EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Kalorije?  (Read 7250 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Zivkoj

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
Odg: Kalorije?
« Reply #10 on: June 08, 2010, 06:49:25 PM »
Ok hvala vam svima. a sada imam jos jedno pitanje. posto sam uspio da smrsam 15-ak kg za 3 mjeseca zanima me sta sada da jedem kako bih odrzavao kilazu.do sada sam jeo npr, jedan dan u 9 jednu pilecu virslu u 12 kuvani grasak u 3 jabuku u 5 pilece meso i u 8 opet neku vocku. (naravno nisam svaki dan jeo ovo ali otprilike nesto slicno) uglavnom sve nemasnu hranu i sada se bojim da pojedem bilo sta masno pa vas pitam koliko puta bih sedmicno smio da jedem npr palacinke ili pizzu naravno u ne velikim kolicinama a da se to ne odrazi na moju kilazu.

Offline Nennad

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 28
  • Gender: Male
Odg: Kalorije?
« Reply #11 on: June 08, 2010, 07:15:12 PM »
Ok hvala vam svima. a sada imam jos jedno pitanje. posto sam uspio da smrsam 15-ak kg za 3 mjeseca zanima me sta sada da jedem kako bih odrzavao kilazu.do sada sam jeo npr, jedan dan u 9 jednu pilecu virslu u 12 kuvani grasak u 3 jabuku u 5 pilece meso i u 8 opet neku vocku. (naravno nisam svaki dan jeo ovo ali otprilike nesto slicno) uglavnom sve nemasnu hranu i sada se bojim da pojedem bilo sta masno pa vas pitam koliko puta bih sedmicno smio da jedem npr palacinke ili pizzu naravno u ne velikim kolicinama a da se to ne odrazi na moju kilazu.

Hm, ako si stvarno smršao toliko za 3 meseca, a nisi vežbao i gladovao si, očekuj da če ti se to vratiti kao bumerang i to sa kamatom, tzv. jojo efekat ti ne gine, jedino ćeš ga izbeći ako i dalje gladuješ, ali tako ćeš se razboleti i život baš nema smisla kada se stalno gladuje.
Ne može sa takvom ishranom ništa da se postigne, premalo proteina, premalo složenih UH, previše šećera. Moraš imati više obroka dnevno (bar 5). Šta i koliko u kom obroku treba jesti, zavisi od toga šta želiš da postigneš...pretraži forum, imaš gomilu dobrih jelovnika..

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Kalorije?
« Reply #12 on: June 08, 2010, 07:25:33 PM »
Ok hvala vam svima. a sada imam jos jedno pitanje. posto sam uspio da smrsam 15-ak kg za 3 mjeseca zanima me sta sada da jedem kako bih odrzavao kilazu.do sada sam jeo npr, jedan dan u 9 jednu pilecu virslu u 12 kuvani grasak u 3 jabuku u 5 pilece meso i u 8 opet neku vocku. (naravno nisam svaki dan jeo ovo ali otprilike nesto slicno) uglavnom sve nemasnu hranu i sada se bojim da pojedem bilo sta masno pa vas pitam koliko puta bih sedmicno smio da jedem npr palacinke ili pizzu naravno u ne velikim kolicinama a da se to ne odrazi na moju kilazu.

lock
ja sam cistila ovaj podforum i necete ga trovati ovakvim glupostima  :lol:
potrudi se malo da citas, prvo sticky teme, mnoge stvari ce ti biti jasnije  ;)
onda mozes otvoriti svoju temu


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads