EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako izgubiti kile i oblikovati se?  (Read 80417 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #120 on: July 15, 2007, 12:26:04 AM »
a joj, ne mogu slike poslati, a niti nemam...ma ima dosta misica ali trbuh ga smeta pa bi to volio rjesitii,,,znam da je nezgodno... jos pogotovo sto idemo na more sutra rano ujutro pa necu moci komunicirati s vama pa pokusavam nesto sada pohvatati za njega.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #121 on: July 15, 2007, 01:14:33 AM »
a joj, ne mogu slike poslati, a niti nemam...ma ima dosta misica ali trbuh ga smeta pa bi to volio rjesitii,,,znam da je nezgodno... jos pogotovo sto idemo na more sutra rano ujutro pa necu moci komunicirati s vama pa pokusavam nesto sada pohvatati za njega.

kada se vratis pisemo, srecan put na more i uzivaj  :clap:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #122 on: August 25, 2007, 10:23:47 PM »
hej, pozdrav svima!!! Nadam se da me se još kolko- tolko sjećate...ukratko...da ne duljim: vratila sam se s mora...2 mjeseca bila, eh da...opet gore s kilama :-( bolje da ne govorim nista...!!! :wallbash1:

Prije neka 2 tjedna sam opet pocela s vježbanjem...otislo je jedno 2 kile dolje...ova 2 tjedna sam vas lagano svaki dan citala i vidjela kako ljudi napreduju...pomalo sam opet i naučila neke nove stvari... DIVNI STE!!!
Tikice, jako lijepe slike si postavila, divim ti se :-), svaka čast...Lazicu nadam se da uspijevas u ovome sta cinis i da stignes odvojiti dovoljno vremena za pojedince, usput...nadam se da ste svi dobro i zdravo, sretno prije svega  :)  iskreno vas pozdavljam!

Imam par pitanja...vidim da su postavljene neke nove varijacije s uh, tako da sam sad u zabludi radi toga...ali u zabludi sam i radi hjoš necega! Moja mama je na nekoj South Beach dijeti (ukratko jede sve nemasno meso kao što i vi prakticirate, isto tako jede i nemasni sir i uz to sve jede vlaknasto povrce...ona se nada uspjehu, a i vidi po sebi da uspjeva s tim!)Upravo sam i ja krenula malo njenim stopama pa sam izbacila isto uh potpuno, samo ih uzimam u nemasnom mlijeku i nemasnom siru! (da, zaboravila sam reci da je taj period u trajanju 2 tjedna, a onda se polako uvode tzv. korisni uh, kao sto su ovsene pahuljice i voce, krumpir riza...)
Ne znam je li to po vasem mišljenju pametno, ja sam s tim pocela prije 3 dana... mogu li uzimati ugljikohidrate tako iz nemasnog sira, jogurta i mlijeka, tj. da li postoji mogucnost da mi napisete varijaciju koja ukljucuje samo to kao izvor uh?? naravno uz povrce i nemasno meso? Na tom nacinu pehrane "South Beach" bih bila 2 tjedna i onda sljede uvodenje voća i ovsenih...  :help:?

Inace --- bojim se ugljikohidrata kao samog vraga...cim pojedem, odmah buknem!!! :hitself:

Sto se tice moje kilaze...ovo dolje sto pokazuje metar, to je to...sad...opet...5 ili 6 kg bih dolje..., podsjecam visina 182 , sad imam 66 kg (uglavnom se sve skuplja na guzi , ispod nje i na bedrima...klasika :))


Nadam se uskoro odgovoru...  ;) pusa svima

i...da...jos nesto, sto se tice mog tate, on je rjesen...trenira u fitnessu i njegov trener mu je tamo sastavio neki rezim ishrane, tako da se ja u to ne mjesam...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #123 on: August 25, 2007, 11:36:43 PM »
pozdrav i tebi

Quote
.vidim da su postavljene neke nove varijacije s uh, tako da sam sad u zabludi radi toga.
nisu nove, to ti je kao kada si prehladjena uvek se ide od najlakse varijante i kako se "bolest" ne izleci onda se pojacava lek..
ako si ti imala neku tablicu sada se i ne secam a ne mogu da se vracam unazad, i ako je to radilo drzis se toga dok radi.kada prestane onda idemo dalje  :yes:
a koliko se secam ti si skinula nesto kilograma cak i napravila veci jelovnik, videla si da to skida kilograme, slobodno se vrati tome

Quote
Na tom nacinu pehrane "South Beach" bih bila 2 tjedna i onda sljede uvodenje voca i ovsenih
probaj

Quote
Inace --- bojim se ugljikohidrata kao samog vraga...cim pojedem, odmah buknem!!!
naravno, ali ja nisam za to da se bilo sta sto valja izbaci iz ishrane, pravilan i doziran nacin upotrebe skroba ne moze da ugoji..samo ako stvaras visak koji se ne potrosi goji, a najteze se trosi mast i prazne kalorije iz pomija

sta je razlog vracanja kilograma na moru , napisi kako si se hranila da svi napokon shvate da je ishrana ono sto ulepsava i kvari izgled tela  :clap:
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #124 on: August 26, 2007, 08:50:59 AM »
Dobro jutro!!!hvala na odgovoru...prehrana na moru je bila....uf...a znate i sami, setnjica rivom, sladoled, pizza koji put...necu salje  :wallbash1: :wallbash1: :wallbash1: :) :) i uz to nikakav ili neki slabi trening... :hitself:

Ok, onda cu se hraniti ova dva tjedna po South Beach, a nakon toga pocinjem s varijacijama...moja varijacija je isla 100, 50, 0 50, 100, 0,0...E sad, vidjela sam iscitavanjem tu na forumu da ste jednoj djevojci predlozili varijaciju 30, 30, 0, 100, 0, 0, 0... - sad ne znam jel bi mozda bilo bolje da radim po ovoj varijaciji, nekako mi se cini da ima manje UH... :help:   OPROSTI MOLIM TE AKO SAM DOSADNA... :crazy:
Unaprijed zahvaljujem, salljem pozdrav :blowkiss:

Offline H2SO4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
  • sve je to na psihickoj bazi
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #125 on: August 26, 2007, 09:29:31 AM »
a valaj sedma stranica ti se ispisuje sad ce i osma a ti jos tamanis pizze i sladolede  :pullhair: :boxing:
grrrr
Toby Wong. Toby Wong? Toby Wong. Toby Chung? Fucking Charlie Chan.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #126 on: August 26, 2007, 10:49:30 AM »
idi po starom...nije mnogo uh cim si gubila kilograme
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #127 on: August 26, 2007, 04:58:09 PM »
ok, znaci sad cu 2 tjedna probati South Beach, a onda vodim Uh i variram ih... javim se, uzivajte mi!  :blowkiss: :blowkiss:

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #128 on: August 28, 2007, 02:15:58 PM »
hej ljudi!! Evo imam jos koje  pitanje...ne znam koliki mu puls treba biti kada radim HIIT? Inace,u kondiciji sam pa ne znam sta je najefikasnije za skidanje tjelesne mase? Ja radim 25- 30 minuta hiita, tj. prvih 5 min zagrijavanje i onda ostalih 25 minuta idem 1:1 (brzo-sporo)...srce pocne dosta kucati, pa se onda smiri kad radim sporo, sad ne znam kako bi bilo najbolje da radim otkucajima srca???

Radim ga svaki drugi dan poslje utega...inace sad vjezbam svaki dan u teretani kruzni trening (zagrijavanj, kruzni trening, i na kraju hiit)...
Joj, ima dosta pitanja, sorry!  :help: :)
Nadam se da ce netko odgovoriti kad uhvati vremena.... Pusa svima, cujemo se :blowkiss: :blowkiss:

Offline H2SO4

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 130
  • Gender: Male
  • sve je to na psihickoj bazi
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #129 on: August 28, 2007, 03:19:14 PM »
da nije malo mnogo 25-30 min hiita? ja bi smanjio, znaci max 20 ...
sto se otkucaja odprilike nekih 120-130bpm nek ti bude maximum, sad je vjerovatno heart rate malice visi tek pocela sa ovim al' ok. a sta mjerac pulsa kaze, ako ga uopste ima na masini na kojoj radis cardio?
u sporoj minuti trudis se da je puls sto nizi, ispod 100 bi bilo ok ....

kazes svaki dan u teretani? da nije i to mnogo?
 
« Last Edit: August 28, 2007, 03:47:20 PM by H2SO4 »
Toby Wong. Toby Wong? Toby Wong. Toby Chung? Fucking Charlie Chan.