EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Sobni bajs + vezbanje kod kuce = rezultat ?  (Read 9349 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline psygirl1985

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Female
Odg: Sobni bajs + vezbanje kod kuce = rezultat ?
« Reply #10 on: November 13, 2010, 04:32:30 PM »
hleb ne jedem kazem ti od 2000 god. a slatkise jedem ali ne mnogo i ne cesto. Imala sam manji obim nogu pre nego sto sam pocela sa vezbanjem i sad stvarno ne znam u cemu gresim. Pocela sam sa UN dijetom ponovo pre 3 dana posto je ja cesto drzim i uvek spadnem na 52kg i manje. Mislila sam da mi vezbanjem nece trebati ponovo dijeta ali ocigledno da hoce. Pored svega toga kazem ti da pijem i zelenu kafu i kapsule zelenog caja zato mi  je bilo malo nemoguce da se gojim a +vezbam 60-80 min svaki dan na bajsu. Verovatno meni odgovara rezim ishrane UN dijete jer se tako ne mesaju namirnice. Najvise sam se razocarala zbog toga sto su mu se noge nadule(povecale) a inace su jace genetski umesto da se smanje,pa sam htela da te pitam da li mozda postoji neki period te nadutosti pre nego sto pocnu da se smanjuju ili ne.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Sobni bajs + vezbanje kod kuce = rezultat ?
« Reply #11 on: November 13, 2010, 04:52:58 PM »
nema nikakve nadutosti, ugojila si se, ne hranis se kako treba
a UN dijeta ti odgovara samo zato sto tako unosis 1000kcal +-

pokusavam da ti ustedim vreme al ocigledno ne vredi  :lol:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline psygirl1985

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 11
  • Gender: Female
Odg: Sobni bajs + vezbanje kod kuce = rezultat ?
« Reply #12 on: November 13, 2010, 05:10:49 PM »
lepo ti kazem da se ovako hranim 3 mes isto (pre UN dijete) i nisam se ni gram ugojila,od kako sam pocela da vezbam noge su mi sve vece i vece u obimu a stomak sve manji i manji tako da je i vise nego ocigledno da je to od bajsa pa zato sam te lepo pitala ako znas odg zbog cega mi se noge povecavaju a stomak smanjuje. Ugojila se nisam tako da def to nije odgovor.

Offline zonic

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
Odg: Sobni bajs + vezbanje kod kuce = rezultat ?
« Reply #13 on: February 20, 2011, 05:27:20 PM »
Definitivno si se ugojila  :bored:

Offline angelika

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 64
  • Gender: Female
Odg: Sobni bajs + vezbanje kod kuce = rezultat ?
« Reply #14 on: March 25, 2011, 11:26:01 PM »
lepo ti kazem da se ovako hranim 3 mes isto (pre UN dijete) i nisam se ni gram ugojila,od kako sam pocela da vezbam noge su mi sve vece i vece u obimu a stomak sve manji i manji tako da je i vise nego ocigledno da je to od bajsa pa zato sam te lepo pitala ako znas odg zbog cega mi se noge povecavaju a stomak smanjuje. Ugojila se nisam tako da def to nije odgovor.
Cini mi se da si u zabludi....nemoguce je  napraviti takav brz efekat za 3 nedelje..........da je tako masu ljudi nebi silazilo s' bajsa.  :) 
Stomak ti se "smanjio" sto si na takoj "UN" dijeti, koja ti je ako mene pitas velika 0 ......prazna ti creva i verovatno ostala bez tekucine. Prijateljski savet da se manes takve dijete, a nju mogu na sebi "eksperimentisati" samo IZUZETNO zdravi i to vrlo retko, isto tako takav vid dijete ti se vrati kao bumerang......Jo jo efekat zagarantovan!!!! Izgubis  kg.pa ti se vrati.........kako to nisi ukapirala kazes i pre si je drzala....moras promeniti rezim prehrane za stalno, a ne skidati nagomilane kilograme nekakvom dijetom....vrtis se u krug tako!   I te "zelene laze" isto tako ne vrede ni 5 pisljivi boba, a pisalo se o njihovoj stetnosti!  Pozz!

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Sobni bajs + vezbanje kod kuce = rezultat ?
« Reply #15 on: March 26, 2011, 10:02:26 AM »
e jeste..od bicikla za tako kratko vreme su ti noge sve vece...oni sto dizu tone na treningu i jedu 3kg hrane dnevno i muskarci su ne napreduju tako brzo.

struk ti se smanji,ramena ti izgledaju sira,noge vece..sve je toopticka varkai trip u glavi
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline angelika

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 64
  • Gender: Female
Odg: Sobni bajs + vezbanje kod kuce = rezultat ?
« Reply #16 on: March 29, 2011, 12:33:53 AM »
Definitivno si se ugojila  :bored:
Definitivno se naljutila.....