EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Stomacni pojas + izrazena rebra  (Read 17775 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazy

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 162
  • Gender: Female
Odg: Stomacni pojas + izrazena rebra
« Reply #10 on: March 11, 2010, 08:46:04 PM »
Opet ja spamujem, ali nije me niko razumeo.
Evo opet pitanje, zasto su nekome rebra "izbacenija" da se tako izrazim, i to najcesce jedna strana vise nego druga?

Offline Und3i2c0v3i2

  • Ponosni vlasnik
  • *
  • Posts: 4223
  • Gender: Female
  • Think I'm Sarcastic? Watch Me Pretend To Care
Odg: Stomacni pojas + izrazena rebra
« Reply #11 on: March 11, 2010, 08:46:40 PM »
ja nemam pojma o cemu vi pricate  :lol:
moze neka slika ljudi?  :dunno:


Love your Enemies ....
It Fucks wit their Heads

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Stomacni pojas + izrazena rebra
« Reply #12 on: March 11, 2010, 09:32:42 PM »
Nije ni meni jasno, jedino ako je neko bas premrshav pa zbog toga, ovako nema logicnog objasnjenja, volio bih i ja da vidim sliku da vidim na sta se tacno misli??
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline RoflKopter

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 183
  • Gender: Male
Odg: Stomacni pojas + izrazena rebra
« Reply #13 on: March 11, 2010, 09:37:29 PM »
Nije ni meni jasno, jedino ako je neko bas premrshav pa zbog toga, ovako nema logicnog objasnjenja, volio bih i ja da vidim sliku da vidim na sta se tacno misli??
Nisam ja premrsav. Radi se o tome da ja imam taj stomacni pojas, a sto se tice rebara, hmm. Ona nisu vidljiva dok ja ne zategnem bas jako stomak i dok ne podignem ruke u visinu. Tada mi bas postanu vidljiva (mada i vise sa strane, nego tacno iznad stomaka). A inace se gotovo i ne primjete. Mozda vrijedi napomenuti da su mi bila i izrazenija, ali ne znam da li je to imalo nekog efekta, trcao sam mnogo, i radio trbusnjake, tako da sam ih uvukao, ali se ipak primjete (vise lijeva strana, desna se gotovo ne primjeti). A posto imam pojas, a sa strane ta pomalo naglasena rebra, to mi je nekako neobicno. Cim budem u prilici okacicu sliku.

Offline Zoran Gusic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 361
Odg: Stomacni pojas + izrazena rebra
« Reply #14 on: March 11, 2010, 09:49:54 PM »
Batali ti ta rebarca i kreni da se bavish sportom aktivno i uz to regulishi ishranu  .. I to je to ...  ;)

Offline tenssa

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2787
  • Gender: Male
    • www.flash-dizajn.com
Odg: Stomacni pojas + izrazena rebra
« Reply #15 on: March 11, 2010, 09:55:10 PM »
Batali ti ta rebarca i kreni da se bavish sportom aktivno i uz to regulishi ishranu  .. I to je to ...  ;)
Upravo tako. :yes:
hmmm..dobro ..ipak wi znate mnogo wise od mene..poslusacu was..uradicu owako...sad ima da jedem swe ziwo cak cu i surutke i sok  od cvekle da kupim..tj svu zdravu hranu..za 1 mesec cu onda da uzmem metan..a posle metana cu jos wise da jedem.a onda cu stucem jos jednu turu pa posle toga cu 3 meseca da jedem kao stoka..a kasnije ako se wide rezultati nastawicu sta da  wam drugo kazem..uglawno hwala wam puno..pozdraw.

Offline Mici

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 385
  • Gender: Female
Odg: Stomacni pojas + izrazena rebra
« Reply #16 on: March 12, 2010, 09:04:52 AM »
... Pa rebra su kosti, njih ne mozes smanjiti, verovato se od trbusnjaka malo podigao/zategao trbusni zid pa je manje vidljivo. Tako da nisi njih smanio, ona su ista, promenio se stomak. Moguce da su se i medjurebarni misici ojacali, pa su prelazi manje vidljivi izmedju samih rebara.
Ne znam kako si zamislio da rebra smanjis, vecini se rebra vide kad se podignu ruke, na stomaku nemas kosti jelte :wow:
Verovatno se vide i kad legnes.. :)... Imas veci/izrazeniji grodni kos i to bi bilo to, asimetricnos nista novo, svi smo mi asimetricni neko manje neko vise, takva ti je gradja... :wow:
Ako sam ja dobro skontala tvoju pricu,  ... :lol:
A ti ipak postavi slike...da se ne prica ovako napamet ... ;)
masa je mama   :lol:

Offline lokk1

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2294
  • Gender: Male
Odg: Stomacni pojas + izrazena rebra
« Reply #17 on: March 12, 2010, 10:10:21 AM »
aj slikajte ovo o chemu prichate poshto moja mentalna slika posle ove teme je : chernobyl i mutanti .. sa jedne strane imate rebra sa druge ne itd  :wallbash1: :wallbash1:  :dunno: 
OATZ AND SQUATZ !

HATERS GONNA HATE!!

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Stomacni pojas + izrazena rebra
« Reply #18 on: March 12, 2010, 10:35:33 AM »
verovatno se misli na malo veci grudni kos...sa jedne strane se vide rebra...a sa druge se istripujes pa se ne vide  :lol:
al se nekad dobro jelo

Offline tozaNS

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 356
  • Gender: Male
Odg: Stomacni pojas + izrazena rebra
« Reply #19 on: March 12, 2010, 04:36:43 PM »
to se zovu pilece grudi  :yes: :yes: :yes: imao je jedan lik kod mene u osnovnoj.....stvarno smesno izgleda  :evillaugh: