EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: maki7 - ishrana i trening  (Read 6301 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline maki7

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Female
maki7 - ishrana i trening
« on: March 31, 2011, 10:35:45 AM »
Pozdrav svima!
Tek pre neki dan sam otkrila ovaj forum i odusevila se!   :clap:
Meni JAKO treba pomoc,zivim u inostranstvu i ovi glupavi francuzi veze nemaju ili nece coveku da objasne kako se trenira... :nonono:
elem...imam 26 godina i visoka sam 176.Bavila sam se kosarkom 7 godina,i kada sam prestala ,kilogrami su poceli da se nagomilavaju i ja nisam preterano obracala paznju..lenjost,priznajem...a i stil zivota...stalno u frci,nikad nemas vremena za sebe! I tako sam dosla na tezinu od 110kg i kada sam se izmerila,slog me strefio! :blush: I tako sam cvrsto odlucila da smrsam,i to zdravim putem,bez onih atkins i ostalih glupavih i nezdravih dijeta...i tako sam ponovo krenula u teretanu,i zasad sam skinula nekih 7 kg i nikako nece dole vise od toga! Nisam na nekoj posebnoj dijeti,samo pazim sta jedem i koliko jedem.Jer moj problem je sto nikako sebi ne mogu da napravim meni s kojim cu imati dovoljno snage da idem u teretanu,a i dalje gubim kilograme...Bila sam na konsultaciji sa trenerom..taj covek mi nista nije rekao sto vec ne znam...
Tako da bih JAKO molila nekog ko ima iskustva da mi pomogne sa ishranom! Jer kad ne jedem dovoljno,vrti mi se u glavi i ne mogu da treniram taj dan...a necu da jedem previse.Moje pitanje je..GDE je granica???
Treninzi mi izgledaju ovako:ujutru u pola 8 idem svaki dan,5 puta nedeljno,na prazan stomak,jedem prvi obrok tek u 12,pojedem posle treninga eventualno grejpfrut i pijem oko 2 litre vode dnevno.Dakle radim 5km biciklu,za zagrevanje-za to mi oko 15min treba,zatim odem na skijasko trcanje-2,2 km odradim opet nekih 15min,trener je rekao da stavim samo nivo 2,jer kaze valjda da ta sprava povecava zadnjicu ako se stavi visok nivo. I onda odem na moje omiljeno-traku!Tu najvise crknem i najvise se oznojim ali to i najvise volim!:) tu radim 2-2.5 km,zavisi koliko imam snage,petkom bogami vec nemam snage za 2.5km...  :rolleyes01: Trcim 8km na sat. I onda jos odradim par vezbi za zatezanje ruku i nogu i to je otprilike to. Znaci kardio i zenske vezbe.I onda se dobroooo istengnem 10min.
E sad...ako nekog ne mrzi da ovo sve cita... :blush:  ja bih mu bila vise nego zahvalna na bilo kakvom komentaru u vezi treninga i / ili ishrane!
UNAPRED VELIKO HVALA! S nestrpljenjem cekam odgovor! :blowkiss:

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: maki7 - ishrana i trening
« Reply #1 on: March 31, 2011, 10:41:07 AM »
kljucno pitanje, kako se hranis sada  :)
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline maki7

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Female
Odg: maki7 - ishrana i trening
« Reply #2 on: March 31, 2011, 10:51:33 AM »
Trenutno gledam da jedem sto vise razlicitih salata. od mesa pilece virsle,curetinu,piletinu i junetinu,svinjetinu bas bas kad moram.Ne jedem skoro uopste mlecne proizvode,iako jako volim sireve,jer imam problem sa laktozom poslednjih godina. Moj problem je sto moj muz radi do kasno,i onda mi dosta kasno veceramo,ali kad nam je to jedino vreme kad smo zajedno,i kuvanje je nas mali ritual! :blush: ali gledam uvek da do pola 7 najkasnije jedemo.Prepolovila sma svoje porcije,nema vise sosova,jedem dosta ribe,konkretno lososa grilovanog i kojekakve bele ribe,i dosta povrca!paradajz,krastavci,salate,tikvice... Hleb sam izbacila,jedem integralni i to samo u podne kad rucam,napravim sendvic od tost hleba i pilece salame na primer i povrca,za veceru hleb nikako.
Ali ja sam spremna svoje navike da promenim,ako mi neko da neki meni...jer bih jako volela da imam nesto cega se mogu pridrazavati,istampati to i zalepiti na frizider!  ;) makar na nedelju dana,pa posle cu ja sama videti sta i koliko moram.Da znam otprilike...toliko i toliko mesa taj dan..toliko i toliko povrca...jako me to muci sto ne znam da nadjem granicu... :bored:
Procitala sam brdo tema na ovom forumu,ali kad je svaka osoba drugacija,i zao mi je zaista sto morate da se ponavljate,garant smo vam se vec svi smucili!  :blush: :rolleyes01: :)

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline maki7

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Female
Odg: maki7 - ishrana i trening
« Reply #4 on: March 31, 2011, 10:03:37 PM »
hvala,videla sam.

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: maki7 - ishrana i trening
« Reply #5 on: April 03, 2011, 12:16:33 PM »
hvala,videla sam.
da li si pročitala, ne videla??

Moje pitanje je..GDE je granica???

individualno

a trebala si da pročitaš i pravila pre otvaranja nove teme


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline maki7

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Female
Odg: maki7 - ishrana i trening
« Reply #6 on: April 05, 2011, 03:24:00 PM »
boze me sacuvaj vas svih naduvanih...nisu vam samo misici naduvani vec i mozak vam se, od tih silnih steroida koje nazivate "suplementima"sto ih jedete umesto dorucka, naduvao...jel nece da vam se digne od istih,a? pa ste zato frustrirani??? :evillaugh: eee..ne moze i jare i pare... jadni vi svi....odoh ja odavde...ja sam samo htela savet nista vise....a hvala na pitanju,i bez vase pomoci moji kilogrami se polako ali sigurno tope i to na zdrav nacin...kad bolje razmislim ,ni ne trebate mi,i samo ste potvrdili moje misljenje o vama svima  :crazy:...i iskreno...zao mi vas je.... :hitself: pozdrav i dace bog pa cete jednog dana svi uvideti da su steroidi nesto najgore na ovom svetu! :blowkiss:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: maki7 - ishrana i trening
« Reply #7 on: April 05, 2011, 03:29:12 PM »
 :blowkiss:
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol:

Offline maki7

  • Pocetnik
  • *
  • Posts: 5
  • Gender: Female
Odg: maki7 - ishrana i trening
« Reply #8 on: April 05, 2011, 04:25:40 PM »
da li si pročitala, ne videla??

individualno

a trebala si da pročitaš i pravila pre otvaranja nove teme
idiote,znam da je individualno...zato sam i pitala... :hitself: odoh ja odavde,ovo je daaaaleko ispod mog nivoa... :yuk:

Offline Tanor

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 4135
  • Gender: Male
Odg: maki7 - ishrana i trening
« Reply #9 on: April 05, 2011, 04:40:22 PM »
Bezobrazna si kolko si teska.
Pajseras, de mi rec kad si ti zadnji pu upao u katabolizam :D !

Pre neki dan kad nisam imao ellu .. :/ jbg desi se ..
A inace, post Pajserasa u kome kaze da je pao u katabolizam kad nije pojeo ellu mi je ulepsala vece  :wow: :lol:
Jeste brate , ja kasno ustajem i ono , nisam jeo jedno 13 sati tad minimum...

a da,natural sam :rolleyes01: :rolleyes01: :rolleyes01:

pio sam bcaa posle sexa...bez zajebavanja  :lol: