EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: dali je moguce nabaciti 15 -20 kg mase za 6,7 meseci i kako ?  (Read 43757 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: dali je moguce nabaciti 15 -20 kg mase za 6,7 meseci i kako ?
« Reply #30 on: December 09, 2008, 11:05:14 PM »
pa generalno to niko ne moze da kaze.osim aparata..sala nema puno u odnosu na koliko kg je dobijeno..
inace da ne dodje do neke zabune..za laike..mnogo je lakse povecati obime i telesnu tezinu osobi  koja ima 65 kg za kratko vreme, na 75-80 nego nekome ko ima 80-90 kg na preko 100.
ali kao sto sam rekao treba para za to..

Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: dali je moguce nabaciti 15 -20 kg mase za 6,7 meseci i kako ?
« Reply #31 on: December 09, 2008, 11:19:35 PM »
pa generalno to niko ne moze da kaze.osim aparata..sala nema puno u odnosu na koliko kg je dobijeno..
inace da ne dodje do neke zabune..za laike..mnogo je lakse povecati obime i telesnu tezinu osobi  koja ima 65 kg za kratko vreme, na 75-80 nego nekome ko ima 80-90 kg na preko 100.
ali kao sto sam rekao treba para za to..



e ok,pocetnik i neko sto kazes "neuhranjen" lakse dobija na misicu...ali to pod uslovom da nista tesko dotad dizao nije,da maks uvede supse,hranu...tako da je moguce,jednostavno shok za organizam,cak sam citao da ljudi koji se oporavljaju od teskih povreda,pa krenu na rehabilitaciju psole lupam godinu dana lezenja,dobijaju 2-3 kg NEDELJNO potpuno ciste mase...tako da sto lazic reche,maks hrana i maks supsi pametno i moze...
Why so serious?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: dali je moguce nabaciti 15 -20 kg mase za 6,7 meseci i kako ?
« Reply #32 on: December 09, 2008, 11:25:12 PM »
pa to je ona zabluda kod pocetnika, sto , kada krenu u teretanu hoce da idu kako kazu "na prazno" i umesto da iskoriste taj prvi momenata i bukvalno se nagruvaju za kratko vreme, dobrom suplementacijom i kvalitetnom hranom, jer to je momenat kada telo ne zna sta da radi i mora da se prilagodjava novoj situaciji i tako napreduju, oni trose taj momenat..
tako je isto i sa aas..sve se spremi i bum..samo jednom je nesto prvo..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Misel Djurovic

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 388
  • Gender: Male
Odg: dali je moguce nabaciti 15 -20 kg mase za 6,7 meseci i kako ?
« Reply #33 on: December 09, 2008, 11:58:58 PM »
Slusajte Lazica..
Svi ste vikali da je to nemoguce (haha 2kg misica mesecno), evo sad profesionalac je rekao da je to vrlo moguce...samo repa, ne treba hemija...

Sto se saplementacije tice, ja preporucujem moju tehniku:
Tribulus - 3000mg dosta za tebe i tvoje godine
Kratin - da hidriras misice da ti da snage da pravis sto veci stres na misice 15-20g dnevno
Glutamin - obavezno jer ce mnogo stresa pasti na misice koliko god mozes da priustis ne manje od 25g (posle treninga minimum 15g)
Izolat Wheya - za posle treninga pod obavezno sa dextrozom
Protein - za preko dana, to ce ti bolje neko drugi reci koji kada i zasto ja pijem svasta danju
Ima jos bezbroj preparata samo zavisi sve od kesa..

Ishrana nemoj tako da pricas ofrlje sta i kako, deluje kao samo da nabrajas sta zelimo da cujemo nego reci ako treba neko ko je stvarno iskusan tipa Lazic da ti sklopi jer je to stvarno najbitnije...

Trening, sine, to tek mora da bude dobro...
Vuksin predlog je izuzetan jedino sto bi ja spojio biceps i triceps dobio extra dan odmora, a i nekako mi je jace jer je mnogo kratko odraditi samo biceps..
Ja sam na istom treningu kao sto je Vuksa rekao, malo drugaciji raspored i spojeno bidz i tridza...

Offline vuksa

  • Eraser
  • *
  • Posts: 2861
  • Gender: Male
Odg: dali je moguce nabaciti 15 -20 kg mase za 6,7 meseci i kako ?
« Reply #34 on: December 10, 2008, 12:15:02 AM »
Quote
Vuksin predlog je izuzetan jedino sto bi ja spojio biceps i triceps dobio extra dan odmora, a i nekako mi je jace jer je mnogo kratko odraditi samo biceps..

pa kad ga odradis kako treba i nije tako kratak...+ odradis stomak...ili listove...i eto dobrog treninga :)
al se nekad dobro jelo

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: dali je moguce nabaciti 15 -20 kg mase za 6,7 meseci i kako ?
« Reply #35 on: December 10, 2008, 01:02:22 AM »
pa to je ona zabluda kod pocetnika, sto , kada krenu u teretanu hoce da idu kako kazu "na prazno" i umesto da iskoriste taj prvi momenata i bukvalno se nagruvaju za kratko vreme, dobrom suplementacijom i kvalitetnom hranom, jer to je momenat kada telo ne zna sta da radi i mora da se prilagodjava novoj situaciji i tako napreduju, oni trose taj momenat..
tako je isto i sa aas..sve se spremi i bum..samo jednom je nesto prvo..


 :clap: :clap: :clap: :clap:
Why so serious?

Offline Hans

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 2519
  • Gender: Male
Odg: dali je moguce nabaciti 15 -20 kg mase za 6,7 meseci i kako ?
« Reply #36 on: December 10, 2008, 01:07:50 AM »
Slusajte Lazica..
Svi ste vikali da je to nemoguce (haha 2kg misica mesecno), evo sad profesionalac je rekao da je to vrlo moguce...samo repa, ne treba hemija...

Sto se saplementacije tice, ja preporucujem moju tehniku:
Tribulus - 3000mg dosta za tebe i tvoje godine
Kratin - da hidriras misice da ti da snage da pravis sto veci stres na misice 15-20g dnevno
Glutamin - obavezno jer ce mnogo stresa pasti na misice koliko god mozes da priustis ne manje od 25g (posle treninga minimum 15g)
Izolat Wheya - za posle treninga pod obavezno sa dextrozom
Protein - za preko dana, to ce ti bolje neko drugi reci koji kada i zasto ja pijem svasta danju
Ima jos bezbroj preparata samo zavisi sve od kesa..

Ishrana nemoj tako da pricas ofrlje sta i kako, deluje kao samo da nabrajas sta zelimo da cujemo nego reci ako treba neko ko je stvarno iskusan tipa Lazic da ti sklopi jer je to stvarno najbitnije...

Trening, sine, to tek mora da bude dobro...
Vuksin predlog je izuzetan jedino sto bi ja spojio biceps i triceps dobio extra dan odmora, a i nekako mi je jace jer je mnogo kratko odraditi samo biceps..
Ja sam na istom treningu kao sto je Vuksa rekao, malo drugaciji raspored i spojeno bidz i tridza...


sta ce mu tribulus?? ima 17 godina...

to za kreatin mozda tokom punjenja,vise od 5 grama mu inache ne treba

zasto posle treninga piti amino i glutamin kad je vaznije mnogo pre?

ja bih reko pre treninga 15-20 grama bcaa i 10 posle ( na njegovu tezinu)

vitamini,minerali,omega 3 pod obavezno

sto kvalitetniji UH psole treninga,maltodex ili WMS

ako moze naci kazein za pred spavanja

i ja bih reko da je to odlican spisak suplemenata i da mu vise nista ne treba da uz sredjenu ishranu brzo napravi rezultat ( i trening naravno)
Why so serious?

Offline Lazic

  • Administrator
  • *
  • Posts: 21979
  • Gender: Male
    • EXYU FITNESS
Odg: dali je moguce nabaciti 15 -20 kg mase za 6,7 meseci i kako ?
« Reply #37 on: December 10, 2008, 01:08:24 PM »
Slusajte Lazica..
Svi ste vikali da je to nemoguce (haha 2kg misica mesecno), evo sad profesionalac je rekao da je to vrlo moguce...samo repa, ne treba hemija...

Sto se saplementacije tice, ja preporucujem moju tehniku:
Tribulus - 3000mg dosta za tebe i tvoje godine
Kratin - da hidriras misice da ti da snage da pravis sto veci stres na misice 15-20g dnevno
Glutamin - obavezno jer ce mnogo stresa pasti na misice koliko god mozes da priustis ne manje od 25g (posle treninga minimum 15g)
Izolat Wheya - za posle treninga pod obavezno sa dextrozom
Protein - za preko dana, to ce ti bolje neko drugi reci koji kada i zasto ja pijem svasta danju
Ima jos bezbroj preparata samo zavisi sve od kesa..

Ishrana nemoj tako da pricas ofrlje sta i kako, deluje kao samo da nabrajas sta zelimo da cujemo nego reci ako treba neko ko je stvarno iskusan tipa Lazic da ti sklopi jer je to stvarno najbitnije...

Trening, sine, to tek mora da bude dobro...
Vuksin predlog je izuzetan jedino sto bi ja spojio biceps i triceps dobio extra dan odmora, a i nekako mi je jace jer je mnogo kratko odraditi samo biceps..
Ja sam na istom treningu kao sto je Vuksa rekao, malo drugaciji raspored i spojeno bidz i tridza...
vidi ovako misel, ne treba ovde niko nikoga slepo da slusa..slusa se samo onaj kome dajes pare..jer zbog para sve se radi i naravno kada te neko lupi po dzepu onda drzis dijetu kako ti se kaze a ne kako mislis da treba..
ne veruje se ni pricama po casopisu, veoma malo rekreativaca zeli da bude kao neki takmicar, a da ne pricamo da li treba neko da slusa, tebe, mene ziku i peru..

prica je ovakva..moze da se dobije odredjena kilaza za odredjeno vreme, bez , a i sa anabolicima.
mnogo uslova i preduslova treba da se ispune da bi ja i neko poput mene usao u tu pricu, i to jos za novac.
jer mnogo savetodavaca ne uspe da izgura ono sto zeli..pa se lako uporopasti renome nekog dobrog savetodavca ili trenera..
u ovom slucaju, sam  procenio da je to moguce i postavio svoje uslove ,koja suplementacija i koliko u odredjeno vreme, kao i hrana koja mora biti zastupljena..
s'obzirom da tom momku nije bio bitan novac, jer ga ima, naravno ,neki ranije savetodavci su ga gojili sa naposimom i ostalim stvarima za sisanje po usima, ja sam se odlucio za nesto u sta verujem ..hrana, hrana, hrana, hrana i suplementi, malo boljeg kvaliteta.
od ovih stvari koje si nabrojao ni jednu nisam upotrebio osim wheya..
i naravno usledio je taj rezultat da je za 20 dana dosao do svog cilja a kasnije je nastavio da napreduje dok nije potrosio taj resurs znanja.sada stoji na toj kilazi gde je dosao pre 2 meseca..

elem da ne uzima ovo neko sebi za pravo, neznam koliko je dobio u misicima ili salu, dosta je kvalitetan, obimi su porasli kao i brojka na vagi.
u sustini sve je moguce uz novac i odredjen nacin rada..
ne radim sa anabolicima i uglavnom ljudi kojima samja pomagao ili su imali svoje cikluse koje im je neko vec pisao , ili su sami smisljali i ako moje vidjenje je bilo da nije to ok, los ciklus ili bilo sta drugo, nisam se mesao, jer kazem to me ne interesuje..
ja se drzim onoga sto znam i sto nemoze da ugrozi zdravlje..

a da sve moze uz novac pogledajte transformacije koje prave neki ljudi..samo je pitanje isplativosti , zasto bi to neko radio kada je tesko da se odrzi..
ovakve stvari tipa, ugojiti se i smrsati je bezbolno..ali kosta..
trudim se da svako ko kupi kod mene nesto u radnji , da to i pametno koristi, tesko je vreme  ni ja ne bih zelo da mi neko izuva pare iz dzepa za neku glupost..

tako da ..oprezno treba pricati o ovoj temi..treba ispitati teren, mozda i moze, da nabaci isto toliko..ali taj ko mu bude to savetovao, mora da preuzme veliku odgovornost.jer definitivno nije lako..
Suplementi prodaja Srbija - link
Uz svaki kupljeni preparat besplatan ONLINE strucni savet i konsultacije - link
Najbolji popusti i pokloni na webu - link 
BESPLATNA DOSTAVA ZA KUPOVINU PREKO 6000 din

EXYU FITNESS NA YOUTUBE-u - link
https://www.exyu-fitness.com/   forum sitemap  webshop sitemap

Offline Kosarkas

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 174
  • Gender: Male
Odg: dali je moguce nabaciti 15 -20 kg mase za 6,7 meseci i kako ?
« Reply #38 on: December 13, 2008, 03:31:36 PM »
Ja ne znam da li sam ja slep ili je on rekao da ima 80kg a visok je 182?
Sta tje ti onda 20 kg? Bolje polako da radis pa da doguras na nekih 85-90.

Offline nenadns

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 868
  • Gender: Male
Odg: dali je moguce nabaciti 15 -20 kg mase za 6,7 meseci i kako ?
« Reply #39 on: December 13, 2008, 04:19:13 PM »
Moguce je ali ne isplativo za par meseci...medjutim za par godina posla rekao bih da je dobra investicija...

Znaci iscitaj inshranu postavi svoju temu napravicemo ti plan ... tvoje je samo da se pridzavas toga... HRANA JE NAJBITNIJA to moras da znas...


vidim da si vec bio u zabludi...(od wheya si ocekivao cudo...)...ma kolko supsa da uzmes ... cak i ono sto je hans rekao...to je ODLICAN supps stack ali to nista ne vredi ako ne jedes kako treba! ako jedes kao vrabac ne moze ni whey ni bcaa ni casein ni naposim da te naprave velikim!

to moras da shvatis inace nista nece biti od toga...


naravno...uvek mozes da pocnes da se prezderavas junk fooda i gaziranih seceraskih sokica i da nabacis 20kg za 3 meseca  :boxed:
Out of the night that covers me,
Black as the pit from pole to pole,
I thank whatever gods may be
For my unconquerable soul.

In the fell clutch of circumstance
I have not winced nor cried aloud.
Under the bludgeonings of chance
My head is bloody, but unbowed.

Beyond this place of wrath and tears
Looms but the Horror of the shade,
And yet the menace of the years
Finds and shall find me unafraid

It matters not how strait the gate,
How charged with punishments the scroll,
I am the master of my fate:
I am the captain of my soul.