EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Problem sa viskom KG  (Read 2607 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dorcol1982

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 1
  • Gender: Male
Problem sa viskom KG
« on: April 22, 2008, 10:01:37 PM »
Imam 130kg,i visok sam 181 cm,znaci uzasno sam debeo.Krenuo sam u teretanu i trener mi je preporucio da piejm tablete Stim trim koje pijem 4. dan.U pocetku je poceo apetit da mi se smanjuje,ali kako svakog dana u poslednjih 6 dana vozim bicikl oko 70 minuta i radim laksi trening za ruke i ledja,mnogo mi se jede,i ne uspevam da drzim dijetu kod kuce,bas nikakvu.Pijem jako mnogo vode oko 5 litara dnevno.Trudim se dakle da vezbam sto vise,ali mi dijeta ne ide.Osecam stalno glad,sto je i normalno na moju tezinu,ali to je i glavni problem zasto ne mogu da smrsam.Trener mi je rekao da ako mi ne pomognu ove tablete koje pijem 6 dnevno: 2 na prazan stomak ujutru,dve pre treninga i dve oko 15h00 da uzmem Xenadrine,i da je on odlican.Njega su mi preporucila i dva druga iz teretane.Molim vas da mi odgovorite sta da radim.Bas sam ocajan zbog svoje debljine.Hvala

Offline Kosuta

  • Pocasni Clan
  • *
  • Posts: 2705
  • Gender: Male
Odg: Problem sa viskom KG
« Reply #1 on: April 22, 2008, 10:09:16 PM »
Pozdrav druze, premestio sam ti temu ovde jer joj je tu mesto, ipak trebash ishranu da regulishesh da bi bilo kakvi sagorevaci imali uticaja inache je cisto bacanje para
za pochetak prochitaj OVO :link: