EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Traka za trcanje  (Read 7378 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline milan64586

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Traka za trcanje
« on: January 17, 2009, 11:28:34 AM »
Izvinjavam se ako slicna tema vec postoji, ali tek sam se registrovao i nisam primetio da ima nesto slicno. Dakle, verovatno vec pretpostavljate sta zelim da pitam. Planiram da kupim traku za trcanje, elektricnu i ne znam sta da uzmem. Tacnije znao bih sta da uzmem, ali su pare limitirajuci faktor. Recimo da mi je budzet 500 eur. Posto imam 110 kg, neke jeftinije trake koje sam gledao ne bi dosle u obzir posto su atestirane za ljude do 100 kg. Takodje posto vrlo malo znam o ovome, zamolio bih vas da mi date sto vise podataka, sta valja, sta ne, koliko je traka uopste dobra za koriscenje i tako dalje. Efekat kji zelim da postignem je da za pocetak smrsam i to dosta, a kasnije ili odmah ako je moguce da pocnem sa podizanjem kondicije, posto sam fizicki potpuno zapusten i moram pod hitno da se aktiviram. Posto sam ranije isao u teretanu, verovatno bih kombinovao traku kao aerobni trening sa tegovima. U nekoj krajnjoj instanci, ako je moguce, zeleo bih da telo dovedem u neko bas dobro stanje. Znaci da se fino izdefinisem. Da li je ovo sve moguce sa trakom za trcanje i da li je uopste moguce kupiti traku za 500 eur, koja zadovoljava ove kriterijume?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Traka za trcanje
« Reply #1 on: January 17, 2009, 11:46:10 AM »
moze ovako nesto da upotpuni tvoju znatizelju

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,1088.0.html
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline milosg986

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 42
  • Gender: Male
Odg: Traka za trcanje
« Reply #2 on: January 31, 2009, 06:47:30 PM »
kakva traka...za te pare mozes da kupis sagorevace od kojih ces da se prekines! :)..ja sam za 15 dana izgubio 6kila!!!naravno nije zdravo :)..al jbg...izadjes napolje i trcis ko covek..kad otopli,za 10...15..mesecdana...