EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Savet? (manjak kilograma)  (Read 5518 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Fiachel

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Savet? (manjak kilograma)
« on: November 04, 2007, 05:25:26 PM »
E, ovako... imam manjak kilograma (znaci 49-50kg na visinu 173cm), pa bih nekako zelela da povecam samo misicnu masu.
Da li je potrebno da koristim neke preparate/koje?
I koje bi vezbe bile preporucljive?

Hvala unapred! ;)

Offline Sasa Ilic

  • Pocasni clan
  • *
  • Posts: 1313
  • Gender: Male
Odg: Savet? (manjak kilograma)
« Reply #1 on: November 04, 2007, 05:40:14 PM »
Pa u principu povecaj unos kvalitetnih UH (pirinac,krompir,ovsene...itd) i proteina iz ribe,jaja,piletine,teletine... u 6 obroka.Ako ides u teretanu trebalo bi da pijes Whey sa dekstrozom i eventulno glutaminom ako imas finansija.
Sampioni su oni koji se ponovo dignu sa dna!!!

Offline Leyla

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 1102
  • Gender: Female
Odg: Savet? (manjak kilograma)
« Reply #2 on: November 04, 2007, 07:47:48 PM »
cao i dobro dosla  ;)

ajde malo ispisi jedan svoj dan kako se hranis , da vidimo kako to izgleda,ishrana je jako bitna ovde
da li nesto treniras , ieds li u teretanu ili bi krenula, ili bi ubacila samo kucno vjezbanje.

Offline Fiachel

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 3
  • Gender: Female
Odg: Savet? (manjak kilograma)
« Reply #3 on: November 04, 2007, 09:42:20 PM »

dorucak: obicno neki musli, pahuljice ili sendvic
uzina: obicno neko voce, kolac ili neka cokoladica
rucak: tu nastaje problem moja keva zna da kuva samo par jela tako da je obicno> supa, meso sa krompirom ili pirincem i salata, mozda jednom nedeljno nesto poput kuvanog povrca
uzina: voce
vecera: sendvic

ne treniram vise nista a bas ni nemam vremena za teretanu zbog faxa, tako da bi mi vise odgovaralo neko kucno vezbanje

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: Savet? (manjak kilograma)
« Reply #4 on: November 05, 2007, 01:18:10 AM »
pa dobro i nije ti ceo jelovnik los :lol: idi dorucak ovsene,uzinu mozes neko voce,rucak mozes neke uh krompir,pirinac+meso belo meso,tunjevina,oslic,teletina+salata,uzina mozes npr jaja i vecera ella sir+tunjevina ili jaja ili belo meso ili sama ella :yes:

e sad vidoh i ovo
ne treniram vise nista a bas ni nemam vremena za teretanu zbog faxa, tako da bi mi vise odgovaralo neko kucno vezbanje
to je  malo  :hitself:

mogla bi da krenes da ides u teretanu...ako ne u teretanu onda barem kuci da radis neke vezbice
al se nekad dobro jelo