EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: simpson  (Read 39206 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
simpson
« on: March 02, 2010, 06:01:48 PM »
Pozdrav svima, zovem se Amel iz Bugojna sam, odavno pratim vas sajt i mislim da ste regularni i ok :clap: mozda se jos ne bih registrovao al me ponukalo cekanje na aktivacijski kod s teretaneba da bih tek naknadno procitao sve o tim malverzacijama urotama i onda pomislio da vjerovatno i necu dobiti ko normalni user pristup tom forumu :hitself: Inace treniram rekreativno nekih 3 godine a i prije sam bio momak koji je volio sklekove i slicno  :lol: kroz ovo aktivnijeg treniranja napredovao sam od nekih 70ak Kg do 96kg( visina 185cm) apsolutno domacom kuhinjom. I na toj tezini  poceo sam stagnirati kao i sa tezinama na treningu pa sam odlucio da uzmem neku najednostavniju i univerzalniju formu suplementa u vidu Wheya i naravno upecao sam se na reklamu sci mentora, posto nemam nikavog isksutva s suplementima ne mogu nista reci dal sam se zezno ili ne vrijeme ce pokazati, nije mi cilj da dizem neke masivne tezine na benchu i slicno nego da dopunim ishranu sa kojim gramom wheya vise :) da kad vec sagaram na trenigu ima malo vise maltera i cigle :lol: Sta me jos interesuje , na ovom pakovanju mjera je 45 grama u kojoj navodno pored ostalog ima 36gr. proteina, e nije moguce da je ovo univerzalno pa bih zamoli iskusnije da mi kazu da li uzeti vise ,manje ili ostati na tih famoznih 45gr. Evo par amaterskih slicica prije pocinjanja uzimanja wheya mada ne mislim da cu s wheyom nesto dirasticno promijeniti :)  Veliki pozdrav svim clanovima Ex Yu fitness foruma :beerbros:




Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: simpson
« Reply #1 on: March 02, 2010, 06:19:26 PM »
dobro dosao, zanimljia prezentacija  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Axo_Keki

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 142
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #2 on: March 02, 2010, 06:45:20 PM »
e dobro dosao na forum
to za whey si dobro rekao
nikve drasticne promjene neces vidjeti :clap: :clap:

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #3 on: March 02, 2010, 10:42:48 PM »
Hvala lijepo na dobrodoslici, nisam nesto strucan da ucestvujem u kvalitetnim raspravama ili savjetovanjem pocetnika al definitivno mogu ako nista pitati iskusne lisce u vezi nekih stvari, i mogu reci da sam vas forum pratio prije bh foruma :)  Sto se tice ove osnovne suplementacije nisam bio protivnik ali sam bio od onih koji su mislili da im ni to nije bilo potrebno, medjutim zapitao sam se da li imam vise stete ili koristi recimo od whey proteina? dokazanih stetnosti jos nisam vidio, veliki broj vjezbaca i drugih sportista ga koristi haman ko chokolino i nikavih nus pojava, a ne uzimanjem dovoljne prehrane i strasnim treninzima shvatio sam da kroz znoj i slicno pocinjem gubiti prekomjerne kako negativne tako i pozitivne tvari, pa su se izmedju ostalog poceli javljati grcevi, tijelo se ne bi moglo odmoriti i slicno pa nako laicki lako je zakljuciti trenirati intenzivno na slaboj hrani tipa krompirache zeljanice moze cak covjeku doci glave :hitself: E sada koji whey uzeti,htio sam uzeti weider jer kako se nisam interesovao za suplemente za njih sam pored jos par nekih samo i znao posto ih prodaje vlasnik teretane gdje treniram, a onda naidjem na ogromna pljuvanja po weideru po ''pojedinim ''forumima i uzimam excel, hajd dobro prvi macici se u vodu bacaju, vidjet cemo koji ce biti drugi moj whey, a uveliko ce to zavisiti i od savjeta od raje s vog foruma :lol:

Veliki pozdrav

Offline simpson

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 869
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #4 on: March 02, 2010, 11:16:04 PM »



Jel ovo nema opcije izmijeni, cini mi se da je danas bila dostupna ili je dostupna samo neki kraci vremenski period?

Offline jassaa

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 6
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #5 on: March 03, 2010, 01:26:50 AM »
fine ruke, ako moze jos koja slikica :D sto se promjena tice whey ne djeluje tako brzo a i da djeluje nemozes na sebi vidjet napredak dok ne pogledas slike kakav si bio bar u mome slucaju je tako  :blowkiss:

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: simpson
« Reply #6 on: March 03, 2010, 09:03:18 AM »



Jel ovo nema opcije izmijeni, cini mi se da je danas bila dostupna ili je dostupna samo neki kraci vremenski period?
Neki kraci vremenski period. :)
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline soibiber

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 101
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #7 on: March 03, 2010, 09:15:56 AM »
U,jbt kolika recenica,nit zareza nit tacke  :boxed:
Klikni na slovo a

Offline bebac

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1422
  • Gender: Male
Odg: simpson
« Reply #8 on: March 03, 2010, 10:31:24 AM »
U,jbt kolika recenica,nit zareza nit tacke  :boxed:

Ajde ti idi se maži uljem  :lol: pusti dečka na miru.

Fino izgledaš s obzirom da rasteš na domaćoj kuhinji, kad naučiš nešto i počneš da primenjuješ na sebi sa ovog foruma primetićeš razlike. Whey gledaj sastav, cenu, izvor proteina pa prema tome izvagaj šta da uzmeš .Velika većina bi se složila da WEIDER je preskup za ono što nudi :)
Pain is temporary, Pride is forever

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: simpson
« Reply #9 on: March 03, 2010, 11:05:16 AM »
U,jbt kolika recenica,nit zareza nit tacke  :boxed:

ja vidim i zareze i tacke, i navodnike ....

simpson
dobrodosao  :flowers:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads