EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Moj problem...?  (Read 56572 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Moj problem...?
« Reply #120 on: April 07, 2008, 09:22:23 PM »
Sta koristis ? glutamin? bcaa ?
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline CRonaldo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1642
  • Gender: Male
Odg: Moj problem...?
« Reply #121 on: April 13, 2008, 05:25:08 PM »
Jel iko od vas ima problem da hoda ulicom i treba da prodje pored neke grupe devojaka, i pogubi se u hodu totalno?! E ja imam  :hitself: Lepo sebi odbjasnim "brate lepse ces hodati ako budes hodao normalno nego ako glumis nesto" medjutim jednostavno se izgubim  :crazy: U tom trenutku razmisljam o svemu i kako mi ruke idu, da li sam se isprsio, da li sam izbacio stomak, da li se puno razbacujem ili hodam ko zombi... Pa ja sam debil  :hitself:  :lol:

Razmisljao sam da se upisem u manekene da me nauce da hodam  :lol: :rolleyes01:
"No man has a right to be an amateur in the matter of physical training....what a shame it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable." Socrates 470-399 B.C.

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj problem...?
« Reply #122 on: April 13, 2008, 06:38:10 PM »
Quote
Pa ja sam debil   

ma nema veze,navikli smo  :evillaugh: :evillaugh:
salim se...samo se opusti..popij koju lozu pre nego sto izadjes napolje  :lol:
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline Aca

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 96
  • Gender: Male
    • Mislilac
Odg: Moj problem...?
« Reply #123 on: April 14, 2008, 10:53:18 PM »
Koristim samo whey i dextrozu.I gejner kad se setim(zbog mase).

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: Moj problem...?
« Reply #124 on: May 07, 2008, 02:22:27 PM »
Jel iko od vas ima problem da hoda ulicom i treba da prodje pored neke grupe devojaka, i pogubi se u hodu totalno?! E ja imam  :hitself: Lepo sebi odbjasnim "brate lepse ces hodati ako budes hodao normalno nego ako glumis nesto" medjutim jednostavno se izgubim  :crazy: U tom trenutku razmisljam o svemu i kako mi ruke idu, da li sam se isprsio, da li sam izbacio stomak, da li se puno razbacujem ili hodam ko zombi... Pa ja sam debil  :hitself:  :lol:

Razmisljao sam da se upisem u manekene da me nauce da hodam  :lol: :rolleyes01:
brate to ti je problem sa samopouzdanjem i nesigurnosti u sebe.

moras sebe da ubedis da si ti taj i da ti nije bitno kako hodas vec da ti je bitno sta nosis u glavi ako si nacitan i recit mozes bre da ides na sve cetri i pre ces da uvatis dobru curu nego onaj sto se sepuri i sto je faca na prvi pogled

samo opusteno TI SI TAJ i sve ce da bude ok, a ako nemozes da se tako brzo naviknes na to onda nosi telefon u ruke i kad trebas da prodjes pored grupe lepih cura ti uhvati telefon sa obe ruke zabaci ramena pozadi i opusti noge same da hodaju nemoj da ih stezes jer ces neprirodno da izgledas dok hodas

POZZ i srecno

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: Moj problem...?
« Reply #125 on: May 07, 2008, 02:25:33 PM »
Ja na primer imam problem sa autoritetom nemogu da trpim nekog da je iznad mene da mi naredjuje a volim da naredjujem i ako neko neispostuje moje naredjenje dodje mi nagon da ga ubijem od batina tu na licu mesta nebitno je gde se nalazim, desilo mi se da prebijem drugara u sred bolnice, posle mi bilo glupo sto sam puko tako nabrzinu al neznam sta da radim po tom pitanju pomazite ljudi

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Moj problem...?
« Reply #126 on: May 07, 2008, 02:48:53 PM »
uzmi josh koji bensendin, taman ces i na masi dobiti  :lol:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: Moj problem...?
« Reply #127 on: May 07, 2008, 02:53:02 PM »
Ja na primer imam problem sa autoritetom nemogu da trpim nekog da je iznad mene da mi naredjuje a volim da naredjujem i ako neko neispostuje moje naredjenje dodje mi nagon da ga ubijem od batina tu na licu mesta nebitno je gde se nalazim, desilo mi se da prebijem drugara u sred bolnice, posle mi bilo glupo sto sam puko tako nabrzinu al neznam sta da radim po tom pitanju pomazite ljudi

haha da i adolf je imao slicnih problema kad mu ne postuju naredjenja,a voleo da naredjuje bas mnogo
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380

Offline ilijabogdan

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 381
  • Gender: Male
Odg: Moj problem...?
« Reply #128 on: May 07, 2008, 02:56:52 PM »
haha da i adolf je imao slicnih problema kad mu ne postuju naredjenja,a voleo da naredjuje bas mnogo
pa nisam bas do tog stadijuma dogurao

a i pitao sam dali ko ima neku ideju za resenje problema a ne opet da to prebacate na zajebanciju

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Moj problem...?
« Reply #129 on: May 07, 2008, 02:57:28 PM »
@ ilijabogdan  resenje tvog problema je Institut za neuropsihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević", ViÅ¡egradska 26, :lol: :lol:
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!