EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kako smrsati,a ne izgubiti misice?  (Read 11668 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Vukajlo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 221
  • Gender: Male
Kako smrsati,a ne izgubiti misice?
« on: January 03, 2010, 04:59:49 AM »
Pitam da li je moguce smrsati,a pri tome da se ne gube misici?!?! to pitam zato sto sam ja imao 90 kg i krenuo na striktnu dijetu i skinuo otprilke na 75 kg ali onda se pojavio problem fizicki sam oslabio misice sam izgubio itd, e pa sada hocu jos da smrsam ali da ne izgubim misice?!?! da li mozete da mi kazete kako inace treniram mma i taekwondo sve 5 puta nedeljno a ocu da ubacim i jos jedan trening da mrsavim! i takodje u teretanu!

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Kako smrsati,a ne izgubiti misice?
« Reply #1 on: January 03, 2010, 09:35:24 AM »
Da si citao forum svakako bi nasao odgovor. Ako se nisi pridrzavao osnovnih nacela sigurno si gubio misic. Bcaa i glutamin te mogu spasiti. Citaj malo o tome.

Offline Vukajlo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 221
  • Gender: Male
Odg: Kako smrsati,a ne izgubiti misice?
« Reply #2 on: January 03, 2010, 02:32:38 PM »
citao sam i radio sam tako ali svejedno sam gubio misic jel je bila nisko proteinska dijeta meso,mlecni proizvodi su bili 2 x nedeljno! evo citam citam :vertag:

Offline slobabob

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1467
  • Gender: Male
Odg: Kako smrsati,a ne izgubiti misice?
« Reply #3 on: January 03, 2010, 02:50:32 PM »
Zasto se cudis sto gubis misic kada nisi unosio proteine u dovoljnoj meri!?
Vidi na forumu neku od dijeta i principe pa teraj tako i bcaa i glut oko kardia ako radis itd itd....

Offline Vukajlo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 221
  • Gender: Male
Odg: Kako smrsati,a ne izgubiti misice?
« Reply #4 on: January 03, 2010, 07:28:57 PM »
ok ok evo trazim pa se javljam :D

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Kako smrsati,a ne izgubiti misice?
« Reply #5 on: January 11, 2010, 06:24:39 PM »
citao sam i radio sam tako ali svejedno sam gubio misic jel je bila nisko proteinska dijeta meso,mlecni proizvodi su bili 2 x nedeljno! evo citam citam :vertag:

BLAGI BOZE............!!!!!!!
Pa gde nalazite de umobolne dijete?!?!?!


Offline Vukajlo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 221
  • Gender: Male
Odg: Kako smrsati,a ne izgubiti misice?
« Reply #6 on: January 11, 2010, 07:47:25 PM »
dijeta.net :D

Offline Bare

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 308
  • Gender: Male
Odg: Kako smrsati,a ne izgubiti misice?
« Reply #7 on: January 11, 2010, 09:06:46 PM »
OVI SA DIJETA.NET su malo..... :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:
POGLEDAJTE OVO DOLE!!!

Dijeta sa suvim šljivama
        

Dijeta sa suvim šljivama spada u red "brzih" i "kratkih" dijeta - tj. onih dijeta koje se koriste svega par dana po potrebi (kada vam se omiljena garderoba "smanjila" za jedan konfekcijski broj ;-) a baš nailazi važan događaj gde mora da izgledate tip-top koliko je moguće...)

Dakle, to je popularna dijeta za one koji bi da se "oterase" 2 - 3 kilograma za par dana. Prilično je jednostavna... i... dosadna. Pogledajte i sami:

    Doručak: 6 suvih šljiva

    Užina: 1 jabuka

    Ručak: 1 kuvano jaje i 1 viršla

    Užina: isto kao ručak

    Večera: čaša jogurta



Dodatne preporuke:

Preporučuje samo potpuno zdravim osobama i to za vremenski period ne više od 3-5 dana. Obavezna ja svakodnevna fizička aktivnost u trajanju od najmanje 15 - 20 minuta. Ako se pravilno sprovodi, gubi se oko 1 kg dnevno.


 :boxed: :boxed:
 :pullhair: :pullhair:
 :crazy: :crazy:
 :hitself: :hitself:
 :nonono: :nonono:

KO ZNA KOLIKO SU DO SAD LJUDI UNESRECILI?!

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Kako smrsati,a ne izgubiti misice?
« Reply #8 on: January 19, 2010, 05:13:56 PM »
Znam ja jednog lika drzao je tu dijetu (od moje nerodjene sestre buduci muz), skinuo 5 kg za 7 dana, vode naravno...posle se zalio kako mu se vratilo josh vishe... :wow: :wow: :clap: :clap: :lol: :lol:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline IGI900

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 131
  • Gender: Male
    • http://www.realx3mforum.com/
Odg: Kako smrsati,a ne izgubiti misice?
« Reply #9 on: January 19, 2010, 08:21:28 PM »
OVI SA DIJETA.NET su malo..... :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:
POGLEDAJTE OVO DOLE!!!

Dijeta sa suvim sljivama
        

Dijeta sa suvim sljivama spada u red "brzih" i "kratkih" dijeta - tj. onih dijeta koje se koriste svega par dana po potrebi (kada vam se omiljena garderoba "smanjila" za jedan konfekcijski broj ;-) a bas nailazi vazan dogadjaj gde mora da izgledate tip-top koliko je moguce...)

Dakle, to je popularna dijeta za one koji bi da se "oterase" 2 - 3 kilograma za par dana. Prilicno je jednostavna... i... dosadna. Pogledajte i sami:

    Dorucak: 6 suvih sljiva

    Uzina: 1 jabuka

    Rucak: 1 kuvano jaje i 1 virsla

    Uzina: isto kao rucak

    Vecera: casa jogurta



Dodatne preporuke:

Preporucuje samo potpuno zdravim osobama i to za vremenski period ne vise od 3-5 dana. Obavezna ja svakodnevna fizicka aktivnost u trajanju od najmanje 15 - 20 minuta. Ako se pravilno sprovodi, gubi se oko 1 kg dnevno.


 :boxed: :boxed:
 :pullhair: :pullhair:
 :crazy: :crazy:
 :hitself: :hitself:
 :nonono: :nonono:

KO ZNA KOLIKO SU DO SAD LJUDI UNESRECILI?!


Covjece ov je katastrofa, od samog pogleda na plan prehrane dobro da se niasm onesvijestio.