EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Ja bih... ja bih... :) Ja bih... da smrsam... :) Mogu li? :)  (Read 2922 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Secret

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Ja bih... ja bih... :) Ja bih... da smrsam... :) Mogu li? :)
« on: March 15, 2008, 08:12:52 PM »
Cao svima!

:)

Sta sad da vam pricam, nesto tipa - znate, nemam vremena da se bavim sportom.. znate, ne mogu da odolim slatkisima.. :)

visina 170, tezina 74kg - grozno. Da dodjem do 65kg bila bih zadovoljna.

Fizicka aktivnost - nula. Jedino sto me izvlaci je sto dosta hodam - ne vozim pa me to spasava :)

Ishrana - ne jedem fast food, jedemdosta povrca i voca, ali meso vrlo rijetko. Slatkisi su tu svakodnevno - ne u nekim nenormalnim kolicinama, ali ipak..

I sta sad?:)

Radim od 9 do 5. Sta mogu pojesti za rucak? Sendvic? :)


Ne znam ljudi - vidite koja mi je zurka u glavi :) Dajte neki savjet :) Kako da skinem ovih desetak groznih :) Kilograma, naravno :D

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ja bih... ja bih... :) Ja bih... da smrsam... :) Mogu li? :)
« Reply #1 on: March 15, 2008, 08:17:50 PM »
Dobrodosla

I ti si jedna od mnogobrojnih koji imaju ovakav problem. Ako imas volje i mogucnosti i ako ulozis trud,verujem da ces smrsati. Za pocetak bi ti predlozio da procitas nekoliko tema sa ovim problemom,a zatim da pitas sta ti nije jasno.Jer tamo ima vecina (ako ne i sva) pitanja koja si pitala.Znaci,ima sve lepo objasnjeno,a na tebi je da se malo potrudis i procitas. Sta ti nije jasno,pitaj :)
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Secret

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
  • Gender: Female
Odg: Ja bih... ja bih... :) Ja bih... da smrsam... :) Mogu li? :)
« Reply #2 on: March 15, 2008, 08:36:00 PM »
Hvala :)

Citala sam dosta tema, i znam da grijesim kad je meso u pitanju i naravno nedostatak fizicke aktivnosti. Ali, da li je zaista problem ako ja npr. dnevno pojedem 3 jabuke? I da li treba da prestanem da pijem kafu?

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: Ja bih... ja bih... :) Ja bih... da smrsam... :) Mogu li? :)
« Reply #3 on: March 15, 2008, 08:50:39 PM »
Nije problem ako si ti aktivna,ako se trosis...ali ako i pojedes 3 jabuke i sedis samo,naravno d se biti bproblem...jer sve sto ne potrosis od onoga sto uneses se talozi u masti,tj. salo.

Mozes piti kafu,po mogucnosti bez seceras...eventualno natren
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline Filly

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1343
  • Gender: Female
  • Be yourself
Odg: Ja bih... ja bih... :) Ja bih... da smrsam... :) Mogu li? :)
« Reply #4 on: March 16, 2008, 12:23:36 AM »
Dobro dosla...
Prvo i osnovno/IZBACI SLATKISE...

Za dorucak mozes da napravis neki sendvic sa tunjevinom, belancima, salatom, mozes neko voce, a takodje i ovsene sa jogurtom...Naravno ne sve zajedno, izaberes nesto  :lol: Za rucak bi morala da nosis hranu sa sobom. Mada ne znam koliko si spremna da menjas, ali trebalo bi da jedes meso, ribu, povrce, jaja,...Procesljaj malo po forumu i videces savete u vezi rucka i ishrane uopste...

Evo ti neke od tema...

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,2284.msg0.html#new

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,2248.msg0.html#new

http://www.exyu-fitness.com/forum/index.php/topic,1060.0.html

Javila si se na ovaj forum-sto znaci da hoces nesto da promenis u svom zivotu, pa se nadam da ti nece biti tesko da promenis celokupnu ishranu posto ne valja...
Za pocetak promeni ishranu i pocni da se bavvis necim-trcanje, voznja bicikle, teretana, bilo sta sto te tera da budes aktivna...kasnije mozes da napredujes i krenes ozbiljnije da menjas svoje navike...ali prvo pocni od osnovnog... :blowkiss:
Da bi ostvario ono sto zelis, moras prvo da odlucis sta tacno zelis.