EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ova dijeta stvarno deluje  (Read 12885 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline AcMilan91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Ova dijeta stvarno deluje
« on: April 30, 2009, 01:58:52 PM »
evo da kazem da mi deluje dijeta iako jos ne smem da treniram skinuo sam 8 kila...sredio sam ishranu skroz...
dakle ne pipam slatkise,hleb ni crni ni beli,brzu hranu,sokove samo voda...
pa bih hteo da pitam da li smem da jedem tikvice i nesto slatko nekad...ipak je ovo monotono

ovsene,belo meso,riba samo to jedem :) ako imate neki predlog :)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Ova dijeta stvarno deluje
« Reply #1 on: April 30, 2009, 02:24:44 PM »
Idi sutra pocasti sebe nechim shto volish...ja sebe castim janjetinom za 1. maj i sa punooo pive...

Inache sam bio teshka pivopija prije nego sam poceo trenirati... :blush: :blush: :blush:

Imam pravo nakon 15. kila manje sebe pocastiti... ;) ;) ;)

Zaboravih pitati, jesi li zadovoljan sada svojom kilazom ili imash josh skidati????

Ako si zadovoljan sada odrzavaj ili pravi kvalitetnu masu, nema ttreceg, ako se vratish starom rezimu ema povratka...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Vex

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 64
  • Gender: Male
Odg: Ova dijeta stvarno deluje
« Reply #2 on: April 30, 2009, 02:26:45 PM »
Jednom u svakih nedelju i po, dve, cheat meal te nece ubiti ;)

Offline AcMilan91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: Ova dijeta stvarno deluje
« Reply #3 on: April 30, 2009, 02:48:57 PM »
nisam jos voleo bi na 68 kila sad imam 74 ali bez 20 metara trcanja posto sam imao mononukleozu pa jos ne smem valjda ce brze ici kad pocnem da treniram...nije meni problem da izdrzim da ne jedem slatko imam jak karakter nego cisto ono pitam glupo je ne jesti slatko ceo zivot  :lol: 
jedva cekam da pocnem da treniram da se zategnem malo...dosta sam skinuo stomak ali noge i dupe tesko se skida :P

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: Ova dijeta stvarno deluje
« Reply #4 on: April 30, 2009, 03:45:20 PM »
Nisi zena da sa dupeta najteze skidas :)
Pa ako hoces slatko, ili nesto sto bi bilo slatkis, ne mora ni to da bude toliko bas lose, samo proberi nesto ne mora bas milka od 300gr :) Mada i milku da pojedes povremeno jaka stvar.
Moj ortak je reprezentativac u dziu-dzici vec nekoliko godina, osvajao je svasta, a dnevno ne moze bez 300gr milke  :lol:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ova dijeta stvarno deluje
« Reply #5 on: April 30, 2009, 05:49:59 PM »
Nisi zena da sa dupeta najteze skidas :)

Pa ne skidaju samo zene najteze sa dupeta  :)
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Ova dijeta stvarno deluje
« Reply #6 on: April 30, 2009, 05:55:12 PM »
to sigurno, meni je problem donji stomak i dupe, odatle najteze ide  :wallbash1: :wallbash1:

Offline AcMilan91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 136
  • Gender: Male
Odg: Ova dijeta stvarno deluje
« Reply #7 on: May 01, 2009, 11:16:02 PM »
e da hteo sam da pitam sta nije u redu...idem u wc za veliku nuzdu jednom u 5-6 dana ...a jedem vlakna :S

Offline Swat

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 544
  • Gender: Male
Odg: Ova dijeta stvarno deluje
« Reply #8 on: May 02, 2009, 12:10:47 AM »
 :evillaugh:Pa kako nebi kad jedes samo ovsene belo i ribu, jedi vise povrca, a mogao bi i mekinje ujutro uz ovsene i jogurt.

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Ova dijeta stvarno deluje
« Reply #9 on: May 02, 2009, 08:41:06 AM »
Ja sada zderem oko 3000 kalorija dnevno, u prosjeku 2put dnevno idem na velku nuzdu... :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.