EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: 10-ak kg dole........  (Read 2389 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Shomy

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Male
10-ak kg dole........
« on: April 08, 2008, 11:09:28 PM »
E ovako,ja sam Milos i jako sam nezadovoljan svojom telesnom tezinom.Visok sam 190 a imam oko 101 kg.
U osmom razredu osnovne imao sam 112 ali samo poceo da treniram fudbal i rekreativno igram basket i sveo kilazu za manje od godinu dana na 82 kg sto sam manje vise odrzavao sve vreme dok sam i trenirao,ali zbog neke povrede najpre sam povecao kilazu na 92 kg a kasnije sam i prestao sa treninzima zbog dolaska na studije pa mi je kilaza naglo skocila,zbog mnogo vise sedenja.
Sto se ishrane tice,jedem bukvalno sve,nisam probirljiv,ne jedem puno,cak mi se desava da imam i samo dva obroka,obicno oko 12 i oko 6 uvece.Molim za pomoc da smaknem oko 15-ak kilograma!

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: 10-ak kg dole........
« Reply #1 on: April 08, 2008, 11:22:17 PM »
Jesi li procitao teme sa slicnom ( istom) tematikom ? :)

Ako nisi baci pogled jer se sve u sustini svodi na isto....mozes mnogo nauciti citajuci te teme ...mozes procitati i ovo ( jeste da je pisano za zene) ali tu imas neke osnovne stvari sta i kako idu http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,4263.0.html  :link:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: