EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako izgubiti kile i oblikovati se?  (Read 80437 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #190 on: September 29, 2007, 09:30:53 AM »
Laki hvala sto si se javio! Lijepo je kad se mogu nekome pozaliti, jer to u mojoj kuci ne razumiju! Jedu sve i svasta, hvala Bogu da sam na faxu pa mogu voditi nekako svoj nacin prehrane! Zato mi je glupo uopce spominjat starcima da sam u krizi s jelom jer bi me cudno gledali!  :yes:

Znam da ce odgovoriti svi kada budu imali ili ihvatili vremena...u to uopce ne sumnjam... I ovako cinite puno za neke ljude pout nas, tako da prigovora nema!!    :blowkiss: :blowkiss:

Jos jedna pozitivna stvar...  :clap:  Nesto sam ipak izgleda napravila... :clap: Rodjak mi je sinoc u gradu dobacio "Mala, vidim, lijepo si se stesala... !!!"   Znaci ipak se nesto vidi!!!    :yes:

Laki hvala jos jednom, ocekujem odgovor pa da poradimo na varijaciji!  Moramo ubrzati ovo!   :yes: :blowkiss:

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #191 on: October 26, 2007, 11:04:41 AM »
Pozdrav cima nakon dugog vremena! Nisam se javljala dugo....  :nonono:   ovako...sramota me bilo...nista nisam ucinila! Sa 64 kg ja sam sad :nonono:a dosla na 69!!! prvo sam se razbolila 2 tjedna...zanemarila vjezbanje...otisla kuci...mamina kuhinja....poceo fax... STA DA VAM KAZEM???nista nisam vjezbala...JEL KAO MALA SVINJICA!!!  (NEMA OPRAVDANJA):nonono:am.. :nonono: 
Osjecam se odvratno jer si uzimam za pravo da vam se ponovno vracam...!! naravno, ako bi me htjeli ponovno uputiti i dati mi sve smjernice...jer sam opet otisla dosta stepenica unatrag i skrenula s puta...  :nonono:
Prije 10-ak dana sam pocela ponovno vjezbati...tesko je, tako je tesko...nadam se vasem odgovoru!! Bilo kakvom! Korite me, vicite...primam sve prituzbe! :help: :help:


Lazicu...i ovo sto si rekao. "Dokaz da si jaka licnost"...gdje sam sad!!! Priznajem..citam stranicu vec jednbo 10ak dana i skupljam hrabrosti da se javim ponovno... nisam mola, od srama... toliko  ste vremena odvojili za mene! Iskreno se ispricavam...svima!    :help: :help: :blowkiss:

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #192 on: October 26, 2007, 11:05:57 AM »
ajde sad ovako..tema ti ima 10 strana..vrati se na pocetak..da ne bi pisali opet sve .. shvatices sustinu..  :blowkiss:

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #193 on: October 26, 2007, 11:09:10 AM »
Tiki, zlato, hvala na brzom odgovoru! I...molim te...mozes li ovu temu ikako izbrisati...Ne zelim da me podsjeca ista!! Bilo - Proslo!! Vise to ga nema.... mozes li?

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #194 on: October 26, 2007, 11:10:27 AM »
mogu da je zakljucam, ipak i drugi mogu da nauce nesto iz nje zar ne?
a ti otvori novu ako zelis! :)
moze tako?

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #195 on: October 26, 2007, 11:12:06 AM »
Naravno, moze...iako bi mi bilo draze da moj SRAM zakljucas...ali ako ce nekome pomoci...OK!

Offline Tikica

  • Global Moderator
  • *
  • Posts: 4019
  • Gender: Female
    • ExYu fitness
Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #196 on: October 26, 2007, 11:14:33 AM »
 :lock: