EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Traka za trcanje  (Read 105930 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Traka za trcanje
« Reply #60 on: May 20, 2008, 02:45:14 PM »
a ovaj lik pored trci kao da je sam u prostoriji :lol:
al se nekad dobro jelo

Offline Majche

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Female
Odg: Traka za trcanje
« Reply #61 on: May 28, 2008, 01:38:51 AM »
Treba mi pomoc. Hocu da kupim traku za trcanje, moze i polovna. Zna li neko koliko kostaju i koji bi mi model preporucili. :help:

Offline ninon

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
Odg: Traka za trcanje
« Reply #62 on: May 29, 2008, 07:05:23 AM »
Imas neke od 300e.Pogledaj u oglasima.

Offline Tijanica

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 67
  • Gender: Female
Odg: Traka za trcanje
« Reply #63 on: June 06, 2008, 12:03:28 PM »
Imas neke od 300e.Pogledaj u oglasima.

Gde da pogledam za te trake?? Najjeftinije koje sam ja nasla (a da nije mehanicka) je oko 450 e  :boxed:
The deeper you dive into the ocean, the deeper you dive into your self...

Offline dejan siki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 128
  • Gender: Male
    • www.sportix.ba
Odg: Traka za trcanje
« Reply #64 on: June 06, 2008, 12:23:11 PM »
Gde da pogledam za te trake?? Najjeftinije koje sam ja nasla (a da nije mehanicka) je oko 450 e  :boxed:
Dobro pripazi kad budes kupovala.Najvise obrati paznju na snagu motora koja ne bi smjela biti manja od 2.5Hp.Moj predlog ti je da kupis dobar Bicikl za te pare.
Dobru traku da te sluzi i da se ne kvari ne mozes naci bez 2000,-Eur.
E da imas firmu Capriolo Backa Topola oni imaju svoju proizvodnju tako da ti to i nije los izbor.Zato sto u slucaju kvara imas zagarantovan i brz servis.Mislim da je ovo njihov broj pa pokusaj  024/715-898
Zas sve druge solucije upitan je servis.... ;)
www.sportix.ba
A3M tuningBiH +38751 215 453

Offline milan64586

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Traka za trcanje
« Reply #65 on: April 09, 2009, 06:29:54 PM »
Ovo i mene zanima. U pitanju je traka Energetics, polovna, snaga motora 2 ks u normalnom radu (3 ks pri maksimalnom optereecnju), nemam pojma sta to znaci. Kosta 300 eur. Kao totalni pocetnik i neko ko nikada nije stao na traku, nemam pojma na sta da obratim paznju pri kupovini, da me ne za***, posto traka naravno nema garanciju.

Dobru traku da te sluzi i da se ne kvari ne mozes naci bez 2000,-Eur.druge solucije upitan je servis.... ;)

Da li je ovo pausalna ocena, ili o cemu se radi? Sta znaci da se traka cesto kvari? Sta se desava ako rikne motor ili tako nesto? Da li se to moze popraviti, ili mora da se kupuje nova traka? Kakav je kod nas servis? Za ovu Energetics kompaniju sam cuo da je to neki domaci brend koji se sklapa u Kini. Da li znate nesto o tome i da li neko ima iskustva sa njihovim trakama za trcanje?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Traka za trcanje
« Reply #66 on: April 09, 2009, 09:38:19 PM »
Ovo i mene zanima. U pitanju je traka Energetics, polovna, snaga motora 2 ks u normalnom radu (3 ks pri maksimalnom optereecnju), nemam pojma sta to znaci. Kosta 300 eur. Kao totalni pocetnik i neko ko nikada nije stao na traku, nemam pojma na sta da obratim paznju pri kupovini, da me ne za***, posto traka naravno nema garanciju.

Da li je ovo pausalna ocena, ili o cemu se radi? Sta znaci da se traka cesto kvari? Sta se desava ako rikne motor ili tako nesto? Da li se to moze popraviti, ili mora da se kupuje nova traka? Kakav je kod nas servis? Za ovu Energetics kompaniju sam cuo da je to neki domaci brend koji se sklapa u Kini. Da li znate nesto o tome i da li neko ima iskustva sa njihovim trakama za trcanje?
sve oko trake moras da pitas, bivseg vlasnika, tj onoga ko mu je prodao..nema veze gde se nesto sklapa, bitno je da radi i kada se pokvari , da imas gde da nabavis deo i da se popravi.
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Dolcella

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 230
  • Gender: Female
Odg: Traka za trcanje
« Reply #67 on: April 09, 2009, 09:41:44 PM »
ja imam traku vise od 6 meseci, platila sam je oko 500e, malo vise, u sport impulsu, koristim je 5-6 puta nedeljno po minimum 20min a najcesce duze, a koriste je i mama i brat i drugarica povremeno, i odlicna mi je, prezadovoljna sam!  :)

Offline milan64586

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Male
Odg: Traka za trcanje
« Reply #68 on: April 09, 2009, 10:23:03 PM »
Ok, hvala! ;)

Offline aflek

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 71
  • Gender: Male
Odg: Traka za trcanje
« Reply #69 on: April 09, 2009, 10:30:24 PM »
preporucio bih ti da probas traku u nekoj teretani ako nisi pre trcao na traci
cisto da osetis kako je
nije bas kao trcanje u prirodi,ima bar meni neki malo cudan osecaj,probaj u nekoj teretani cisto da vidis jel ti odgovara