EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: pitanja i samo pitanja  (Read 6753 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline JedanOdNjih

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
pitanja i samo pitanja
« on: December 26, 2007, 10:13:04 AM »
Imam samo par pitanja nisam znao gde da pišem
Ovako,
Čitao sam negde ovde na forumu da se u fazi za definiciju tj faza pražnjena smanjuje unos vode,čak se uzima i dodatni stimulator koji te tera da prazniš vodu  :dunno: ali paz sad ja pijem Kreatin(20g) da li smem da ga pijem a da ne konzumiram vodu,ništa mi to nije jasno moram još jednom da pročitam taj text inače imam 83kg i 178cm treniram 5 puta nedeljno,pijem 30g proteina ujutru i 10g kreatina i posle treninga 60g proteina i 10g kreatina...
obroci mi se uglavnom sastoje od tunjevine,jogurta,ovsenih,jabuke,ponekad se prevarim pa pojedem sendvič ili neki slatkiš jbg
tetoviranje i prodaja profesionalne tattoo opreme

Offline JedanOdNjih

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
Odg: pitanja i samo pitanja
« Reply #1 on: December 26, 2007, 10:18:20 AM »
a da to  gde sam čitao je u temi 7 dana do definicije...
tetoviranje i prodaja profesionalne tattoo opreme

Offline JedanOdNjih

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
Odg: pitanja i samo pitanja
« Reply #2 on: December 26, 2007, 10:23:18 AM »
jel malo 90g proteina? imam 83kg ugojio sam se pijuću ih a sad pijem i kreatin za koga kažu da dodaje još 3-4kg a to mi nije cilj
tetoviranje i prodaja profesionalne tattoo opreme

Offline JedanOdNjih

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
Odg: pitanja i samo pitanja
« Reply #3 on: December 26, 2007, 10:27:11 AM »
pošto sam ja zavisnik od slatkiša iako ih izbegavam(prevarim se jednom u 15dana),da li mogu proteinske čokoladice da grickam?Ja sam probao Protein booster sa kokosom i medom sa 20g proteina čisto ono kad mi pridođe za slatkom ubijem jedan komad ili 2  :innocent:
tetoviranje i prodaja profesionalne tattoo opreme

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: pitanja i samo pitanja
« Reply #4 on: December 26, 2007, 10:27:38 AM »
ne pijesh 90g proteina, vec 90g praha, shto ti dodje na oko 65g proteina (zavisi kakav whey pijesh) i koja je poenta kreatina ako ne pijesh vodu ? dok si na kreatinu morash uzimati mnogo vishe vode, jer stoji to da on pomaze i apsorbovanju proteina u musice, ali i dovlaci vodu u iste, i nemoj ici na to da cesh se definisati smanjivanjem vode, jer to rade takmicari, samo u predtakmicarskom periodu, kada zavrsavaju pripreme, jer ta voda se brzo vrati, a shta si onda dobio ? samo si se bezveze mucio

i usput.. znash li da mozesh napisati i duzi teks u post? jer napisao si 4 posta u roku od 14min sve jedan za drugim a kratki su, mogao si sve to lepo objediniti

Offline JedanOdNjih

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
Odg: pitanja i samo pitanja
« Reply #5 on: December 26, 2007, 10:29:12 AM »
pa to ti kažem nije mi jasno...inače ja pijem vodu taman posla da ne pijem.
tetoviranje i prodaja profesionalne tattoo opreme

Offline JedanOdNjih

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
Odg: pitanja i samo pitanja
« Reply #6 on: December 26, 2007, 10:30:26 AM »
pijem pola litre vode sa 10g kreatina i 300ml sa 60g proteina ili praha plus na treningu flašicu od 700ml i plus u toku dana i na posao bar pola
tetoviranje i prodaja profesionalne tattoo opreme

Offline JedanOdNjih

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
Odg: pitanja i samo pitanja
« Reply #7 on: December 26, 2007, 10:31:24 AM »
mogao sam,ali se nisam setio svih pitanja  :lol:
tetoviranje i prodaja profesionalne tattoo opreme

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: pitanja i samo pitanja
« Reply #8 on: December 26, 2007, 10:32:22 AM »
pa to ti kazem nije mi jasno.


shta to ? molim te budi baram malo precizniji


i zar i dalje nisi svatio da u post moze stati vishe teksta

a usput, dnevno litra ipo-dve nije nishta posebno :)

i molim te... pocni da pishesh duze odgovore, jer svaki put kada krenem da ti postujem poruku
"Upozorenje - dok ste kucali poslat je nov odgovor. Možda ćete želeti da izmenite svoju poruku." jer napisesh jedan red pa post i tako stalno...

Offline JedanOdNjih

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 68
  • Gender: Male
Odg: pitanja i samo pitanja
« Reply #9 on: December 26, 2007, 10:38:45 AM »
i koja je poenta kreatina ako ne pijesh vodu ? dok si na kreatinu morash uzimati mnogo vishe vode, jer stoji to da on pomaze i apsorbovanju proteina u musice, ali i dovlaci vodu u iste, i nemoj ici na to da cesh se definisati smanjivanjem vode, jer to rade takmicari, samo u predtakmicarskom periodu, kada zavrsavaju pripreme, jer ta voda se brzo vrati, a shta si onda dobio ? samo si se bezveze mucio e o tome ti pričam,u ovom textu što sam čitao jest da je za takmičare ali je napomenuto da i mi smrtnici možemo da praktikujemo...inače sad sam u periodu punjena sa kreatinom i pijem dosta vode i tako ću do nove,a posle ću da isprobam to 7 dana do definicije ali ne znam da li da uzimam u tom periodu kreatin bar 5g da me želja mine hehe


tetoviranje i prodaja profesionalne tattoo opreme