EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako izgubiti kile i oblikovati se?  (Read 80473 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #80 on: June 01, 2007, 02:18:45 PM »
ajme, ne vjerujem, pa ovaj forum je CUDO!!!! hehe

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #81 on: June 01, 2007, 07:13:05 PM »
Bok svima! Lazicu gledala sam jos malo po proteinima u teretani, reoorucuju mi oni ovakav nekakav...mislim da se trako nekako zove...WEIDER SOJA PROTEIN 80  - tako nesto ako sam dobro zapamtila...sta kazes na to???

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #82 on: June 01, 2007, 07:25:21 PM »
hm...zaboravna...i imam jos jedno pitanje... ako kupim protein- on mi je zamjena za onaj medjuobrok koji ne stignem pojesti ili slucno...ali uvijek i njega uracunam u onu kolicinu da bude do 100g proteina i Uh (ovisi koji je dan uh)???...
- na dan s 0 UH smijem li popiti taj protein...ipak ima i on malu dozu UH ili je to zanmarivo??...nemojte zamjeriti, volim sve znati, nista ne preputam slucaju, pa pitam..makar bile i gluposti...
Srdacan pozdraf, ocekujem odgovore na sva pitanjca!! :respect:

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #83 on: June 01, 2007, 07:32:23 PM »
evo, nasla sam taj...ovaj mi preporucuju...sta kazes?

Soy 80+ protein
Idealan proteinski pripravak za čistu mišićnu masu!


Bez laktoze

Visoki sadržaj izoflavona

Produženo vrijeme djelovanja
Idealan proteinski pripravak za čistu mišićnu masu! Soy 80+ sadrži najbolje od proteina soje i jedinstveni okus. Posebnost ovog sojinog proteina je "vrijeme produženog trajanja", odnosno dugotrajna opskrba organizma proteinima ali bez laktoze.

Weiderov istraživački tim dugotrajno je istraživao kako bi napravio primjerenu zamjenu odnosno nadopunu Whey proteinu (proteinu sirutke). Sojin protein, zbog svog specifičnog okusa i nešto niže biološke vrijednosti nije mogao konkurirati proteinu mlijeka odnosno sirutke. Osim toga sojin protein sadrži i prevelik udio masnoće. Napokon, svi su ti nedostaci sada prošlost.

Zajedno s najvećim svjetskim proizvođačima Weiderov je tim uspio pripremiti sojin proteinski izolat nenadmašive kvalitete. Ovaj proteinski pripravak ne sadrži laktozu (ugljikohidrat koji većina profesionalnih sportaša izbjegava), a upravo je zbog toga idealan za dobivanje čiste mišićne mase. Preporučljiv je za svakodnevnu primjenu jer je znatno poboljšan okus i probavljivost u organizmu.

Soy 80+ izolat proteina visoko kvalitetan je izvor proteina s više od 90% temeljnog sojinog proteina biološke vrijednosti 100. Zbog visokog i vrlo kvalitetnog udjela ostalih biljnih tvari izoflavona i glutamina ovaj je pripravak vrlo zanimljiv za sve koji žele postići povećanu mišićnu masu, posebno pri fazi definicije tijela. Vrhunska kvaliteta sastojaka dodatno pospješuje brzu iskoristivost i pretvorbu u naš tjelesni protein, a time i podržava cijelokupni organizam. Efekt produženog djelovanja osigurati će organizmu trajnu i stalnu opskrbu potrebnim aminokiselinama.

Brza topivost soja proteina omogućava brzi pripravak s vodom, mlijekom ili niskokaloričnim napitcima.
Savjet profesionalaca: vrhunski sportaši pripremaju obrok od 100 g kukuruznih pahuljica i 30 g Soy 80+ proteina okusa čokolade s 0,3 l malomasnog mlijeka. Ovaj će ukusan obrok imati najbolji učinak ukoliko se pojede do 1 sat prije treninga.
Preporučeno vrijeme uzimanja: prije odlaska na spavanje, kao međuobrok do ručka, poslije podne: za osobe teške do 80 kg: 2 napitka dnevno, za osobe teže od 80 kg: 3 napitka dnevno.
Okusi: čokolada, jagoda, vanilija
 
 

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #84 on: June 01, 2007, 07:35:51 PM »
los je taj..ovaj elite ti je ekstra..protein je obrok samo posle treninga i pred spavanje u ostalim obrocima je dodatak obroku..kao sto sam rekao UH se u variranju  odnosi samo na skrobaste budi sigurna da u proteinu nema skrobastih UH :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #85 on: June 01, 2007, 07:42:33 PM »
koliko vidim, ciajuci malo...nije taj bas dobar izbor...

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #86 on: June 01, 2007, 08:05:31 PM »
koliko vidim, ciajuci malo...nije taj bas dobar izbor...

koji?
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #87 on: June 01, 2007, 09:22:12 PM »
ma taj od soje...ok, pokusat cu nabaviti Elite...ako ne uspijem taj naci, koji bi mi drugi preporucio s najmanje uh i masti a najvise proteina?

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #88 on: June 01, 2007, 09:27:36 PM »
...to je bilo jedno pitanje, a drugo: danas sam u teretani radila program HILL i to 15 minutra a nakon toga odmah RANDOM....moze li to dobro biti kao zamjena za HIIT? Mislim...isto su varijacije s opterecenjem...

Offline Sarita

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 164
  • Gender: Female
  • Život je kratak...iskoristi ga!
Odg: Odg: Kako izgubiti kile i oblikovati se?
« Reply #89 on: June 02, 2007, 01:41:30 PM »
hm...ajde kad hvatite vremena pa mi netko odgovori na ovo sve.. do tada - Ljep pozdrav :blowkiss: