EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: ocajna sa 24 kg viska  (Read 7973 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: ocajna sa 24 kg viska
« Reply #10 on: November 29, 2007, 01:48:53 AM »
a sto ne bi izbacila hleb?
al se nekad dobro jelo

Offline Milan

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 7406
  • "Sloga bice poraz vragu"
Odg: ocajna sa 24 kg viska
« Reply #11 on: November 29, 2007, 02:44:34 AM »
nece te ubiti jedna kriska hleba,postavi sebi cilj da iz nedelje u nedelju izbacujes stetne stvarii da npr za neko vreme dodjes na ishranu u kojoj neces da varas

Quote
Uz to recimo jedan dan jedi skrobne uh(pirinac,kikuruz,grasak,krompir),a jedan dan jedi uz meso vlaknaste uh(kupus,zelenu salatu,brokoli,karfiol,cveklu...). Za pocetak mozes tako,jedan dan skorbni uh,jedan dan vlaknasti...ispravice me neko vec ako misli drugacije

mislim da je bojle za pocetak da variras bez nule,znaci npr jedan dan 100g uh drugi dan 50g,jer ovo sa naizmenicnom nulom ne da vremena da se malo popune glikogenske rezerve a 0,znaci bolja je postepena varijacija. Uvesces proteinski dan,polako,tek smo na pocetku

 
Quote
Vecerala sam opet pilece snicle i salatu s tim sto sam uzela i jednu krisku integralnog hljeba

tu krisku hleba bolje da si uzela u drugom obroku nego u poslednjem
Quote
Powerlifting,strongman,weightlifting su direktno povezani sa nasom urodjenom teznjom da budemo jaki i spremni i prevazidjemo sve poteskoce i kao takvi su daleko prirodniji ,jer izviru iz kolektivnog secanja celokupne civilizacije,znaci ,imaju veoma duboke korene u nasim istinskim teznjama.

sledeci cilj:SQ 400  BP 190 DL 380