EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: sve dosadi - pa čak i kućno vratilo  (Read 2423 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kocetodaplati!!!

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
sve dosadi - pa čak i kućno vratilo
« on: June 04, 2012, 10:41:11 PM »
za koji dan će da mi stigne u stan vratilo, tipična sprava od gvozdenih šipki, visoka 2m , za zgibove i propadanje.
pohvalio sam se društvu, a osim pozitivnih dobio sam i negativne komentare koji se mogu sumirati u jednu složeniju rečenicu:
-za koji će ti to, ispočetka ćeš da se ložiš, ali vremenom ćeš sve manje i neredovnije da je koristiš, samo će da ti smeta i za nekoliko meseci, maximalno godinu i po dana ćeš da je daš u oglase jer će ti dosaditi da je samo obilaziš u stanu, shvatićeš da ti je dovoljno i ono što odradiš na igralištu.

šta vi mislite o ovome, ima li (dugogodišnjih;)vlasnika ovakve slične sprave da kažu svoje iskustvo ?

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: sve dosadi - pa čak i kućno vratilo
« Reply #1 on: June 04, 2012, 10:54:54 PM »
Za trening u teretani treba ti jaka volja, a za trening kuci ta ista volja al na trecu. Tako da, bilo to vratilo, ili kompletna teretana u kuci, dok ne iskusis neces znati hoce li ti dojaditi brzo :lol:

Offline kocetodaplati!!!

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 33
  • Gender: Male
Odg: sve dosadi - pa čak i kućno vratilo
« Reply #2 on: June 08, 2012, 07:26:35 PM »
hvala na odgovoru.

nadao sam se malo većoj posećenosti ovoj temi :(

može li neko premeštanje u podforume sa življim saobraćajem ?
kad pogledam i datume na ostalim temama, ovde je baš mrtvo.

vratilo sam zamislio da mi stoji bukvalno pored kreveta, mada kada čovek živi u malom stanu - sve je pored svega :\
odatle očekujem da mi neće biti mrsko da se okačim bar jednom dnevno.

sa druge strane, i bučice su mi odmah tu na dohvat ruke, ali ima perioda kada ni ne pomislim na njih...hm...