EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako izgubiti kile i oblikovati se?  (Read 80422 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #110 on: June 12, 2007, 07:31:24 PM »
los, ali bolje ista nego nista :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #111 on: June 12, 2007, 11:52:54 PM »
Opet ja...ima od LABRADE OVAJ:


CHARGE! ASF
Pakiranje: 120 kapsula

--------------------------------------------------------------------------------
 
Količina (1 kapsula)

--------------------------------------------------------------------------------
 
   %D.V.*
Pantotenska kiselina (Vitamin B5) 20 mg 200%
Ekstarkt lista zelenog čaja 100 mg 
  (95% polifenol; katekhin 90%; epigalokatekhin galat EGCG 45%)  †
Guarana ekstrakt (99 mg kofein) 275 mg †
Bitter Orange (4.5 mg sinefrin) 75 mg †
White Willow Bark ekstakt (3.7 mg salicin) 25 mg †
Ginger korjen 10 mg †
Patentirani Charge! termoblend 188 mg †
  L-Tirozin, L-Karnitin, Naringin   

--------------------------------------------------------------------------------
 
 


Charge® bez efedrina je proteklih mjeseci dokazao svoju izuzetnu djelotvornost u pospješenju gubitka tjelesne masti bez neželjenih efekata. Kompleksna formula sinergijskog djelovanja.
 
sastav
 
 
Gubitak masti & povećanje energije   
 
 
 • Sagorijeva masti & supresira apetit • Povećava energiju
• Bez neželjenih efekata • Bez EFEDRE 
 
 
Charge!® ASF pospješuje sagorijevanje masnog tkiva i supresira apetit, čime uz povećanje energije omogućava maksimalnu kontrolu nad udjelom masti u tjelesnoj težini. Ne sadrži efedrin te stoga ne potiče neželjene senzacije. Svega dvije kapsule Charge!® ASF-a dnevno upravo su onaj poticaj koji Vaš organizam treba da započne transformaciju prema vitkoj liniji kakvu ste oduvijek željeli. Ključna je komponenta dobro izbalansiranog fitness & nutricionističkog programa
 
 

sto mislis o tome?malo se bojim nekih negativnih utjecaja i posljedica...??

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #112 on: June 13, 2007, 07:39:32 AM »
polovicna su misljenja, ako ti je dostupan probaj ga pa se uvrsti u neku od tih grupa. :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline N_e_z_n_a_l_i_c_a

  • Clan
  • *****
  • Posts: 1507
  • Gender: Male
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #113 on: June 13, 2007, 02:45:08 PM »
Skupa igracka, navodno ljudima radi !!! A pogotovo ako nisi kavopija i ovisnik o ostalim svakodnevnim stimulansima, koka kola isl...probaj pa ajvi rezultat!
Ali do izbalansirane prehrane i treninga ne očekuj čudesan napitak...samo da te posjetim malo  :twisted:
Član više foruma, al počeci se nikad ne zaboravljaju :)

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #114 on: June 14, 2007, 08:20:55 AM »
ovako, jos jedan problem...inace sam se prije bavila sportom...misic mi se brzo povrati, tj. brzo dobje "tonus" i noga mi bude sira nego kad ne vjezbam (vidim po hlačama)...e sad...mene uhvati onda panika kuda to ide, pa sam razmišljala malo... logicno mi je da misic dobije tonus, malo se napuhne...i kad očvrsne onda počinje otapanje ovoga šta je "okolo" mišića, znači sala...je li točno...?molim vas, pomozite...uvijek sam s tim imala problema i onda kad mi se to desi, ja prestanem vježbati i misic se malo "ispuhne"... moze li mi netko objasniti ove procese...

Offline Tanja

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 1540
  • Gender: Female
    • www.exyu-fitness.com
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #115 on: June 14, 2007, 11:16:11 AM »
Sarita, samo bez panike. To je skroz normalna pojava ;)
Misic se prokrvi, "otekne", vidis i sama da splasne kasnije. Zene mnogo teze dobijaju misicnu masu, i za svaki gram koji dobijemo trebale bi u stvari da budemo sretne. Inace, misic trosi vise energije, tako da kolko tolko povecanje misicne mase moze samo biti od pomoci.
Procitaj sledece teme:
Zene i vezbe sa tegovima i Zasto zene izbegavaju vezbanje sa tegovima (7 mitova)

 
Srecan je onaj koji je taman toliko pametan da shvati da je glup ;D

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #116 on: July 14, 2007, 05:17:18 PM »
hej ljudi!veeliki pozdrav svima...ovako ja skinula neke 2 kg sa ovim programom, bila super zadovoljna i sad na tome stojim...ok je...stojim jer imam problema s hormonima i stitnjacom izgleda (ponavljam, ne znam jos tocno vadim nalaze), tako da sad ovako stojim na 64,65 kila, ali ok...neka ostane ovako...nastavit cu kad se sredim!!!nije me duugo bilo, znam..ispiti, obaveze... PUSA SVIMA

Ovako...prvenstveno sam obecala tati da cu potraziti i savjet od vas za njega... Covjek ima 50 godina, visinu od 190 cm i 103 kg...ima stomak i to mu je najkriticnije...inace se skoro svaki dan bavi sportom, fitness i to...tako da je u kondiciji koliko-toliko...e sad, problem mu je prehrana!!! pa me zamolio da pitam za njega kako i sto jesti i to sve...??? - predpostavljam da i za njega vrijede varijacije od 100, 50, 0, 50, 100, 0, 0 uh... a da proteini ostaju isti...zapravo nisam sigurna je li ta varijacija za njega u redu??? mislim ipak ima 103 kg, treba mu vise hrane, sad ne znam: koliko da on jede dnevno proteina kolicinski i ugljikohidrata? molim vas da mi napisete pa cu mu nekako pokusati sastaviti neku shemu svega...jer nije bas vjest na racunalu i sve ovo...a ja onak...laicki kuzim barem nestoo svemu ovome sta smo razgovarali...

uh...ZALIM ONOGA TKO  MORA OVO CITATI...PUSA SVIMA...SRETNA ZBOG SVIH KOJI SU SMRSAVILI! OCEKUJEM ODGOVORE, PUSA :)

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #117 on: July 14, 2007, 07:23:56 PM »
Quote
Ovako...prvenstveno sam obecala tati da cu potraziti i savjet od vas za njega... Covjek ima 50 godina, visinu od 190 cm i 103 kg...ima stomak i to mu je najkriticnije...inace se skoro svaki dan bavi sportom, fitness i to...tako da je u kondiciji koliko-toliko...e sad, problem mu je prehrana!!! pa me zamolio da pitam za njega kako i sto jesti i to sve...??? - predpostavljam da i za njega vrijede varijacije od 100, 50, 0, 50, 100, 0, 0 uh... a da proteini ostaju isti...zapravo nisam sigurna je li ta varijacija za njega u redu??? mislim ipak ima 103 kg, treba mu vise hrane, sad ne znam: koliko da on jede dnevno proteina kolicinski i ugljikohidrata? molim vas da mi napisete pa cu mu nekako pokusati sastaviti neku shemu svega...jer nije bas vjest na racunalu i sve ovo...a ja onak...laicki kuzim barem nestoo svemu ovome sta smo razgovarali...

uh...ZALIM ONOGA TKO  MORA OVO CITATI...PUSA SVIMA...SRETNA ZBOG SVIH KOJI SU SMRSAVILI! OCEKUJEM ODGOVORE, PUSA


ne mogu ovako, posalji mi na mail da vidim kako izgleda , tj kako se drzi on i da vidim koliko i kako izgleda taj visak telesnih masti..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #118 on: July 14, 2007, 09:11:34 PM »
ma nista posebno ne izgleda, pati se s jelom...nikako da se natjera da smrsavi a ne moze biti gladan...treba kojih 8 kg skinuti pravilnom prehranom...pa sam mislila je li mu ok ovaj rezim : 250g proteina i 150g uh za najjaci dan???

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #119 on: July 14, 2007, 09:16:20 PM »
nista mi to ne znaci, veruj mi nije to mlada osoba pa ce da istrpi neku gresku u ishrani, ovo mora da se pazi..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap