EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: simpson  (Read 39061 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #140 on: August 19, 2011, 12:01:43 AM »
Dosta si mastan,imas nesto misica ali da bi se videli moras mnogo da smanjis masnocu,stomak katastrofa.
Ma vjecno sam ko mladji kuko kako sam premrsav, kako kile nece gore, i nista se ne prima, bio sam mrsav bez slaufa itd al valjda s godinama ''softwer'' pobrko pa se nabaca  kila, ima ona reklama za sokove ''nije svejedno'' daj samo ''kila''  :lol: Pocesto na treningu od mladjih kolega kroz dobacivanje se moze cuti kad ces na definiciju, misleci naravno na stereotip ponavljanja u besvijest i manje tezine, moj odgovor nemam ni discipline a na kraju krajeva ni finansijskih sredstava da bi se radila definicija.  :)
Sam je naveo da nema toliko savrsen jelovnik. Izgled sasvim dobar, bolji od 70% ljudi u njegovim godinama.Stomak je ok, nije six pack, al jbg ishrana je tu najbitnija. Sve u svemu samo treniraj ide to dobro...
ovo ''u njegovim godinama''- kompliment? :lol:, gazim cetvrtu deceniju al boga mi se osjecam ko momak :lol:. Planiram dok trening vratim u normalu i prekinem s postom pojacat cardio, znaci bar 2 puta sedmicno biciklo 25km s otkucajima ne manjim od 110 u min. a od cetri treninga koliko ih inace imam u sedmici nakon dva treninga radim na vreci nekih 15-20 min. pokusat cu i ishranu malo korigovati, narocito u kasnim satima i san popraviti koji sam skroz poremetio. :hitself: :weight_lift1: :beerbros:


Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #141 on: August 19, 2011, 12:30:00 AM »
Ma vjecno sam ko mladji kuko kako sam premrsav, kako kile nece gore, i nista se ne prima, bio sam mrsav bez slaufa itd al valjda s godinama ''softwer'' pobrko pa se nabaca  kila, ima ona reklama za sokove ''nije svejedno'' daj samo ''kila''  :lol: Pocesto na treningu od mladjih kolega kroz dobacivanje se moze cuti kad ces na definiciju, misleci naravno na stereotip ponavljanja u besvijest i manje tezine, moj odgovor nemam ni discipline a na kraju krajeva ni finansijskih sredstava da bi se radila definicija.  :) ovo ''u njegovim godinama''- kompliment? :lol:, gazim cetvrtu deceniju al boga mi se osjecam ko momak :lol:. Planiram dok trening vratim u normalu i prekinem s postom pojacat cardio, znaci bar 2 puta sedmicno biciklo 25km s otkucajima ne manjim od 110 u min. a od cetri treninga koliko ih inace imam u sedmici nakon dva treninga radim na vreci nekih 15-20 min. pokusat cu i ishranu malo korigovati, narocito u kasnim satima i san popraviti koji sam skroz poremetio. :hitself: :weight_lift1: :beerbros:



obrnuto druze .. sredi ti ishranu maximalno a bajs i dzak koliko stignesh ;)
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #142 on: August 19, 2011, 01:09:12 AM »
obrnuto druze .. sredi ti ishranu maximalno a bajs i dzak koliko stignesh ;)
Hvala lokk1 za savjet, ishranu ne smijem staviti od stida jer vjeruj bolje programe ishrane s vise mesa skoro pa imaju djevojke kojima se pomaze za mrsanje  :hitself: biciklo i vreca su mi prvenstveno za ''zdravije'' srce da nije samo statika, a tek onda ako se koji gr. istopi tim bolje :)

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #143 on: August 19, 2011, 01:57:07 AM »
znam znam .. pisao si i ranije ...bash zato i kazem ... vidi da ustedish neke pare (lakse reci nego uraditi.. znam  :rolleyes01: )

napuni taj frizider dobrom hranom i onda samo disciplinovano neki period .. kad se jednom ,,sredish '' onda nije problem posto ce ti biti i bolja insulinska osetljivost i sve .. pa onda samo pazish da se ne preterash ponovo ...

nista novo ni preterano pametno nisam napisao .. znam da znas to sve ali eto .. morash biti svestan da je ishrana tu najvazniji faktor ;)
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #144 on: August 19, 2011, 02:19:28 AM »
U svakom slucaju savjet je uvijek dobrodosao :) Pokusat cu se dovesti u disciplinu kolko tolko a napretka ako bude nece biti visak :lol: hvala drug

Offline Labrax

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 658
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #145 on: August 19, 2011, 10:08:27 AM »
Zemo, idi cesce u ribe...svaki dan 2-3 pastrmke i imaces dovoljan unos proteina...:)))

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #146 on: August 19, 2011, 03:07:46 PM »
Zemo, idi cesce u ribe...svaki dan 2-3 pastrmke i imaces dovoljan unos proteina...:)))
hhahaha bilo bi to dobro da sam redovan u ribama, ove godine samo 2 puta bio, a i kad idem onda je uhvati uslikaj i pusti  :lol: