EXYU FITNESS FORUM

Author Topic: Potrebno par saveta  (Read 2629 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Phenom

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Potrebno par saveta
« on: April 08, 2014, 11:13:23 PM »
E ovako recu vam nesto o sebi da bi vam bilo lakse da mi date savet
Ne idem u teretanu tj, nemam para da odvajam za teretanu, radim vezbe kuci imam neke tegove ukupno oko 15 kg malo jako ali sta cu, radim cucnjeve sa tegovima, radim zgibove, propadanja, sklekove i te vezbice. Ali radim i dosta sa tegovima ali puno tegova:D Pravim neke tegove od betoncine pa imaju 15-35 kg pa radim biceps, cucanj itd...
Imam 19 godina, 60 kg, 180 cm sam visok
Biceps 31 cm
Stomak 75 cm
Grudi 90 cm
Noge 34 cm (iznad kolena)
List 33 cm. Inace noge moram raditi vise i malo se foksuirati na njih
Hteo bih da vas pitam za ishranu da podestim nemam para da odvojim za neke suplement ili kako se vec zovu.Inace mi je losa genetika svi u porodici su mi mrsavi :D
Pa bih vas pitao kako da kombinujem ishranu koliko da jedem, npr koliko vi jedete i sta to ce mi pomoci mozda...
Ja jedem 4 puta dnevno obilno, volim slatko da jedem, nzm da li je to za mene lose ili dobro da se gojim.Hocu da dobijem misicnu masu to mi je cilj da se ugojim barem jos 15 kg.Pa mogli se mi napisati kakav trening bi mi preporucili u odnosu na uslove u kojima treniram? Unapred hvala :D


Offline Phenom

  • Lenstina
  • *
  • Posts: 4
Odg: Potrebno par saveta
« Reply #1 on: April 09, 2014, 11:26:53 PM »
E ovako recu vam nesto o sebi da bi vam bilo lakse da mi date savet
Ne idem u teretanu tj, nemam para da odvajam za teretanu, radim vezbe kuci imam neke tegove ukupno oko 15 kg malo jako ali sta cu, radim cucnjeve sa tegovima, radim zgibove, propadanja, sklekove i te vezbice. Ali radim i dosta sa tegovima ali nemam puno tegova:D Pravim neke tegove od betoncine pa imaju 15-35 kg pa radim biceps, cucanj itd...
Imam 19 godina, 60 kg, 180 cm sam visok
Biceps 31 cm
Stomak 75 cm
Grudi 90 cm
Noge 34 cm (iznad kolena)
List 33 cm. Inace noge moram raditi vise i malo se foksuirati na njih
Hteo bih da vas pitam za ishranu da podestim nemam para da odvojim za neke suplement ili kako se vec zovu.Inace mi je losa genetika svi u porodici su mi mrsavi :D
Pa bih vas pitao kako da kombinujem ishranu koliko da jedem, npr koliko vi jedete i sta to ce mi pomoci mozda...
Ja jedem 4 puta dnevno obilno, volim slatko da jedem, nzm da li je to za mene lose ili dobro da se gojim.Hocu da dobijem misicnu masu to mi je cilj da se ugojim barem jos 15 kg.Pa mogli se mi napisati kakav trening bi mi preporucili u odnosu na uslove u kojima treniram? Unapred hvala :D

Offline LeDu 91

  • Domacin foruma
  • *
  • Posts: 889
  • Gender: Male
Odg: Potrebno par saveta
« Reply #2 on: April 10, 2014, 12:24:00 AM »
Citaj teme vezane za ishranu, sve je napisano x puta. Kada sastavis jelovnik, postavi ovde pa ce neko korigovati.