EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: NASMEJ SE!!!  (Read 377394 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
NASMEJ SE!!!
« on: March 15, 2007, 01:44:28 PM »
Evo ja malo da vas nasmejem...Volela bih kad biste mi se pridruzili i ubacili i vi po nesto smesno i zanimljivo...PA NEKA SMEH POCNE!!!!!



Plavusino pismo
Dragi sine,

Pisem ti ovo pismo kako bi znao da ti pisem. Ako dobijes pismo odlicno, znaci da je stiglo. Ako ga ne primis javi mi, tako da ti ga ponovo posaljem.

Neki je dan je tvoj otac procitao u novinam da se, po statistikama, vecina saobracajnih nesereca dogadja 1 km od kuce, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuce. Kuca je prelepa, imamo cak i ves masinu, ali ne znam da li radi. Juce sam stavila ves da se pere, povukla vodu i vesa vise nije bilo, valjda ga donesu kada se opere.

Ovde vreme nije lose. Prosle nedelje samo je dva puta padala kisa - prvi put je trajalo tri dana, a sledeci put 4.

U vezi one jakne koju si zeleo, tvoj ujak Pera mi je rekao da, ako ti je budemo slali, skinemo dugmad, posto su dosta teska, pa bi vise kostalo. Skinuli smo dugmad i stavili ih u dzep.

Napokon smo sahranili tvoga dedu: pronasli smo njegovo telo kada smo cistili kucu. Bio je u ormanu od onog dana kada je pobedio dok smo se igrali zmurke.

Pre nekoliko dana eksplodirala je butan boca u kuhinji: tvog oca i mene je eksplozija izbacila kroz prozor. Koji osecaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo izasli zajedno!

Posto vec spominjem tvog oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... odrzava travnjak.

Tvoja sestra Julija (znas, ona koja se udala za svog muza) napokon je rodila! Ne znamo jos pol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak. Ako bude curica tvoja sestra ce je zvati po meni... Cini mi se malo cudno da svoju cerku zove "mama".

Tvoj rodjak Pol se ozenio... po celi dan se moli pred zenom, jer je devica. I da znas da vise ne vidjamo tvoga ujaka Isidora, onoga koji je umro prosle godine...

A da ne govorim o tvom bratu Joci... mnogo je malerozan. Zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali kljucevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa!

Dobro sine, necu ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovde pre nas zivela uzela je kucni broj sa zida i ponela ga sa sobom.

Ako vidis Margaretu pozdravi je, a ako je ne vidis, nemoj joj nista govoriti.

Mama koja te voli

PS Htela sam da ti posaljem nesto para, ali sam vec zatvorila koverat kad sam se setila.

« Last Edit: March 20, 2007, 04:34:10 PM by snoopy19x »
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: NASMEJ SE!!!
« Reply #1 on: March 15, 2007, 01:48:20 PM »

Muskarci ne ljutite se...plizz :blowkiss:

HEMIJSKA ANALIZA MUSKARCA
 
ELEMENT: muskarac
SIMBOL: Mu(uuuuuuuu)
PRONASAO: Nastao greskom prirode, prilikom nastajanja elementa Ze, koji je kao sto se zna nastao u cistom, savrsenom stanju. Elemenat Mu bio je pun necistoca, pa je najpre smatran izotopom elementa Ze, ali su necistoce kasnije toliko preovladale i degenerisale ga, da je nastao potpuno nov element.
ATOMSKA TEZINA: Optimalna 75kg, ali ali je u prirodi veoma retka, i uglavnom varira (do beskonacnosti) u dva slucaja: 1) pri jedinjenju sa elementima poznatim kao steroidi i 2) pri jedinjenju sa mastima, uglavnom zivotinjskog porekla; u svakom slucaju, kvalitetna A.T. ne prelazi 10% ukupne.
UCESTALOST ELEMENTA: Vece kolicine mogu se naci u urbanim sredinama, obicno kao prateci elementi elementa Ze, pokusavajuci (uglavnom bezuspesno) da ostvare jedinjenje sa istim.
FIZICKE OSOBINE:
• Povrsina obicno presvucena razlicitim necistocama neprijatnog mirisa, osim kada je u fazi pripreme za reakciju jedinjenja sa elementom Ze.
• Obicno je u stalnom stanju kljucanja, sa izuzetkom onih valenci koje su neophodne za uspostavljanje reakcije jedinjenja sa elementom Ze; vazno je napomenuti da ove valence veoma retko i uz veliki napor postizu cvrsto agregatno stanje, a ako se to i desi, ono traje zanemarljivo kratko.
• Topi se ako se primeni odgovarajuci postupak.
• Element se retko nalazi u higijenski cistom stanju.
• Ostaje bez glasa i boje ako se primeni pritisak na pravo mesto.
HEMIJSKE OSOBINE:
• Za razliku od elementa Ze, koji sa zlatom, srebrom i drugim plemenitim metalima i mineralima (a ne kamenjem!) daje rafinirana i fina jedinjenja, element Mu sa istima daje nezgrapne legure, koje imaju stetan uticaj na culo vida i CNS.
• Apsorbuje velike kolicine skupih materijala, ali dzaba mu!
• Moze da eksplodira iznenada i bez prethodnog upozorenja, i bez ikakve veze s mozgom.
• Ne zna se da li je rastvorljiv u ! vodi, jer istu izbegava, ali kada se natopi alkoholom (sto je cesta pojava u prirodi) oslobadja velike kolicine (negativne) energije.
• Najneefikasniji poznat element.
NAJCESCA UPOTREBA:
• ???????? (i pored dugogodisnjih, ogromnih napora eksperata, jos nije utvrdjena bilo kakva svrsishodna namena ovog elementa)
IZVRSENI OPITI:
• Pocrveni kada element Ze zatekne bez ambalaze.
• Pozeleni kada se stavi pored boljeg uzorka.
• Poplavi kada dodje u direktni kontakt s istim
OPASNOSTI:
• Element je prilicno bezopasan, mada voli da se hvali da nije.

Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: NASMEJ SE!!!
« Reply #2 on: March 15, 2007, 01:50:33 PM »
Izvanredan tekst o apsurdima i dilemama
1.   Zašto ljudi uz dupli cheeseburger i veliku porciju pomfrita naruče light coca colu???
2.   Zašto žene ne mogu staviti maskaru zatvorenih usta?
3.   Zašto da bismo ugasili Windows moramo prvo kliknuti na "start"?
4.   Zašto ne postoji hrana za mačke s ukusom miša?
5.   Zašto je igla koju upotrebljavaju za eutanaziju sterilna?
6.   Zašto peremo peškire koje smo koristili nakon kupanja? Zar ne bismo trebali biti čisti u trenutku kad se brišemo njima?
7.   Zašto piloti kamikaze nose kacige?
8.   Kad zadaviš štrumpfa, kakvu boju on tad poprimi?
9.   Kako table s natpisom "zabranjeno je gaziti travu" dospeju na sredinu travnjaka?
10.   Šta je to čovek pokušavao uraditi onog trenutka kad je otkrio da krava daje mleko?
11.   Ako je reč u rečniku nepravilno napisana, kako ćemo to primetiti?
12.   Zašto taj stari Noje nije zgnječio par komaraca?
13.   Zašto se "odvojeni" piše jednom rečju, a "svi zajedno" s dve  odvojene?
14.   Zašto prodavnice otvorene 24 sata na dan imaju brave i katance?
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: NASMEJ SE!!!
« Reply #3 on: March 15, 2007, 02:06:51 PM »
UPUTSTVO ZA KORISCENE BANKOMATA
 
Posto se ocekuje sve masovnija primena automata za podizanje gotovine kreditnim karticama (popularno nazvanih bankomatima), narocito onih koji ce biti postavljeni duz puta namenjenih vozacima, evo nekoliko saveta za njihovo koriscenje:
 
Procedura za muskarce:
 
1. Dovezite kola do automata
2. Otvorite prozor
3. Ubacite karticu u automat i otkucajte sifru
4. Otkucajte zeljenu sumu za podizanje
5. Uzmite karticu, gotovinu i potvrdu
6. Podignite prozor
7. Odvezite se dalje
 
 
Procedura za zene:
 
1. Dovezite kola do automata
2. Vozite malo unazad da vas prozor bude u ravni sa automatom
3. Ponovo upalite motor koji se ugasio
4. Spustite prozor
5. Pronadjite tasnu, istresite ceo njen sadrzaj na suvozacko sediste da pronadjete karticu
6. Pronadjite kutiju sa sminkom i proverite svoj izgled na retrovizoru
7. Pokusajte da ubacite karticu u automat
8. Otvorite vrata kola da biste mogli da dohvatite automat
9. Ubacite karticu
10. Ponovo ubacite karticu, ovog puta sa pravom stranom odozgo
11. Ponovo pretrazite tasnu da pronadjete notes sa svojom siftom, upisanom na poslednjoj strani
12. Otkucajte sifru
13. Pritisnite "cancel" i ukucajte ispravan broj
14. Otkucajte zeljenu sumu za podizanje
15. Uzmite gotovinu i potvrdu
16. Ispraznite tasnu da pronadjete novcanik
17. Vozite napred 2 metra
18. Vozite nazad 2 metra da uzmete i karticu iz automata
19. Proverite sminku
20. Ponovo upalite motor koji se ugasio
21. Vozite 5-10 kilometara
22. Spustite rucnu kocnicu.

Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: NASMEJ SE!!!
« Reply #4 on: March 15, 2007, 02:07:37 PM »
                Istorija I knjizevnost
       Ili kako klinci danas citaju lektiru...

> > ROMEO I JULIJA

Romeo i Julija su zabari iz Verone i oni se smuvaju. Medjutim, matorci
su im veoma zajebani i uopste se ne gotive jer rade isti biznis ali su
u razlicitim ekipama (kao Verona i Kjevo). Zent im je da ih ne provale
i da im ne ukinu kintu, pa se vidjaju tajno. I tako na 50 strana oni kao nesto kriju i kenjaju jedno drugom kako se vole, a ne karaju se. Na
kraju, jednom prilikom upadnu u los trip i roknu se.
 
> > -------------------------------------------------------------------

> > ZLOCIN I KAZNA
 
Neki student je stalno bez filera jer mora da placa stan, posto je
ispusio za mesto u studenjaku. Jednom prilikom je bio u bedaku, pa je
uleteo kod neke babe, pune k'o brod na gajbu i overio je. Posle je
uleteo u frku sa samim sobom, jer se plasio da ce murija da ga provali.
U stvari on i nije bio neki krimos vec picketina, pa se na kraju sam
prijavio muriji.
 
> > -------------------------------------------------------------------

> > ILIJADA

Ta Ilijada traje ko gladna godina. Vodja jedne ekipe mazne ribu od
vodje druge ekipe. Onda ovaj prvi, da ne ispadne jajara, skupi ortake i
opkoli ih k'o Babo Sarajevo. Ali ovi prvi ga ispuse, onako zestoko, jer
su ovi drugi bili do jaja spremni. Onda jedan tip smisli kul foru da
zajebu ove druge. Satro, kao boli ih . za ribu, vazan im je biznis
koji moze da se sjebe zbog nastale frke. Da pokazu da su iskulirali,
oni odu i ostave sleper cigara drugoj ekipi u kome su sakrili deo
ekipe. Ovi prvi su mislili da su ih sjebali i poceli da slave. Kad su
se ponapijali i udrogirali, ovi drugi su izleteli iz slepera i jebali im kevu k'o u Mortal Combatu.

> > -------------------------------------------------------------------

> > RAT I MIR

Pre 200 godina Francuzi krenu na Ruje i dodju do Moskve (kao u Pancer
Generalu). Onda je dosla zima i Francuzi se posmrzavaju ko picke i onda
se napasu muda Rujama ko zec kelerabe. Knjiga ima soma strana, tu ima i
neke ribe, zurke, zvacu nesto, njesra sve vreme.

> > -------------------------------------------------------------------

> > PROCES
Tipa u'vate drotovi bez razloga i drkaju ga kroz celu knjigu i na kraju
ga sjebu do koske
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline TobiasRieper

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 18
  • Gender: Male
  • no pain, no gain
Odg: NASMEJ SE!!!
« Reply #5 on: March 18, 2007, 11:01:03 AM »
HAHAHA  :lol: :lol: :lol: najjache je ono uputstvo za zene kako da koriste bankomat :) :) :)

Nishki omladinski list "Glas" u broju 9 od 29. IV.1965. donosi nekoliko odlomaka iz pismenih zadataka ucenika Uciteljske Skole u Aleksincu. Statistike pokazuju da je procenat nepismenog stanovnistva kod nas veoma visok. Podaci bi morali biti daleko porazniji kad bi se i nepismenost pismenih uzimala u obzir. A cudo je sto nisu jos porazniji neko sto su kada se ima na umu da su sledece redove napisali buduci ucitelji, opismenjaci onih koji jos nisu naucili da citaju i da pisu.


Mlada i neukusna

"Bila sam jos mlada i neukusna. Pastiri su gonili stada ovaca medju kojima sam bila i ja. Od jedanput meni mi nesto zaigra ispod nogama. Svi popadasmo od stra na travi u meni mi srce sidje u petama. Malo posle iza toga kad se vrati smo u svest od straka neko upita sta to bi, ja si reko u sebi, pa to smo ucili u skolu na zemljopisu i reko decama: "to su arhitektonski potresi duboko ispod zemljinom povrsinom."

Ljubimac predmeta

Posoj sam da se upisem za u Uciteljsku skolu preko prijamnog ispita pretkodno. Uso sam u autobus koji je bio upaljen. Autobusom putujuci tako pogledjivao sam okolinu oko sebe. Posle pola sata truckajuci se na sedistu autobus je prispeo na zeleznickoj stanici. Tu sam uvideo jos svoji drugovi koji ce s upisu za u Uciteljsku. Svi smo se penjali u voz udjemo u prvi kupej kada tamo sedi jedan covek sa dzakom od prtenu konoplju i jednoga maloga zecica. Ne obracajuci paznju na nasoj galami mazi zecic poce skakuce po kupeju i vikati mi smo se smejali. Ovu skolu koju sada pogadjam dosta je lepsa i poukrasenija od onu sto sam tamo pogadjao. Ja marljivo ucim i postao sam ljubimac svih predmeta. Pre neki dan saznao sam da mi je drugar bolestan i pristao daga posetim. Iako sam bio zuazet poljskog rada, ipak sam pristao po odluci. Putujuci tako pored puta vrabci su cvrkutali, a ptice su pevali na zelenim grancicama pod sjajnim suncevim zracima tako iduci mome drugu.

Kraljevic Marko bombas

U Narodno oslobodilackoj Borbi prolivali su svoju jarko crvenu i skupocenu tecnost koju mozemo da nazovemo drugacije krv, protiv nemaca fasista idomacim izdajicam, pa cak i poginuli dajuci svoj zivot Sava Kovacevic, Ivo Lola ribar, Marija na prkosim, Karadjordje zvani Petrovic, Uca Gvozden, Marko Kraljevic i drugi nasi sinovi, koji su branili i koji ce braniti svoju zemlju dokle god je zivota u njima.

O bozanskoj komediji

Ovu komediju napisao je najveci pisac Danta Alegorija. Ona se zove ili nosi naziv Bozanstvena zato sto Dant moro da dobije bozansko nadaknuce da bi mogo da prodje kroz pakao da ne izgori ili padne u neki kazan sa vrelu vodu pa da se ispari pa da ga posle neprime u raj gde ga tamo ceka njegova devojka koju je on strasno mnogo volo pa mozda nece da joj se zasvidja koja se zvala Beatrica, ako ima rane na licu i na rukama koje je on nju voleo pa i ona njega pa sto sada da mu se ljubav pokvari. Ova knjiga se zove jos i komedija zato sto je to sto pisac pise izmisljeno i sto mi to neverujemo pase smejemo kada citamo sto tu pise. Da napise ovu komediju nagovorijo ga je njegov prijatelj Virgilia, on je pisao sonete Lauri i ne boli joj samo dusu kao Daneta vic i oci i kosu i vidi je kako se vozi u camac pa se plasi da se ne prevrne. Vodi ga na onaj sveti i tamo nadju papu kako visi na glavacke na dole koji je tada ziveo u Rimu na Tibar, reku zelenu i pljackao seljake koji nisu imali sta da jedu posto im je sve uzimao ovaj pata i drugi burzujci. Odavde mi moze da izvedemo zakljucak kako je Alegorija bio napredan i mrzeo sve gazde tiranine i razne druge kapitaliste kao sto ih i mi isto tako mrzimo i mrzecemo ih i nece se ugledamo na njima vec cemo marljivo ucimo i izgradjivati zemlju i drugi svesni objekti."

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: NASMEJ SE!!!
« Reply #6 on: March 18, 2007, 10:26:50 PM »
 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: NASMEJ SE!!!
« Reply #7 on: March 18, 2007, 10:29:17 PM »

Jednog dana upoznala sam jednog divnog gospodina i zaljubila se.Kada je postalo jasno da ćemo se uzeti,odlučila sam da prestanem da jedem pasulj. Nekoliko meseci kasnije,na moj rođendan,pokvario mi se auto dok sam se vraćala kući s posla.S obzirom da sam živela na selu, pozvala sam muža i rekla da ću kasniti,jer sam morala da otpešačim kući.Idući tako,uz put sam naišla na jednu malu krčmu iz koje se širio miris pasulja i ja jednostavno nisam mogla da odolim.Posto sam imala pred sobom da prepešačim još milje i milje,pretpostavila sam da ću se putem osloboditi svih nuspojava dok ne stignem kući.Ušla sam u krčmu i za čas posla sam  'sredila' tri porcije pasulja.Kada sam nastavila da pešačim,potrudila sam se da oslobodim sav gas.Kada sam stigla,moj muž je bio radostan što me vidi i veselo je rekao: 'Draga,imam iznenađenje za večeru!'Zatim mi je stavio povez preko očiju i odveo me do stolice za stolom za večeravanje.Sela sam,i baš kad je hteo da mi skine povez,zazvonio je telefon.Naterao me je da mu obećam da neću skidati povez dok se ne vrati,i otišao je da se javi.
Pasulj koji sam pojela je još uvek radio i pritisak je postajao nepodnošljiv,tako da sam iskoristila priliku dok se moj muž ne vrati,nagla se na jednu stranu i 'pustila' jedan.Ne samo da je bio glasan,nego je i smrdeo kao kada kamion s đubrivom,prolazeći pored pilane,pregazi tvora.Uzela sam salvetu s krila i žustro oduvala smrad.Zatim sam se nagla na drugu stranu i odvalila jos tri.Smrad je bio gori od kuvanja kupusa.Načulivši uši na telefonski razgovor u susednoj sobi,nastavila sam ovako da nižem narednih nekoliko minuta.Zadovoljstvo je bilo neopisivo.Kada je pozdravljanje preko telefona označilo kraj moje slobode,učinila sam jošnekoliko brzih kružnih pokreta salvetom da razduvam sve,vratila salvetu na krilo i uz osećaj zadovoljstva i olakšanja,spustila ruke na krilo.
Lice mi je sigurno odavalo najneviniji moguć izraz kad se moj muž vratio i izvinuo se što se tako dugo zadržao.Pitao me jesam li virila a ja sam ga uverila da nisam.U tom trenutku,skinuo mi je povez i 12 gostiju koji su sedeli za stolom u glas je uzviknulo: 'Srećan rođendan!!!’Pala sam u nesvest.



                                 




                                             




                                 




                    
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: NASMEJ SE!!!
« Reply #8 on: March 18, 2007, 10:30:06 PM »
Zašto je pile prešlo put?

Odgovori:

UČITELJICA
Da dođe na drugu stranu.


PLATON
Za više dobro.


ARISTOTEL
U prirodi je pileta da prelazi put.


KARL MARX
To je istorijska nužnost.


SADDAM HUSSEIN
To je bio isprovocirani čin pobune i sasvim smo opravdano ispustili 50 tona nervnog gasa na njega.


HIPOKRAT
Zbog viška ravnodušnosti u gušterači.


MARTIN LUTHER KING
Imam viziju sveta u kojem će svi pilići biti slobodni da prelaze put, a da se pritom njihovi motivi ne dovode u pitanje.


MOJSIJE
Bog siđe s neba i reče piletu: "Ti ćes prelaziti puteve".


FOX MULDER
Videli ste pile vlastitim očima kako prelazi put.
Koliko još pilića mora preći put da biste poverovali?


RICHARD NIXON
Pile nije prešlo put. Ponavljam: pile NIJE prešlo put.


MACCHIAVELLI
Bitno je da je pile prešlo put i to opravdava svaki motiv koji je ono moglo imati.


JERRY SEINFELD
Zašto iko prelazi put? Zašto se neko ne zapita, na kraju krajeva, zašto se pile uopšte vrzmalo tuda?


SIGMUND FREUD
Sama činjenica da vas uopšte zanima zašto je pile prešlo put otkriva vašu seksualnu nesigurnost.


CARLOS VESTENDORP
To je jedini put koje pile može preći uzimajući u obzir Daytonski sporazum.


BILL GATES Upravo smo izdali novi PileOffice 2002 koji ne samo da će prelaziti puteve, nego će ležati na vašim podacima i čuvati ih.


OLIVER STONE
Pitanje nije zašto je pile prešlo put, nego ko je još prešao dok smo mi bili zaokupljeni piletom.


CHARLES DARWIN
To je bio logičan korak nakon silaska s drveta.


ALBERT EINSTEIN
Da li je pile prešlo put ili se put pomerao ispod pileta, zavisi od vašeg položaja u referentnom sistemu.


BUDDHA
Postavljanje tog pitanja negira našu vlastitu pileću prirodu.


ERNEST HEMINGWAY
Da umre... Na kiši... Samo...


BILL CLINTON
Ja nisam imao nikakvu nemoralnu vezu s tim piletom.


ISAAC NEWTON
Pile koje se nalazi u stanju mirovanja ostaće na jednom mestu. Pile koje se kreće u nekom referentnom sistemu prelaziće puteve.


DARTH VADER
Pile nije moglo odoleti moći tamne strane.


KAPETAN KIRK
Putevi... Krajnje granice... Ovo su putnici USS Jajagera. Njihova petogodišnja misija je otkrivanje novih civilizacija i hrabri odlazak tamo kuda nijedno pile nije otišlo.


STALJIN
Ne zanima me, samo ga uhvatite! Trebaju mi jaja za omlet...


SALVADOR DALI
Riba.


RENNE DESCARTES
Mislim, dakle pile postoji!


GROUCHO MARX
Pile? Koja je poenta priče? Pa, ja sam imao ujaka koji je mislio da je pile. Ujna se umalo razvela od njega, ali ipak, trebala su nam jaja.


CEZAR
Da dođe, vidi i pobedi.


ADOLF HITLER
Htelo je pobeći od plinske komore
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: NASMEJ SE!!!
« Reply #9 on: March 18, 2007, 10:32:48 PM »
Stipe, student u Zagrebu, pise svojoj curi koja studira u Splitu:
"Draga Ane ! Mislim da nasa veza nije ono sto sam si
zamisljao.
Udaljenost izmedju nas je suvise velika.
Moram i priznati da sam te, od kad si zadnji puta bila ovdje,
prevario cetiri puta.
Mislim da to nije u redu ni za jedno od nas.
Oprosti mi i molim te posalji moju sliku koju sam ti ostavio.
Pozdrav, Stipe."

Ane, vidno povrijedjena, odmah je otisla do kolegice u
fotoradnju i pokupila sve slobodne fotografije mladica i uz to ubacila u
omotnicu jos slike svih svojih mladjih rodjaka, prijatelja i bivsih
decki...
Sve je stavila u pismo zajedno sa slikom od Stipeta (ukupno 47
komada) te napisala slijedeci tekst:

"Dragi Stipe! zao mi je, ali te se stvarno ne mogu vise
sjetiti.
Molim te da si izaberes svoju sliku i da mi ostale vratis.
Pozdrav, Ane!"


TAKO SE TO RADI :) :) :)

Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.