EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: BICEPSI  (Read 56366 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Miodrag_Mijo

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 102
  • Gender: Male
Odg: BICEPSI
« Reply #30 on: July 03, 2010, 07:04:30 AM »
Ja imam problema da moram da zategnem steznike na zglobu maximalno kako me nebi bolelo jer su mi slabi zglobovi, a takodje u toku rada dodjem do dela gde vristim jer me boli leva podlaktica, mada neka one treniraju usput, necu da batalim meni najvazniju vezbu za biceps jer podlaktice zaostaju, nek sustignu!

Jel moze neko da pomogne koje su vezbe bazicne za biceps, treba mi samo masa, radio sam svakojake vezbe kojima sam ga oblikovao za pokazivanje, al ne mogu da dobijem na punoci, sa strane je lep, medjutim nije sirok, ruka mi je iz profila super, a ovako nista zanimljivo!  :help:  :help:  :help:

I meni mnogo puta dodje da vrisnem kad zaboli lijeva, najvise kad radim pregib sa dvorucnim tegom

Offline Skebo

  • Iskusni rekreativac
  • *
  • Posts: 37
  • Gender: Male
    • www.wushuworld.info
Odg: BICEPSI
« Reply #31 on: August 27, 2010, 08:47:29 PM »
I meni mnogo puta dodje da vrisnem kad zaboli lijeva, najvise kad radim pregib sa dvorucnim tegom
Ajoj, pregib sa dvorucnim tegom razbija  :powerlift:



Offline pogan

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 2
Odg: BICEPSI
« Reply #32 on: November 13, 2012, 03:22:29 PM »
Pozdrav svima,

Nisam hteo da otvaram novu temu, nego gledam i čitam redom šta me interesuje. Pošto ova tema se odnosi na vežbe za biceps, ovde ću da postavim pitanje.
Šta mislite o ovome načinu, msm da ovaj lik radi ono što je korisnik arnold naveo. Naravno, ove vežbe znam, ali nisam radio sa tom završnom "forom", i sada kad sam počeo zaista deluje, imam drugačiji osećaj nego pre, pa me interesuje jel to ok, i da li i vi tako radite?

Seated Concentration Curl for Biceps and Arms to get Toned
TEAM STEEN'S - BIGGER BICEPS.. GAIN 1 INCH ON YOUR GUNS.. ARMS.