EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: A kako da se ugojim :D ?  (Read 4383 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ssijak

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 321
  • Gender: Male
Odg: A kako da se ugojim :D ?
« Reply #10 on: April 10, 2009, 10:48:19 PM »
ne znam sta od kucnih vezbi da ti predlozim, pilates?  :lol:
u principu ti je najlakse da radis sa tegovima. ako ne, nemam pojma, radi sklekove, cucanj (bez tezine?!), gde ces zgibove? ne znam ni sta bi mogao kod kuce da radis, one zenske vezbice?  :bored:

P90X+  :strong:

 :lol:

Offline GiXXeR

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 32
  • Gender: Male
Odg: A kako da se ugojim :D ?
« Reply #11 on: April 12, 2009, 12:53:04 PM »
Toliko o tome  :wallbash1:

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: A kako da se ugojim :D ?
« Reply #12 on: April 12, 2009, 02:07:24 PM »
druze,ja ne razumem sta ocekujes da ti neko predlozi od treninga kada kazes da mozes da radis samo kucne vezbe..sta? sklekovi za triceps kad radis pa sklekove za grudi,pa zgibovi za biceps..zgibovi za ledja..zaboravi na misice bez dizanja tegova! naravno,moze nesto da se uradi,ali to je mizerno..ne znam kako ocekujes da ti neko napravi plan kad imas 5 vezbi na raspolaganju a ti ocekujes da nabacis 15 kvalitetnih kg?  i onda ste nezadovoljni kad vam ljudi ne napisu nista.ne znam u koju to skolu/e ides ili gde zivis kad nemas vremena da odes u teretanu tri puta nedeljno.. ja sam do svoje teretane u putu gubio po 2h,ne racunajuci trening,iduci 4km pesaka,plus prevoz busem a isao sam 4 5 puta nedeljno.a i isao sam u dosta ozbiljnu srednju skolu.problem je to sto nemate osnove  znanja o tome kako se misic dobija uopste i onda pitate ovakve stvari..kako da se ugojis? litar ulja dnevno i dva hleba bi trebalo da ti rese problem..mislim..ubuduce,brisem sve teme ovog tipa i tipa:pomoc,hitno,ja bi da se jebem a da mi ne udje..kad vec mora tako da se kaze..shvati da ako ti neces da se pomucis,tek nece niko od nas za tebe..shvati ovo kao savet da promenis nacin razmisljanja o ovome,ne napad.
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380