EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: savjet potreban..  (Read 2020 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nanna

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
savjet potreban..
« on: December 16, 2009, 10:58:56 AM »
da ne bude poslije tema "radim ovo vec 3 mjeseca i nema rezultata"  :lol:
prvo, pozdrav svima, krasni ste  :hi066: necu vas gnjaviti sa svojom historijom dijeta, i ponovnog vracanja istome.. naime, u prilicno losoj sam formi, nakon niza godina bavljenja sportom, naslijedila je pauza od 2 godine, u kojima nisam prstom maknula.. i evo me sad gdje sam.. 175 visoka, 75 kg, misici su propali, salo sve prekrilo.. student sam, nemam love za teretane, ali imam doma tegove, sobni bicikl i jos neke sprave.. da stvar bude gora, laktoovovegeterijanac sam od 6. godine zivota, i ishrana mi je uglavnom skrob i UH  :hitself:
ehh ono sto mene zanima jeste, da li mi samo pridrzavanje Lazicevog rasporeda obroka u danu (u njegovom upustvu za skidanje kg - ponedjeljak: skrob, voce, protein + vlakno...) bez varijacija, i redovito vjezbanje tipa: ponedjeljak - kucne vjezbe s tegovima, cucnjevi, trbusnjaci, sklekovi (nasla sam lijep opis na forumu) + aerobik nakon toga, pa utorak - samo aerobik, i tako da nastavim smjenjivati te dane tijekom cijele sedmice.. moze donijeti pozeljne rezultate?
bit ce da sam nedovoljno informirana, ali me stvarno kopka koliko je ovo djelotvorno.. namjeravala sam poslije uvesti varijacije UH, za neka 2 mjeseca, a intenzitet vjezbi, i same vjezbe da mijenjam svaki mjesec?
naprijed zahvalna..

Offline Pedja Petrovic

  • ExYu Sampion
  • *
  • Posts: 3967
  • Gender: Male
  • www.ogistra-nutrition-shop.com
    • www.ogistra-nutrition-shop.com
Odg: savjet potreban..
« Reply #1 on: December 16, 2009, 11:01:41 AM »
a koji su ti izvori B??

Offline nanna

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
  • Gender: Female
Odg: savjet potreban..
« Reply #2 on: December 16, 2009, 11:20:00 AM »
Bjelancevina? jaja, soja, posni sir, ostali mlijecni proizvodi...  (znam, ne jedem nista :blush: )