EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: kicpe-jelovnik  (Read 2634 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kicpe

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
kicpe-jelovnik
« on: July 26, 2009, 12:09:53 PM »
da ne bih otvarao novi topic , imam par pitanja i ja :)
prvo da objasnim kako stoje stvari , atm imam 107 kg , imao sam 110 pre 2 dana , cilj mi je oko 85-90
prosle godine kad sam se vratio iz amerike imao sam 115 pa sam smrsao na 95. to mi se sve vratilo jer nisam lepo mrsavio , tj jeo sam 1-2 obroka dnevno . jojo-efekat i opet sam na starom , stim da sam gutao nutele , palacinke igrao komp i nisam se kretao .
anyway , pre 2 dana sam krenuo da vezbam , trcanje ujutro i uvece . ako ne trcanje onda bar hodanje...
jedem ovako - ella sir , kuvanu junetinu , belanca od jaja , ribu , pilece belo sa rostilja.
kao sto i sami vidite nemam neki ogroman izbor , zanima me sledece , da li je pilece belo sa rostilja ok , dali mogu uz kuvano meso bar MALO crnog hleba , sta je najbolje da jedem ujutro kad se vratim sa trcanja , da li mogu da ubacim npr izmedju dorucka i rucka kao drugi obrok neku vocku , npr kruska . il to ne valja ? ne volim salate i dosta sam ogranicen sa hranom .
tako da sam u protekla dva dana jeo samo kuvano meso i ella sir.
dajte neki savet sta mogu jos da dodam , u sta je najbolje kao prvi obrok ?

i jos jedna velika glupost sto sam cuo , rekla mi je kevina prijateljica da je njena cerka bila kod nutricioniste i da joj je on rekao da ne sme da pije mnogo vode jer njeno telo to ne moze da prihvati tj da je VODA GOJI ...
dal ovo ima veze sa mozgom ?
btw kupio sam i animal cuts / glutamin . i zanima me jos dal mogu da dam glutamin kevi , posto radi po ceo dan , stoji na poslu pa me zanima dal ce joj pomoci da je ne bole noge :) ?

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
kicpe-jelovnik
« Reply #1 on: July 26, 2009, 01:08:17 PM »
 :lol: :lol: :lol:
Cuj voda goji.....

Bolje ti je da otvoris svoj topic i da tamo dajemo savjete nego da kvarimo tudji topic...
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline milanceolympia

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 684
  • Gender: Male
Odg: kicpe-jelovnik
« Reply #2 on: July 26, 2009, 02:54:43 PM »
brate to sa vodom je glupost...kako moze da goji voda bre??
jedino moze da se zadrzava u telu pri visokom unosu soli i pa onda da ti se cini da imas vise kg...

Offline kicpe

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
Odg: kicpe-jelovnik
« Reply #3 on: July 26, 2009, 03:54:58 PM »
to je njoj rekao nutricionista , mene voda ne gojiĀ  :nonono:
i zaboravio sam da dodam da jedem i musli . dal je musli ok ?

Offline milanceolympia

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 684
  • Gender: Male
Odg: kicpe-jelovnik
« Reply #4 on: July 26, 2009, 04:04:59 PM »
jok...uzmi ciste ovsene....bez corny flakes...

Offline kicpe

  • Rekreativac
  • *
  • Posts: 25
  • Gender: Male
Odg: kicpe-jelovnik
« Reply #5 on: July 31, 2009, 11:11:44 AM »
ok jedno pitanjce , pre nekih 7 dana sam imao 110 kg , sad imam 105 . znaci jedem 5 puta dnevno , trcim pijem gomile vode.
znam da je ovih 5kg samo voda za sad . al me zanima dal je to ok ? posto sam citao da treba 4kg/mesec.
znaci 5 puta dnevno jedem tunjevine,belo,kuvana junetina itd. znaci nikad nisam gladan , a opet 5kg sam skinuo za 7 dana..

Offline Vexxx

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 517
  • Gender: Male
    • NVO VeraAlerEnergy - Za bolje i cistije sutra
Odg: kicpe-jelovnik
« Reply #6 on: July 31, 2009, 04:42:30 PM »
Ispraznio si glikogen, izbacio potkoznu vodu,.... Sve je to moguce.... I za pocetak nije strasno...