, 2010, 02:11:50 AM »
uffff alal vera
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #132 on: March 29, 2010, 07:46:49 AM »
Evo me daleko kasnije ali mnogo uspesno. Nisam odustajala, naprotiv, svakoga dana sam sve vise napredovala. Danas imam 73kg i jako sam ponosna sto sam se pokazala istrajnom. Zelim i dalje da stignem do 69kg  :) Znaci skinula sam uspesno -23kg do sada

Samo napred Jaco uz tebe smo :)
Pain is temporary, Pride is forever

Offline primogonyl

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Male
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #133 on: March 30, 2010, 03:40:59 AM »
Svaka čas tve pohvale... sve se može kad se hoće...

Od sutra ne silazim sa OrbiTreka, samo ako uspijem da
skinem prašinu koja se na njemu skupila :lol: :lol:
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.
La Rochehoucauld

Ne mogu Vam dati recept za uspjeh, ali Vam mogu reći formulu za neuspjeh:   
NASTOJTE SVAKOME UGODITI!  
Herbert B. Swope  
Nikad nisam bio siromašan, ali sam bio bez novca. Biti bez novaca je prolazno   
stanje: biti siromašan je stanje duha.  
Mike Todd

Offline jadranka

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 7
  • Gender: Female
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #134 on: April 03, 2011, 03:07:30 AM »
Evo me daleko kasnije ali mnogo uspesno. Nisam odustajala, naprotiv, svakoga dana sam sve vise napredovala. Danas imam 73kg i jako sam ponosna sto sam se pokazala istrajnom. Zelim i dalje da stignem do 69kg  :) Znaci skinula sam uspesno -23kg do sada
Kod mene sve "S brda, s dola" . Sad sam u losijoj fazi. Ponovo sam se ulenjila i sada sam na 88kg. Vise ne smem cekati ni dana. Ako se jos budem opustila, vraticu sve sto sam s mukom bila skinula. Najvise sam bila dogurala do 73kg i onda sam posle duzeg perioda pocela da ih vracam polako. Priznajem da sam vezbe skroz zapostavila. Moram da se aktiviram ponovo, inace nema nista od gubljenja kg.
Zdravlje je covekov najveci prijatelj !!!

Offline box

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #135 on: May 11, 2011, 03:04:05 PM »
citaj malo forum

edit: Und3i2c0v3i2

Offline Aunt Steelbreaker

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #136 on: January 15, 2014, 02:22:53 PM »
Pozdrav svima :),
Jesenas sam krenula u teretanu, prvenstveno da bih smanjila kilažu. Radila sam i kardio trening i vežbe snage, u početku. Ali, pošto mi je smanjenje, i pre svega očuvanje, te smanjene, telesne težine ;), prioritet prebacila sam se na kadio blok - traka  i nordijsko trčanje. Uz to radim i vežbice na strunjači.
Cena u teretani je oko 3500 din. mesečno, znači 42000 din godišnje = 365 EUR
Tako da sam rešila da kupim spravu za nordijsko trčanje i to neku kvalitetniju, ne onu “iz fotelje” .
Čitala sam po internetu i najčešće nalazim na nemačku  firmu KETLLER,  kažu da su te sprave najkvalitetnije, kada se radi o kućnoj varijanti. Nove sprave su mi skupe, ali polovne mogu da se nađu za oko 200 EUR.
Imam nekoliko pitanja, za vas:
1)   Da li uz ketller da gledam sprave nekog drugog proizvođača i kog ?
2)   Kada budem kupovala, na šta da obratim pažnju, naravno probaću spravu.
3)   Jako važno ! Da li u Bg postoji servis za ove sprave ?
4)   Trenutno sam u Bg  okolini našla 3 ketller sprave koje zadovoljavaju cenovni kriterijum ~ 200 EUR, to su :
ketller verso 107
http://www.halooglasi.com/sport-i-rekreacija/fitnes-oprema/kettler-verso-107-kros-trenazer-ekstra-kao-nov.o-542438.128.html
Kettle tenso 500
http://www.oglasi.rs/oglas/547137/opremazakardiovaskularnovezbanje+pancevo+elipticno+okretanje
Kettler giro 500
http://www.halooglasi.com/sport-i-rekreacija/fitnes-oprema/krostrenazer.o-529692.128.html
Pokušala sam da ih uporedim, po ceni, ali ne ide :dunno: pošto se modeli više ne prodaju, jedino znam da je puna cena sprave “ketller verso 107” oko 400 EUR.
Molim vas da mi pomognete, a svaki savet je dobrodošao :help:.
P.S.
Pročitala sam pravila, prilikom registrovanja na forum, kako nigde ne piše da je zabranjeno ostavljanje linkova, stavila sam  ja da bi vi imali bolji uvid.
Ako neko ima link za neku dobru spravu, neka slobodno pošalje.

Offline Dragance

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #137 on: May 31, 2015, 08:28:24 PM »
Pozdrav svima
citajuci ovaj forum,odlicila sam da kupim i ja Orbi. Samo bih vas zamolila da mi kazete koju marku ove sprave da kupim i gde. Da li je ok onaj plavi sto ima da se kupi online za 19990 din? Malo sam skeptik prema takvom nacinu kupovine pa bih vam bila zahvalna da mi kazete koji je najvaklitetniji orbi za kucne uslove-da se ne raspadne i da ne zauzima puno mesta  ;)

Offline Dragance

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #138 on: June 01, 2015, 10:31:29 AM »
opet ja, citala sam ceo forum,svih 14 strana i niko nije odgovorio koja je kvalitetna sprava. Pre mene je jedna devojka pitala za ketler i nije dobila odgovor. A i s obzirom da su to sve poruke pisane pre 2015. god., pretpostavljam da su se u medjuvremenu pojavili i neki novi orbi na trzistu. Sve u svemu bih vam bila veoma zahvalna na odgovoru, a ujedno hocu i da pohvalim forum :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Elipticni trenazer - cardio sprava
« Reply #139 on: June 01, 2015, 09:07:11 PM »
kvalitetno je sto skuplje, zavisi koliko para moze da se odvoji
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap